Každý rok na Vánoce si miliony lidí po celém světě koupí vánoční stromeček. Tento milý krátký film režiséra Jasona Eisenera pak ukazuje, co se stane, když se zdánlivě nevinným jehličnanům přestane toto každoroční kácení přisprostlými dřevorubci a následné zdobení hloupými vánočními ozdobami líbit. Zpočátku pohodovou atmosféru Vánoc překazí horor, na který nejen Ježíšek jen tak nezapomene... (Davies182)

SOLOM.

Začátek filmu vám může připadat dost divný, když sledujete bandu buranů, jak vyráží do lesa, kde za pomocí sekyry či motorovky stínají jeden stromek za druhým. Stromky se divně třesou a jejich záchvěvy jsou doprovázeny titulkami. Zhruba prvních sedm, osm minut se neděje nic co by vám mohlo připomínat horor, ale nenechte se zmást. Dodívejte se až do konce, protože jestli to vzdáte, tak přijdete o parádní podívanou. Vynikající amatérské gore efekty jsou naprosto úžasné a zahanbí hned několik známějších filmů. Propíchnuté oči, useknuté končetiny, nebo rozdrcená hlava jsou jen zlomkem toho co je k vidění. Věřte, že se před vámi odehraje šest krvavých minut, při kterých vám potečou sliny, pokud jste tedy opravdovými hororovými fanoušky. ()

hansel97

Něco z toho na mě bylo vážně moc, ale hodně ujteý a dobrý nápad na krátký horor. Bohužel občas mi vadilo i provedení, takže zůstanu asi u průměru, ale všechny čtyři palce nahoru za nápad!!! ()

eraserhead666

Terorizované vánoční stromky vracejí úder. Skvělá vánoční jízda plná bizarního černého humoru, brutálního gore, originálních nápadů až budete odvracet hlavu. A pokud nejste přecitlivělé bábovky, tohle nesmí chybět ve vašem vánočním programu. Každé další slovo navíc jen zkazí dojem. ()

MáŠa

Takové úmyslné přehrávání na téma "vánoční stromečky se naserou a zmasakrujou své majitele". Takže kromě přehrávání tu dostaneme pár drsných scén, ale jinak je to vlastně o ničem a kdyby to člověk neviděl, tak se nic nestane. ()

amirgal

Já myslím, že plíživá "pomsta" už je na postupu ... až je všechny vykácíme a ozdobíme, tak zaklepeme bačkorama taky ... možná i trochu pomalejší smrtí ;) ... ale mělo by se to častěji pouštět, hlavně před Vánoci místo reklam a na náměstí na smyčcce :-). ()

Kryton

Ty stromy žijí! :D Zábavná krátkometrážní blbinka, kde se vánoční stromky mstí za dlouholetou genocidu. Já věděl proč si pořídit uměly! :D -> Už vím co se stane mojím vánočním večerníčkem :D ()

Anchi

To je tak ujetý námět... I přestože podávaný s humorem, tak brutální po všech stránkách. Ale je mi jasné, že kdyby se stromečky opravdu probraly k životu, tak by nám to takhle nějak podobně vrátily i s úroky. Jinak docela pár ucházejících ječákových výkonů a sympaťák tatínek. ()

zahubicku

Zombíci mají nové konkurenty, jsou to krvelačné, brutální a bezmilostné ..... vánoční stromečky :D Jedinou scénu kterou mohli vynechat byla ta s tím miminkem... ()

TomX2

Zábavný krátkometrážny film, ktorý sa celkom originálne vyhráva s vraždami. Potešila ma aj menšia spojitosť s filmom Cannibal Holocaust, kde je mimo hlavnej znelky podobný aj príbeh. Bohužiaľ, ak odrátam prvé tri a záverečných päť minút (číže celú polovicu filmu), ten zvyšok až tak dobrý nebol a výslednú kvalitu snímku tak slušne zráža dolu. Aj napriek tejto maličkosti sa však jedná o naozaj kvalitný výtvor. V celovečernej verzii by som si to ale nepozrel - už tak vzniklo dosť filmov od štúdia Asylum a jemu podobných. ()

mysiak

Originalita amatérskych nadšencov nemá obdody...čo je fajn, pretože krvavá pomsta vianočných stromčekov?...tak to sa musí vidieť...krásne brutálne, nenápadný začiatok, o to väčšia pomsta...a riadna pomsta....po vizuálne krvavej stránke skvelé a záverečná bodka s dieťaťom strhujúca....a budúce Vianoce sa rozhodnem či budem mať nejaký ten stromček :D ()

Laxik

Parta magorů z jednoho předměstí tancuje s vánočníma stromkama na zádech a tváří se při tom, jakoby je ta oživlá košťata masakrovala. Kdyby to mělo o čtyři minuty míň, nemělo by to chybu. ()

topi

Parádní krat´as o tom, když se na vánoce vzbouří vánoční stromky. Zasvěcení hororáři poznají některé odkazy na jiné hororové filmy. Perfektní nápad, skvělé gore, vynikající myšlenka! ()

kajas

Fíha, tak to už radši umělý stromek z Ikey. Originální nápad doprovázený celkem vtipnými gore efekty, který by si ale vystačil s kratší stopáží. A to zašlápnuté dítě na závěr už bylo docela přes čáru. ()