Na velkolepou galashow do vyprodané pražské O2 Arény přišlo 130 hostů a 15 tisíc diváků blahopřát Karlu Gottovi k 70. narozeninám. Na koncertě se představila řada hostů, od mladé generace, kterou zastupovali například Ewa Farna, Tereza Kerndlová, Sámer Issa, Petr Bende, Vlasta Horváth, přes rockové gratulanty, jako je Ondřej Hejma, Michael Kocáb, skupiny Clou, Support Lesbiens, No Name a Gipsy.cz až po ty, kteří mají dlouholeté zkušenosti v hudební branži, například Eva Pilarová, Lucie Bílá, Věra Špinarová, Marie Rottrová, Jitka Zelenková, Lenka Filipová, Iveta Bartošová, Petra Janů, Václav Neckář, Josef Zíma, Pavel Bobek, Jiří Suchý a řada dalších. Koncert je rozdělen do 7 dekád a na konci dané dekády si Karel Gott vždy se svými hosty společně zazpívá. Kromě zpěváků přišla Karlovi pogratulovat také Jiřina Bohdalová s Lubomírem Lipským, Karel Šíp, Jiří Krampol, Barbora Špotáková, Michal Viewegh a Taťána Kuchařová. (oficiální text distributora)

ostravak30

Zase tak špatně bych koncert nehodnotil. Přišla řada hostů, ne každý se s Karlovou písní správně vypořádal, to je fakt, ale to jen značí, jak náročné songy má. Je zde evidentní snaha, aby přišel gratulovat vlastně úplně každý, kdo v oboru zpěvu něco znamená, což zase nehodnotím tak kladně, protože ač to mistra zcela jistě potěšilo, tak netuším, zda má smysl, aby si takhle přál s Věrou Martinovou či No Name. Zkrátka velkolepost show musela stříkat ze všech stran. Za mě by bylo lepší, kdyby přišli jeho věrní přátelé a ti, které by si sám opravdu pozval a zazpívali by třeba i více písní, některé své, protože je mi jasné, že i K. G. měl své oblíbené interprety a rád poslouchal jiné písně než jen sám sebe. Zkrátka...Jiří Adamec se vyučil na nováckých silvestrech a je to znát, ale pobavil jsme se a zazněly i neznámé songy či naopak veliké a hodně oblíbené hity. ()

Kosan

Ohňostroj trapnosti. Aspoň videa, která jsem měl to "štěstí" vidět na youtube. Neviděl jsem ale celé, tak dávám jednu hvězdičku, možná to jako celek nebylo tak hrozné. ()

Fenk

Aj drank tu... ju. Gratulace ve stylu MTV Icon nějak nedopadla. Někteří jedinci by měli mít navíc zákaz pohybu okolo mikrofonu tak na 10 metrů. I na plejbek. ()

Ajfist odpad!

Každý i ten nejblbější Gottův fanda snad ví,že jeho idol už dávno není schopen zapívat ani 2 písně,protože to prostě neudýchá.A protože je přímo chorobně závislý na popularitě,tak prostě nedovede říct: " končím už na to nemám".Tak bude všechny naivně oblbovat,že ty koncerty jsou furt zpívané naživo. ()

premiant

Snad celou první část jsem se naprosto ztotožňoval s Gottovou dcerou, která celou dobu, dokud neodešla, seděla s pusou dokořán. Však ono se není co divit, když zábavu obstarávají naše superstarové výkvěty v čele se Sámerem Issou. V druhé části, když přicházeli Gottovi vrstevníci, se úroveň trochu zvedla, ale žádná sláva. To nejlepší si musel oslavenec odzpívat sám, aby vůbec bylo čemu tleskat. Když k tomu přičtu z velké části naprosto nevhodně přiřazené písně a nepřítomnost moderátora, což snad v zábavném pořadu nemá obdoby, je to tak 30%. Chudák Karel, to si snad ani nezasloužil. ()

montrose

Když nic jiného, tak se na tomto koncertu krásně ukázalo, kdo zpívat opravdu umí a kdo ne, protože reprodukovat písničku, kterou má v repertoáru Karel, není žádná sranda. A někteří to fakt těžce nezvládli. ()

drekous

Je fakt, že většina interpretů byla absolutně katastrofální, hodna komunistických estrád a bylo patrné, že se to mnohdy nezamlouvalo ani mistru Gottovi... Ale našly se světle výjimky, Olympic, P. Bende, Věra Špinarová (kteří na mě také působili možná jako jediní s panem Bobkem neplaybackově😏) ... Nechápu proč nezpevaci zpívají 🤷🤷 .. ale asi víc než celá strojená estráda, byla strojená Ivanka, která působila jako by snědla citron. ()