Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

EKLEKTIK

"Ne, ten ne, ten je fuj!" Ženy v pokušení, muži v pohoršení. Tedy alespoň já, hlavně kvůli té všudypřítomné, otravné a infantilní muzice, která doprovázela snad každou scénu a nebýt posledních patnácti minut filmu, šel bych se svým hodnocením ještě níž. Se závěrečným poselstvím tohoto snímku, se totiž plně ztotožňuji. ()

boro123

Na Ženy v pokušení jsem šla naprosto s nulovým očekáváním a despektem, ale nakonec mě příjemně překvapily, vyklubala se z nich na české poměry slušná komedie se zajímavými postavami a dobrou zápletkou. Až na nevýrazného Macháčka hrajou herci velmi dobře v čele samozřejmě s Eliškou Balzerovou, která je ve své roli vyloženě skvělá. Ideální film na pobavení u kterého člověk může vypnout mozek, ale zároveň ho film neuráží tím, že je dementní. Film míří jednoznačně na ženské publikum a obávám se, že u mužské části populace nemá moc šancí bodovat, ale třeba se pletu. ()

Jorge-Z

Příjemná komedie, která rozhodně neurazí a pobaví. Comeback Elišky Balzerové dopadl na výbornou. Její filozofie a radost ze života byl parádní. Navíc Lence Vlasákové to strašně moc slušelo, (SPOILER) já být Jakubem, tak bych zůstal s ní než s její dcerou. Co čekat více? Ja jsem spokojen. ()

Harapes

Po paní Poledňákové přichází pan Vejdělek a mohu jen s radostí napsat,že pan Vejdělek umí navázat na staré dobré komedie,kde se řeší rodinné vztahy s nadhledem a humorem,kde divákovi jistě srdce zaplesá.Vynikající paní Balzerová,paní Vlasáková i pan Zach.Jen mi tam tak trochu neseděl pan Macháček,který mne nepřesvědčil,že on je ten proháněč dvacetiletých holek.Jinak vynikající nápad,hezká hudba a film utekl jak voda...A musím i napsat,že se mi stalo poprvé v kině,že po skončení filmu diváci začaly tleskat.Samozřejmě bylo vyprodáno,i to o něčem svědčí. ()

Wishkah

Pohodová česká komedie, která jako jedna z mála v poslední době nesklouzává k trapnosti a má celkem zajímavý, pohodový a docela vtipný příběh. Humor mi tu přijde hodně situační a hodně se spoléhající na výbornou Elišku Balzerovou. Ta si tenhle film rezervovala a s přehledem vévodí hereckému obsazení. Ale ostatní se taky dost snaží a výsledkem je příjemný film, který neurazí a dokáže pobavit.....jen bych prosil o pozvání nějakého zahraničního odborníka, který by naučil naše tvůrce strategii Product Placementu, protože tak okatá reklama na jogurty se snad nevidí ani v televizi při komerční přestávce ()

Milodar

Příjemné překvapení. Výborné herecké výkony Lenky Vlasákové a Jiřího Macháčka. Tato komedie patří spolu se Snowboarďáky k tomu nejvtipnějšímu, co zde za těch pár posledních let vzniklo. Škoda jen toho nekonečného šroubování děje, až se strhnul závit. ()

BuddyO

Slabší tři hvězdy. Vtipné - takže splnilo očekávání, ale docela tupé (toho inteligentního humoru zde moc nebylo). Asi bych musel být emancipovaná žena, abych film dostatečně ocenil. 3* - 55% ()

Schuldiner

Prostě a jednoduše - já se bavil od začátku do konce! Přišlo mi to vtipný...i tak nějak opravdový.. Čekal sem něco lacinýho, ale byl sem mile překvapenej.. ()

Ynés

Narozdíl od rádobyvtipných křečovitých scének viewegovských filmů jsem se u tohoto českého Sexu ve městě upřímně zasmála. Eliška Balzerová jako nestárnoucí Samantha mě ovšem vzhledem k jejím předchozím rolím příliš neseděla. A také mě žádná vtipná hláška v hlavě od včerejší projekce neuvízla, přesto s ohledem na předchozí české "komedie" jedna z těch lepších. Pro projekci v zájezdních autobusech povinnost (na rozdíl od Účastníků), pro nedělní odpoledne, když nevíte co s časem. 70%. ()

bo.rec

Naprostá spokojenost. Dobře jsem se pobavil a rozhodně ne naposledy. Taky bych chtěl vyzdvihnout hudbu Jan P. Muchowa - super... Doporučuji... ()

iampatrik

70% PLUS: k mému překvapení pohodová česká komedie; v těchto dobách; zajímavě podaný příběh mileneckého mnohoúhelníku; v době ne moc povedených českých filmů jsou Ženy v pokušení nadprůměrem MÍNUS: nic, co by mi strašně vadilo POZN.: jak jsem viděl, že v tom má prsty TV Nova, bál jsem se na film podívat.. ()

dormouse

Čekala jsem hrůzu typu Románu pro Ženy a byla jsem mile překvapena. Není to samozřejmě žádná špička, ale docel milý a rozhodně ne hloupý film, který staví na generačních nedorozuměních ale i poutech. Nesnaží se být černobílý, každá z ženských postav je částečně (nebo úplně) potvora, jen se to snaží zastřít, nebo překonat. Eliška Balzerová tady hraje dobře, Lenka Vlasáková je krásná a Veronika Kubařová je mladá. Tak to asi v životě má být, ne? ()

Prochy38

No tak tohle opravdu není moc pro mě. Ovšem nelze jinak než hodnotit kladně. Lehce feministický snímek sáhl po skvělých hercích a jako komedie to rozhodně nezklamalo. Máma i přítelkyně nadšené, já nebyl zklamán. ()

Piškotka

Oddechová komedie, ale propletená, to dnešek přímo žádá. Generační klubko, co se rozmotává na všechny strany. I ženy dokážou být ješitné. Chlapi zde byli opravdu jen na okrasu a jako nezbytný článek ženských hovorů. Z herců nijak zvlášť nikdo neperlil. ()

santiamén

V rámci současné české kinematografie to není vysloveně špatný film. Taky mám ale pocit, že nebýt tradičně skvělého výkonu Elišky Balzerové, zapadl by do (pod)průměru. Takže hodnocení převážně za ni. ()

Teabag

Všechny tři představitelky hlavních rolí jsou nebývale krásné. Ovšem to je asi to jediné, kvůli čemu si budu Ženy v pokušení pamatovat. I když... nepopírám, že jsem se bavil! ()

Dzonysek

Příjemná oddychovka. Ženy v pokušení vyčnívají nad průměrné či podprůměrné české komedie posledních let. Výborná zábava, především díky perfektnímu a přesvědčivému výkonu Elišky Balzerové, která si hlavní roli vyloženě užívá. Celkově milé překvapení. ()

Hanes88

Hlavním ženám se herecký výkon opravdu povedl a po celou dobu jsem se dobře bavil. Konečně povedená komedie od U mě dobrý. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků