poster

Robot Chicken: Star Wars Episode II (TV film)

Animovaný / Komedie / Krátkometrážní

USA, 2008, 23 min

 • Rimer545
  *****

  Darth Vader: Kdo je tohle? StormTrooper: Á! lorde Vadere, to je moje dcera, její matka říká, že s ní trávím málo času. A upřímně má pravdu, sice dostanu padáka, ale seru na to. Mám rád svoji dceru. Darth Vader: To mě vážně hřeje u srdce Vaderovi dovedou zajatce. Darth Vader: Co jste udělali s těmi plány. Tady Garry se neschází se svou dcerou, kvůli lidem jako si ty!!!!! :DDDDD(19.1.2012)

 • Godhaj
  **

  ,,Dady! You’ve not even trying!“ Druhý díl si u mě vedl podobně jako ten první. Některé scénky jsou podařené, ale opět naprosto převažují ty natahované a nudné, jako například telefonní rozhovory či večeře v Oblačném městě. Taneční čísla taky nejsou dvakrát zajímavá, jen trapná podobně jako moderní parodie. Exkurze v polovině stopáže do zákulisí natáčení pak trochu působí jako režisérská a scénáristická nemohoucnost.(22.7.2013)

 • T-pack
  ****

  Na rozdíl od prvního parodického počinu je tohle mnohem víc ve stylu Robot Chicken. Vkrádá se otázka, proč tedy dělat celý speciál. Krom toho mi neseděl ani rámcový příběh lovců odměn, což zase podněcuje otázku, k čemu je podávaný ve formě sketch show. To původní kouzlo nápadu se zkrátka trochu vytratilo a dostaví se mírný pocit monotónnosti. Myslím, že bych hodnotil stejně, i kdybych neviděl první díl, jelikož dohnání situací do absurdna je tu podstatně méně, celé je to víc při zemi a jak jsem řekl, rámcový příběh škodí formátu. Jsou tu ale i dost solidní fóry, viz například Dr. Ball nebo „not crazy about the name.“(31.1.2016)

 • kubas369
  *****

  Pro fandy jasná záležitost, pro ty co film jen vyděli by to taky mohla být sranda ale né asi taková jako pro ty blázny, ke kterým taky patřím, co tohle žerou. Ale ano zkopíroval jsem komentář z prvního dílu protože hodnocení a úroveň srandy zůstává stejná tak proč by nemohl být stejný i komentář, že :).(20.2.2012)

 • mirliflore
  ****

  Velmi vtipná záležitost. Nejlepší jsou scény, ve kterých se jemně (no, možná spíš dost tvrdě) ukazuje na některé chybičky v Lucasově sáze. Jako třeba v rozhovoru dvou imperiálních důstojníků po zničení druhé Hvězdy smrti v E6: -Soustřeďte všechny lodě na Endor! Měsíc zničte a povstalce vymažte ze světa! -Je mi líto, pane, ale bohužel nemůžeme. Povstalci vyhráli. -Jak to myslíš, vyhráli? Máme desítky tisíc lodí. -To jo. -Ovládáme nespočet planet. -To jo. -Velíme milionům vojáků. -Ale oni právě zničili druhou Hvězdu smrti a zabili císaře. -Takže? -Takže to znamená, že vyhráli. -Proč by to to mělo znamenat? První Hvězdu smrti zničili už před lety a bojovalo se dál. -To jo, ale nezabili císaře. Museli udělat obojí. -A nemůžeme jim to vrátit? -Ne, je mi líto. Tohle je konec Impéria. Vážně.(16.12.2009)

 • - Ačkoliv se jedná o paodii, snímek pokládá řadu zajímavých otázek, které v sáze Star Wars nebyly vysvětleny nebo zodpovězeny. (Mandalorian)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace