Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Blofeld
  *****

  Senzační tříhodinový životopisný film o velkém Flo Ziegfeldovi. Jen trochu zamrzí, že Myrna Loy, na kterou jsem se osobně těšil nejvíc, má ve filmu strašně málo místa (objeví se sotva tři čtvrtě hodiny před koncem a ani potom není zdaleka ve všech sscénách). Rozjezd je lehce pomalejší, ale neskutečně silný závěr napavuje všechen dojem.(6.3.2006)

 • corpsy
  ****

  Veľkolepo choreografované muzikálové čísla sú len doplnok, iba púhy diamantový náhrdelník na krku hviezdnej dámy. Možno na prvý pohľad vražedná minutáž, ubieha ale v dobrom rytme a životný príbeh Veľkého Ziegfelda má určite čo ponúknuť. Dobré herecké výkony, výprava berie dych a zopár hudobných hitov robia z filmu zážitok.(14.2.2015)

 • kaylin
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale jako příběh o člověku je to takové klasické, má to celkem standardní vývoj, jen některé ty scény to oživují a dávají tomu duši. Hudební a kabaretní čísla jsou zajímavá, někdy i tím, jak jsou dlouhá. Pro seznámení s osobou Flo Ziegfelda je to ale rozhodně dobrý film, který vás neurazí.(30.5.2017)

 • Babous
  **

  Mám rád filmy z této doby, ale tohle mě tedy příliš nenadchlo. Přišlo mi, že jde pouze o slepenec scének a hudebních čísel, bez výraznějšího příběhu a celé to trvá přes 3 hodiny... Některé písničky a taneční vystoupení se mi ale moc líbily. Nejzajímavější na tom ale je, že Luise Rainer, která za tento film dostala Oscara, dosud žije a je tedy nejstarší žijící držitelkou zlaté sošky.(7.3.2012)

 • Han22
  **

  Opět jedna klasika, co jde absolutně mimo mě. Příběh o tvůrci muzikálů o kterém jsem nikdy neslyšel nenabídl nic extra zajímavého a tak zbývají muzikálové scény. Ty jsou velkolepé, načinčané, ale všechny se odehrávají na jevišti a bohužel v takovém tom ultrastarém stylu. Případalo mě to jak balet, divadlo nebo opera, tedy nic pro mě. A k tomu ještě ta vražedná tříhodinová stopáž. Nebudu to okecávat, prostě jsem se šíleně nudil. Chápu že to v té době mohlo být zajímavý, chápu i Oscara, protože tohle je klasický americký příběh, ale za mě ne.(26.9.2015)

 • - Na předpremiérové projekci tohoto filmu si jeden z diváků všiml, že zatímco Ziegfeldovy vlasy v průběhu děje patřičně šediví a vypadávají, vlasy jeho sluhy se nemění. Následovala vzrušená porada u MGM, po níž byly znovu natočeny všechny scény, ve kterých se starší sluha v podání Ernesta Cossarta objevil. (Sinecod)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace