JARDAHONDA

V komedii Z.Trošky sledujeme příběh doktora Dobeše,který se,jako neprůbojný a přehnaně slušný člověk podvolí tlakům okolí a vyrazí vydělávat velké peníze do Afriky.Zpočátku má pocit,že pobyt v Africe zvládne,ovšem jen do chvíle,kdy na něj zaútočí had...Jen dodám,že poslední dobou se Z. Troška snaží za každou cenu udělat nějakou bombu,ale jeho humor začíná být dost trapný...Ze soucitu této komedii dávám 1 hvězdu ()

matkoslav1 odpad!

Hrůza! Šílenost! Trapnost! Nejhorší režisér všech dob opět potvrzuje, že jeho titul je na místě. U půlky scén nebylo vůbec slyšet, co postavy říkají, i když to je možná dobře. Předvídatelný scénář, nula opravdu vtipných momentů, půlka n@váckých "herců"... Odpad je o stupeň vyšší hodnocení, než si tento film zaslouží. ()

akiro

Kdybych tento film měl hodnotit jako něco za co dám 700 korun v multiplexu při výletu s rodinou "za kulturou" tak píši rozhořčený komentář na zbytečně vyhozené peníze. Jelikož jsem však viděl tento film v televizi tak musím dát za 4 neboť pro tohle médium je dle mého film určen a sedí tam jako prdel na hrnec. Odpočinek, lehký humor a překvapivě dobří herci splnili požadavek na relax po celém uspěchaném dni. Jako jediný mě zklamal hlavní hrdina neboť ten přehrával až z toho oči bolely. Takže kdo se chce lehce pobavit tak mohu vřele doporučit. ()

s.fergie

Neurazí ale ani nenadchne.Eva Holubová nejlepší z filmu.Přijde mi to docela bez dějě,ale občas jsem se pobavila a zasmála.Tento film už sice nemusím víckrát vidět,ale úplně nejhorší to není.Občas trošku trapné,ale to mě u Trošky ani tak nepřekvapuje:))) ()

coolglitterk

Člověk by předpokládal, že většina filmu bude točená v Africe, když se to jmenuje Doktor od jezera hrochů, a bude se tam odvíjet zajímavý příběh doktora. Ale bohužel. V Africe je točeno jen pár fádních scén a zbytek filmu je postaven na jednom vtipu. ()

Fannyss

Pan Troška ze sebe dělá mistry nad mistry a pak to takto dopadá.U tohoto filmu jsem se místama příšerně nudil , a scéna s tím kousnutím do prdele je podle mě tragicky trapná , a je na ní zjevně založen celý film.Je sice pravda , že tam tak pár vydařených troškovských vtipů je , ale to tu hrůzu nezachrání.PS:Jaroslav Šmíd + Tereza Bebarová se do těchto rolích nehodili. ()

hhyperion odpad!

WTF ! Ani se mi nechce verit, ze se v tehle zemi najdou penize na takovy brak. Vydrzel jsem 15 minut, vic se vazne nedalo. ()

Lokakola

Při sledování tohohle filmu jsem si jen potvrdila, že Zdeněk Troška není moc dobrý režisér. Nemůžu si pomoci, ale celou dobu jsem na to koukala, jako by to snad mělo být pokračování Kameňáku. Jedno se tomuto filmu ale nechat musí, některé hlášky a scénky stály za to :) ()

bron

Další rozverná komedie Zdeňka Trošky přináší řadu okamžiků, které mohou českého diváka pobavit. Ano, jsou zde scény, které více než okatě hraničí s trapností. Nicméně i já jsem se při sledování Doktora od Jezera hrochů několikrát zasmál. Žádné přemýšlení, nic složitého. Jen veselé barvy, letní košile, velmi jednoduchý humor, prostě česká filmová oddychovka. To je Zdeněk Troška. Proto mám jeho filmy docela rád, ačkoli mnoho jiných je za to odsuzuje. Já však vnímám tu radost a atmosféru, kterou Troškovy snímky mají. A ta je více než optimistická. A myslím, že právě to oceňují i diváci, kteří jeho filmy v hojném počtu navštěvují v kině. Platí to i o Doktorovi. Za vyzdvihnutí stojí role Evy Holubové, ale i Alžběty Stankové, na kterou se nejen překrásně dívá, ale ještě ke všemu umí hrát. Celkově hodnotím film jako Troškův žánrový vzestup od přespříliš plytkých Kameňáků. ()

JohanSchuber

Usnul jsem... ale ne nudou, alenýbrž proto, že jsem jel autobusem z Francie do Česka, měl jsem předtím za sebou celou Paříž a pustili mi to v deset hodin večer :-) Ale tenhle film žádná hrůza (narozdíl od Kameňáků) nebyla. Mělo to příběh, mělo to několik zajímavých momentů... a toť vše. ()

axelson

Neskutečná kravina.Možná kdyby se to točilo na začátku 90 let, tak by to mělo i uspěch, ale dnes?To je spíše směšný.Je to prostě zase pravda, že Češi dnes komedie točit neumí. ()

CrazyWolf

Moje oblíbená knížka ve vinikajícím zpracování. Nechápu, co se na tom ostatním nelíbí. Mám pocit, že si na režiséra Trošku zasedli a kritizují ho už ze zásady. Já jeho poslední výtvory taky moc nemusím, ale tohle se mu tedy rozhodně povedlo. ()

krrimi

Čakal som fajn českú komédiu, dostal som absolútny prepadák, pousmial som sa snáď len nad tým ako si odrezal pol prdele aj to len tak... Troška ma dostal s tým ako doslova plýtval kvalitnými hercami, napr. Stanková... ()

El_Barto odpad!

Ve filmu nebyla ani ta slibovaná Troška nepraktické švandy. Od první vteřiny po poslední závěrečný titulek to byla jen a jen nuda. To zranění, které si hlavní hrdina přivodil břitvou byl tak slibný námět, ale byl neuvěřitelným způsobem promarněn... 10% ()

Necrophobic

Co to kujva zase bylo? Nejsem zarytý odpůrce Trošky a u Slunce ,seno..... jsem se dobře bavil ,ikdyž je to natočeno katastrofálně ,je to sranda o nás Češích.Ale tohle byla opravdu hovadinka ()

JeyJ odpad!

Pitomá slátanina... ani vtipný to není skoro vůbec, ze všech českých komedií co jsem viděl byla tahle snad nejubožejší. ()