Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit

(pořad)
  • Česko Svět rekordů a kuriozit - speciál

Kdo má na světě nejmenší oko? Kdo má na světě nejvíce dětí? Kdo má na světě nejdelší vlasy? Zajímá Vás, co všechno je zaznamenané v knize rekordů? Spoustu zajímavostí uvidíte právě v tomto pořadu České televize! (Handle)

stration

Nevěříte? Věřte! Škoda celkem chabého scénáře a vůbec celé "akční" výplně pořadu. Ovšem hlášky sporťáků byly perfektní. ()

L_O_U_S

Zpočátku zajímavé, později stále se opakující. Doslovná aplikace idiomů nepatří mezi nejinteligentnější formy humoru. Přesto nemůžu pořadu upřít určitou invenci. Spousta reportáží byla zajímavá a některé dokázaly člověku i zahoupat žaludkem. (509.) ()

otík

Ačkoliv mám Bernatského i Svěceného jako sporťáky rád, tento jejich pořad nemusím ani v nejmenším. Prostě mi přijde trapný a jejich smyslu pro vtip nerozumím ani v nejmenším. ()

Sfinkter

Hodnotím zpětně, ale spoustu scén si pamatuji docela živě. Sympatická asistentka Nikola a absurdní kuriozity s dobrým humorem hlavních moderátorů. ()

uiu

Český pořad, který napodobuje americký pořad Ripley's Believe It Or Not. Vlastně se ani netají tím, že všechna videa a scénky jsou z tohoto pořadu, takže nechápu smysl toho, sebrat moderátory a natočit s nimi takovou hloupost, když stačilo jen předabovat americký seriál. ()

fabecc1222

Už je tu spousta let, co ČT vytáhla pořad s dosti nezvyklou moderátorskou dvojící v podobě dvou kamarádů-sporťáků, pro které tenhle pořad znamenal proražení mimo svět sportu. Právě jejich sehranost a naladění na stejnou notu táhli tenhle pořad dost nahoru. Po letech si vybavim, že se tam objevovali docela dobré momenty a nápady, ačkoliv ne v rámci originální tvorby, ale skrze různá převzatá videa či data. "Nevěříte?...Věřte" ()

lskala

Dvojka Bernatský/Svěcený se na moderování pořadu tohoto typu velmi hodí. Škoda, že se stále vše opakovalo a s každým přibývajícím dílem šla kvalita, resp. zábava dolů. 40% - 2** ()

Cejny

Vojta s Petrem se snažili svým humorem přinést jemné osvěžení v podání kuriozních rekordů a pokusů. Někdy se mi to ovšem zdálo dost trapné, takže jen za 2. ()

Zagros

Menší moderátorská odbočka známých sporťáků do světa rekordů a kuriozit, která nebyla vyloženě špatná. Kluci dokázali najít různé zajímavosti a občas byli i vtipní. Sem tam to sklouzlo k trapnosti, ale jako občasná zábava v televizi si to ty tři hvězdy zasloužilo. Než se to až moc začalo opakovat, skončilo to naštěstí samo. ()