Epizody(25)

Skromná středoškolačka Jan-di se postaví rozmazlenému boháčovi, který patří k nejvlivnější partě na škole, a nakonec se do něj zamiluje. (Netflix)

RhiannonEsme

Uf, to byl sladacek. Emocionální, naprosto nerealna, ale binge-worthy pohádka. Začátek OK, druhou polovinu jsem zhltla v kuse. Přátelství F4 krasne, hlavni potvora ultra zla, ale dve veci mi vylozene vadily. Hlavni hrdinka tak nehezka, ve vsem podprumerna, a blazni po ni dva největší a nejkrasnejsi mega bohaci? Ano chapu, melo to byt o jeji andelske povaze, ale nedalo se tomu uvěřit. Hodne me to rusilo v průběhu celeho serialu, byl to proste nesmysl. Druhou vyhradu mam k hlavnimu paru obecne. Rozmazleny bohac a obycejna holka, oba palicaci, co se stale hadaji a jejich vztah mel vice zvratu a utrpení nez klidnych laskyplnych chvil, ze bez sebe nemohou byt? No potes koste! Vztah Jan-di a Ji-hoo byl daleko reálnější. To byl materiál na manželství, vzajemna podpora, pece, ochrana, klidny soulad. Nepochopila jsem, proc Jan-di tak visela na Gu Jun-Pyeovi, kdyz ji nejdriv sikanoval, potom odkopl, choval se zbaběle, kdykoli ho potrebovala, a nakonec jeste zapomněl, ze vubec existuje. V mych postarsich, zkušených ocich totalni blbost. Ten pravy soulmate byl Ji-hoo. Dokonce ho tak nakonec nazvala, ale kdepak - z neznamych duvodu musela mit toho nakulmovaneho pitomce. Tyto dve absurdity me rusily po celou dobu serialu, proto ubiram hvězdičku. Je to zkratka HODNE neuveritelna telenovela. ()