Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

Oxymoron

Tak tohle je příjemné překvapení. Žen v pokušení jsem se bál, čekal jsem další rádoby Hřebejkovský film o ničem, ale všechno je jinak. Ženy v pokušení patří rozhodně k těm lepším filmům, co se u nás v poslední době natočily. ()

HanaM.

Začátek filmu se snaží o potrhlou komedii o třech ještě potrhlejších ženách a daří se mu to výborně. Pak však pokusy o vážnější téma a milostné zamotance vyznívají dost povrchně a uměle. ()

RomanHyde

Dlouho jsem váhal mezi nižším a tímto hodnocením. Přihlédl jsem k sympatickým hereckým výkonům, které tenhle film drží na průměru a dělají z něj příjemnou oddychovku, zejména pro ženy. Ty patrně budou hodnotit snímek lépe. Jako jedinou výraznější vadu na krásy bych viděl muziku J.P. Muchowa, kde dokolečka opakovaný jednoduchý kytarový motiv působil až rušivě a hlavně "příliš tlačil na pilu". Filmová muzika má podkreslovat, doplňovat dění na plátně, nikoliv odvádět pozornost pryč a rušit. ()

Raimok

Film, který většinu lidí skvěle bavil, mě ještě lépe nudil. Nevzpomenu si, u kterého filmu jsem si tak přál, aby skončil, že jsem se každou minutu díval na posuvník a snažil jsem se ho popohnat... Byl to velký souboj, ale až do konce jsem to nevydržel. Asi 20 minut před koncem jsem usoudil, že existuje mnoho lepší činností než sledovaní tohoto trháku. Jako mytí nádobí, sekání trávy nebo učení na zkoušky. Abych nebyl tak zlý, tento film mě zavedl k jedné vynikající písničce. 21 % ()

klokyn

Stará mama je kurva, vnučka má ku kurve blízko a mama je jediná čo verí v nejakú duševnú lásku. Nakoniec sa však aj z nej stáva kurva podľa vzoru jej mamy. Krásne posolstvo sála z tohoto filmu :) ()

Blue.Shark

Je to k neuvěření, ale Ženy v pokušení jsou dalším českým filmem, který se mi líbil. Film je od začátku do konce protkán různými vtípky, humornými situacemi, ale také (klasicky) hlubší myšlenkou, která je překvapivě dobře zachycena. Pohled na babičku rajdu a její dceru stydlivku, pohled na vztah ženy s mladším mužem, celkový pohled žen na muže, užívání si posledních okamžiků života... Trocha sentimentu snad neuškodí :)) Film mě opravdu bavil. ()

camper

Nedokoukal jsem to. Kdyby tam ale nova nedala reklamu, tak na to čumim až do konce. Jedna hvězda za to, že ikdyž to byla katastrofa, tak to člověka nutilo na to koukat. Možná jsem doufal, že se to zlepší. Nevim. ()

Skarface

Komedie dá se říct dobrá ale zas se ta jedná jen o jedno a to samé takže taková klasika . Nebejt toho sexu nebylo by co točit :D ()

Perfo

V polovině je jasné, kam se vše bude ubírat. Sem tam vtipná hláška, celkově typicky "českomoderně" vtipné a obesrané, něco jako když sedlák hnojí švestky. Potřeboval jsem zrovna vypnout a jen tupě čumět na hejbající se barevné obrázky a svůj účel to splnilo dokonale ... ()

Pawlisman

Sledoval jsem po oku. Kupodivu se docela dalo. Konec už trošku zdlouhavý a překombinovaný. Ale oddychový spád dobrý. 7,5/10 ()

Mortemiss

Skvělý film natočený především pro ženské publikum. Tři dospělé ženy- babička, matka a dcera, které hledají muže pro tu postřední. Děj začíná hned jakmile Helena zjíšťuje, že ji mažel podvádí s náčelníkovou dcerou. Po té se svěřuje do rukou své matky a dcery, které ji učí, jak flirtovat s muži. Já kdybych měla takovou babičku, asi bych u ní strávila celé prázdniny ;). Nechyběl tomu tvip ani šťáva, Výborná Eliška Balzerová! ()

Stanley619

Film o matce, se syndromem ujíždějícího vlaku, která očividně nesnáší svojí dceru. Já ovšem nejsem "baba" s krizí středního věku, takže se mi to nelíbilo a filmy tohohle typu začínám chorobně nesnášet. 26% ()

JK-Stinger

Byl jsem mile překvapen nenásilností a vtipností tohohle českého kousku. Dobré obsazení, super hlášky a fajn příběh. ()

Lilloos

Ženy v pokušení jsou typickým příkladem nového českého filmového počínání. Potěší skvělými herci, zajímavou kamerou a upřímným humorem, který se nebojí zajít ani do pořádné černi. Ale proč to můsí pokazit všudypřítomnost sexu? Jasně, točí se kolem něj celý život, ale cpát ho do každé druhé věty, navíc ve značně přisprostlé formě, mi přijde přehnané. A nebo v mém okolí prostě jen schází nějaká babča, co ze všeho nejradši vypráví o svý voňavý frndě. Díky bohu za to. ()

Vesecký

Občas jsem se zasmál, což mi dává nutnost dát tři hvězdičky. Film o tom, vlastně o čem? O ženské emancipaci nebo právu na promiskuitu? Na prvotní popud babičky (ani v rakvi E. Balzerová nevypadal moc babičkovsky) je dcera, opuštěná manželem - proutníkem - donucena svádět chlapy a nakonec proti všem plánům svede milého své dcery. Scéna, kdy se po noci s tímto hochem vrací dcera z výletu nečekaně domů, je asi na filmu nejlepší. Naopak babička, probuzená na chvíli k životu v rakvi, to mi připadalo dost uhozené. Balzerová je jistě dobrou herečkou, ale tahle role jí nesedla, Vlasáková odvedla standard, ale nezdálo se vám, že ty věkové rozdíly byly nějaké podivně malé? I když za první republiky taky byl v jednom filmu Paul otcem O. Nového... ()

dee.n

Brrrr. Tohle už nechci vidět a je mi trapně, když si na to jenom vzpomenu. Taková jednoduchý a místy vulgární humor mi opravdu nesedí. Příšerná Balzerová, pro mě nejhorší postava v české komedii vůbec, Vlasáková o které jsem si dosud myslela, že má na víc. Jednu hvězdičku dávám Vojtovi Dykovi, protože je to opravdu fešák a hezky se na něj dívá jak hraje. :-D ()

Jaroslaf

Jedna z mála českých "komedií" na kterou se dalo dívat, a to i přes účast vojtěcha dyka. Situace jsou dobře vypointované, střih je v pořádku, Lenka Vlasáková sympatická milf, hudba pana Muchowa na úrovni. Když si dáte všechny tyto prvky do jednoho, vyjde vám ne zas až takový průser. Akorát si nemyslím že prakticky incestní vztahy, jako jsou zde, by měly být podávany jako něco fajn a romantického. ()

Milwa

Odpočinkový, překvapivě netrapný filmek pro babičky, maminky, dcery a tak dále...Nic nečekajíce jsem byla nabita pozitivní energií, zasmála jsem se, poplakala si...Možná jsem to potřebovala, možná jsem přesně cílová skupina, nevím, neřeším...ne vždy mě musí zaujmout artový film, nebo klasika... Holky, vemte maminky, babičky a udělejste si ženský den...stálo to za lístek do kina. Zatím 5, ale to jen proto, že to tady má tak málo, jinak solidní 3/4 *. PS: Naprosto stejný druh komedie, jako It´s Complicated...akorát v českém hávu...mé filmově intelektuální já nechává chladným...ale potvůrka ve mně ožila:P PS1: Hudba super, v titulcích mě nepřekvapilo jméno Muchow. PS2: Eliška si půjde pro lva, aspoň doufám, jak ji normálně nemusím, tady to byl moc pěkný výkon. PS3: Vidíte, jak mě to nabilo? obvykle mám problém vůbec napsat komentář..a teď?:) OK...už je tu hodnocení víc, upravuju na 4 konečné, i po pár dnech mám chuť si na film zajít znovu...a asi to udělám... ()

MAJkLSON

Vejdelek opet nezklamal a muze se tesit na opravdovy vejdelek. Prvni pulka srsi vtipem i napady, druha uz bohuzel pada smerem k Ordinaci v ruzove zahrade a podobnym kazdy-s-kazdou radoby-romantikam. A radeji at lide chodi na tohle 4x nez 1x na Doktor od jezera Hrochu. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků