Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový štáb a skupina herců přijíždějí do Benátek, kde se začíná točit historický film Vévodkyně z Malfi podle jakobínské tragédie od Johna Webstera. Ubytují se v dekadentním hotelu Hungaria na Lidu. Je to zvláštní místo, v jehož temném sklepení se odehrávají prapodivné věci a hoteloví zaměstnanci provozují to, co si hosté nedokážou představit ani v nejdivočejších snech. Režiséra Stokena potká nevysvětlitelná nehoda a on v kómatu prožívá horečné vize, v nichž se skutečný svět mísí s událostmi zcela iracionálními. Co je sen a co se stalo doopravdy? Kdo z hotelových hostů se ocitl ve spárech temných sil? Nečekané šance se chopí producent Jonathan, ale pod jeho režijním vedením jako by umělý svět filmu stále víc nahrazoval skutečný život. Blíží se finále... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (32)

Radko odpad!

všechny recenze uživatele

Rozdelenie obrazovky na štvorčeky, farebné kamerové filtre, rybie oko, zábery ručnej kamery, prebleskovanie scén, absencia jednotiacej zmysluplnej myšlienky sami osebe zaujímavý experiment neurobia. Nepomohla ani účasť pomerne renomovaných hercov, ba ani Salma Hayeková. Prílišná snaha vytvoriť experiment: snáď film o filme (o točení historického filmu v Benátkach štýlom Dogma) bez osobnostného vkladu tvorcov zákonite vytvorí dielo studené ako psí ňufák a emočne mŕtve. ()

Slimak odpad!

všechny recenze uživatele

Nemůžu jinak.Kravina na kvadrát a bordel a ne hotel ! Kdybych dal jednu hvězdu tak nebudu vědět za co a budu mít špatné svědomí...je to tak šeredně nudné a opruzné a nekoukatelné ke všemu.Takovej mrzkej potenciál snad nemá žádný film co znám....Na druhé straně může Mike Figgis být spokojen že je přecijenom v něčem první.Když si chňapnu kameru mezi zuby a pojedu na kole...natočím trapnej film na kterym je vidět cesta přede mnou...ale furt to bude aspoň o něčem...o tý cestě.Ale tohle je prostě o ničem...SUVERÉNĚ NEJHORŠÍ SMRADLAVÁ BLBOST CO JSEM VIDĚL.. ()

Reklama

selekce 

všechny recenze uživatele

U některých fimů se pointa nebo rozuzlení nachází až na úplném konci. Tady jsem se nedočkala ničeho, ač jsem se sebevíc snažila. A protože člověk je tvor omylný, pevně věřím, že blb jsem já a že tam ta pointa kdesi bloudí. Jednu hvězdu dávám za neobvyklé zpracování a tu druhou - sorry, ale nemůžu si pomoct - za nahatýho Ifanse :) ()

fars odpad!

všechny recenze uživatele

Co je proboha na tomhle genialniho, nebo famozniho? Pokud nekoho rajcujou umorne nudne kusy nesouvisejicich hovadin natocene naprosto silenou kamerou tak mi napiste, obratem poslu amaterske videa ktere jsme nataceli s prateli v opilosti na jednom mejdanu, mozna se u toho dokonce pobavite vic, nez u tehle nehorazne blbosti.... Sakra vubec nechapu jak tu nekdo muze napsat "nepochopil jsem to, ale je to genialni..." Kdybych na tohle nedejboze sel do kina, tak to tam asi vzteky rozmlatim (nepochybuju o tom ze by se ke me vetsina lidi pridala). ()

Zalost 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla skutečná katastrofa. Film nemá hlavu ani patu, je to jakási psychedelická snůška scén. Jak se do tohohle podařilo dostat takovou spoustu známých herců, aby si zahráli i obyčejné "štěky", to nepochopím. Film má ode mě jednu hvězdičku namísto odpadu jen kvůli Schwimmerovi, kterého mám zkrátka rád. ()

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel ve Venice v Itálii. (rafix)

Reklama

Reklama