Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

MA.KI

Vejdělkův styl i mentalita jdou naprosto mimo mě, přestože role Balzerové i Vlasákové skýtají poměrně zajímavý prostor pro napsání dobrého dramatu, příp. i komedie. Ten zůstal bohužel nevyužit, sledujeme pouze cosi mainstreamově podbízivého. Hru na umění. ~ I ta jediná kvalitní myšlenka 'žít naplno' je ve spojení s již tradičním režisérovým omlouváním nevěry degradována. O něco MÁLO lepší než následující Vejdělkův (zlo)čin. ()

Džef!

Pokud na tento film chcete jít, tak na to vemte přítelkyni (manželku) ... najděte si kino, kde bude co nejmíň lidí, aby vám k nosu nepřicházeli různé pachy důchodců, levné kolínské, nebo dokonce uzeniny... Vaše přítelkyně (manželka) se aspoň najde v hlavní postavě, pak vám bude vyprávět jak si jsou podobné, ale tím jste jí potěšili, ale ranili sebe... Teďka mluvím čistě za chlapy: Neusnete to nebojte, protože se kolem vás bude linout nepříjemný sykot žen, které se budou stupidně smát u každé (pro muže nevtipné) scény... Jediná úcta Macháčkovi (jediný vtipný) s Dykem, že do něčeho takového šli... ()

DruidKarel

859. hodnocený film: Další z filmů, které jsem mohl shlédnout se svojé Péťou. Rozhodně vydařenej nápad a i když moc v lásce české filmy nemám, tak tohle se rozhodně povedlo. Celé to vlastně začalo už tím Petiným příjezdem, kdy jsme ani možná jeden nečekali, že spolu do kina půjdeme. Nakonec jsme se tam vydali a snad ani jeden z nás nelitoval. Koupili jsme si potřebné dobroty a usedli vedle sebe jako tenkrát poprvé. Ona v mém objetí a já zase v jejím. Bylo by mi to i dost možná jedno, na jakým filmu jsem, ale snažil jsem se dávat pozor, abych se tu pak o něm mohl rozvyprávět. Film má milý a tradiční příběh. Co jej ale udělalo v mých očích tak skvěým? Rozhodně to byla přítomnost Bobulky a pak taky fakt, že to byl po dlouhé době skutečně povedenej tuzemskej film. Skvělé herecké výkony střídaly vtipné hlášky. Pocit radosti z filmu se střídal s nutnými okamžiky, kdy je třeba zapřemýšlet. Eliška Balzerová se skutečně předvedla a Jirka Macháček coby nafoukaná svině, to byl vážně skvělej počin tohohle kluka MIGa (21). Film se mi skutečně líbil a to od první do poslední minuty. Tohle bylo odpoledne, ale večer byl ještě mnohem, mnohem... krásnější. 5* pro film a velké DĚKUJI pro mou Petrušku. 5* ()

dubinak

Velice dobře odvedený český snímek, kde to celé zajisté držela Eliška Balzerová, která mi svým charakterem tak trochu připomíná Samanthu Jonesovou. S panem Vejdělkem moc zkušeností nemám a ani to nějak nepotřebuji měnit, ale tohle mě, na to, že romantické komedie a ještě k tomu české moc nemusím, svým způsobem oslovilo. Mělo to i docela humorné repliky, které si ještě doteď trochu vybavuji. Jedna projekce mi ale bude stačit a vracet se k tomuto snímku už nemusím. ()

1frida2

I když dávám jen ***, tohle byl jeden z pramála českých filmů, který mě nenudil a u kterého jsem se bavila. A ty tři*, jsou proto, protože na České filmy mám speciální nároky. A chci je mít! ()

C0r0ner

Balzerová fajn, docela to i naštěstí uteklo a obecně to vlastně nebyla až taková sračka, jak jsem čekal, což ovšem ještě neznamená, že by mě to bavilo. Mě prostě tyhle filmy (tuplem české) o vztazích a životech vůbec nezajímají. 45% ()

Martrix

Přiznám se, že když jsem poprvé uviděl plakát a přečetl si o čem Ženy v pokušení jsou, okamžitě mě napadlo, že půjde o další idioťárnu ve stylu funny-sex movie, kterou před lety nastartovali Prci, prci prcičky. Prostě něco jako, Starý báby to chtějí taky. Po shlédnutí upoutávky, mi to až tak hrozné nepřipadalo a představa že bych TAKOVÝ film dokonce i viděl, mě zase tak moc neděsila. Nicméně co se týče Českých filmů, není to tak dávno, co jsem si zrakové a sluchové senzory pošpinil "filmem" Líbáš jako Bůh. Takže zase až tak sračekimunní nejsem. Pro jistotu jsme zamířili do malého kina. Kdyby nic jiného, aspoň nenacpu peníze do multiplexu. Proč to všechno píšu? Protože v malém kině vás naladí šílenými hity ze 70 let, pobaví reklamou dělanou jako z Photoshopu, nikde nesmrdí popkorn...prostě nemáte pocit, že jste šli na film s rozpočtem 200 milionů, ale na malý Český film. Tzn. těžko se budete kochat trikovými scénami a řezat se celý film smíchy. Protože u tohoto filmu nebudete. Ale budete se usmívat. Občas shovívavě, ale většinou protože je příjemné sledovat sympatické postavy v situacích, které jsou vtipné. Co se děje týče, jsou Ženy v pokušení spíš podprůměrné, ale vynahradí to ta vata okolo, výborná hudba Muchowa a hlavně herecké obsazení. Macháček perlí jako za starých časů, Vlasáková hraje přesně a Balzerová...to je kapitola sama pro sebe. Bez ní, jejího sexapealu a šarmu, by byl film poloviční. Dokonce se jí dařilo proklopýtat se občas kostrbatými dialogy bez toho, aby vyzněly jako vrchol klišé. Z úst kterékoliv jiné herečky, by výraz voňavá frnda, zněl přisprostle. Balzerová z toho udělala sexy a vtipný výrok. Ženy v pokušení jsou pohodový film nejen pro ženy. ()

zette

Najde se zde dost zbytecnych a ne moc uveritelnych scen, ale i tak se jedna o jednu z nejlepsich ceskych komedii za posledni roky. Na komedii resi dost dramatickych situaci a ne vzdy je film humorny. Pokud ale z nekoho vypadne nejaka perla, stoji to za to. Velmi prijemny film se sympatickym obsazenim. ()

pufina

Neměla jsem v plánu na film jít do kina, byla to náhoda a já jsem za ní ráda, báječně jsem se pobavila. A to je co říct, že já se pobavím u české komedie, českých filmů se vyhýbám jako upír česneku! Vidím na tom ale podstatnou hereckou chybu - Vojtěcha Dyka! ()

Hrůša7

Jiřímu Vejdělku se pod ruce opět dostal velmi zajímavý a dobrý námět, který dokázal velmi dobře zpracovat. Řekl bych, že žena tento film vníma trochu jinak než muž a mě jako muži tento film přišel velmi naivní, byla to ovšem naivita, která zřejmě nešla jinak nahradit. Já jako muž si myslím, že takto to vůbec nefunguje, ale je možné, že ženy vám boudou tvrdit opak. Líbilo se mi jak film byl otevřený, plynulý a opravdu někdy velmi vtipný. ()

Pajky3

Příjemný český film s nádechem romantické komedie, to jsem vážně nečekal. Já se u toho bavil a co víc, já se u toho bavil dobře. Žádný trapný vtipy, děj jsem sice čekal, alespoň částečně. Příjemné obsazení. Já nemůžu jinak, po dlouhé době český film, který můžu doporučit ()

pakobylka

Životní realitě na hony vzdálená, leč na současné české poměry vcelku zábavná a neotřelá hříčka se značně diskutabilním ponaučením. Kráčí zdánlivě zlehka a vyzývavě na jehlových podpadcích - a tváří se, že má v kabelce jen šminky a zrcátko, ale ve skutečnosti v ní vleče i neskladné, těžké a jen obtížně upotřebitelné kamení. Slabší 3* ()

Juto

Je to príbeh s optimistickým prístupom. Jiří Vejdělek sa zameriava na peripetie milostných a vzájomných vzťahov troch žien troch generácií z jednej rodiny. 7/10 ()

c.tucker

Velmi příjemně jsem nebyl překvapen, očekával jsem pobavní, ale jen v určitých mezích, přesně jak jsem dostal. Eliška Balzerová převalcovala všechny a všechno, především díky ní film žije. Hudba poměrna zvučná a pasující. Objevuje se nám tu "nová" pěkná tvářička české scény (alá Bára Seidlová), která si myslím, že se začne po této roli objevovat častěji, kterou je Veronika Kubařová. Váhaj jsem s nižším hodnocení, ale na čtyři hvězdy mě nakonec dostal, ten plynulý a nedrhnoucí přechod do vážnějších partií (i když jako dětská prdelka to rozhodně nebylo ;-) ). P.S. Většinou už ani product placement nevnímám, ale tady byl ten Müller Mix na začátku dost rušivý. ()

Devitka

Pro mě byl tenhle film nečekaným, ale o to příjemnějším, překvapením. Pokud bych měl Ženy hodnotit v pouze v konkurenci českých filmů, je to plných 5*. Když se ale podívám i za hranice, tak bohužel musí ta jedna hvězdička pryč... ()

Hans.

V poslední době jeden z těch lepších čekých filmů.Takový příběh ze života.Obsazení se taky povedlo takže 65% ()

frings

KONEČNĚ po douhé době český film, co potěšil mé smysly, že jsem cítil i vůni té staré chalupy. Kouzelně zahrané, svěží a velmi vtipné ! ()

campix

Díky tomu, že Vejdělkovy filmy se dobře prodávají a vydělají si na sebe, tak nemá tento režisér o práci nouzi. Ženy v pokušení jsou vkusná komedie, která ani mě vyloženě nevadila. Občas trapné, ale stále v mezích. Mě se od něj daleko víc líbil například Václav nebo klasicky Účastníci zájezdu. Na českou tvorbu ovšem stále dobré. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků