Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

Saur.us

Nečekal jsem nic, dostal jsem tak akorát. Za rozhovory Lenky Vlasákové s Lenkou Vlasákou, za nějaký ten vtip a kameru Martina Sáchy poctivá 3. ()

johnymdoe

Vejdělek se pro mě začíná stávat zaručenou kvalitou. Opravdu dobře zahrané, napsané a zrežírované a na to že české filmy posledních let příliš nemusím tak tohle se mi opravdu líbilo. Balzerová byla skvostná. ()

andaa

Pro mě velice přijemná záležitost. Jsou tu hezky naznačeny všechny generace žen, s jejich chybami a vývojem. Nejvíc se mi líbila Helenina máma. Takhle bych chtěla v jejím věku brát život. Moc povedený byl i vávoj Heleny, jak rozkvetla. Velmi povedený vkusn humor a hodně dobré herecké výkony. ()

Bozvav

Skvělý film u kterého se není možné nebavit. Díky hereckému gala koncertu Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové jsem si film zakoupila i na DVD, což normálně nedělám. Z filmu sálá neutuchající energie, entusiasmus a naděje, že i když to tak nevypadá, může být lépe. Za mne krásných 5 hvězdiček a 110%. ()

zdeny99

Z počátku jsem se na to díval jen kvůli Veronice Kubařové jakožto nejkrásnější české herečce a hned jsem byl v úvodu mile překvapen její první scénou, která se odehrávala v posteli, což jsem si pustil hned dvakrát. I z omámení z této scény mi unikla ta nejznámější věta celého filmu: "Nepodceňuj IQ své voňavé frndy. Po zhruba dvaceti minutách jsem zjistil, že se fakt jedná o dokonalý film, na který se nedodívám jen kvůli Kubařové. Hlavně mne pobavily scény, kdy Vlasáková s Dykem potkala svýho bývalýho u výtahu v obchoďáku nebo hláška: "Nejdelší co jsi kdy napsal je vzkaz na lednici." V zásadě se celý film točí o tý voňavý frndě, jakožto se kolem ní točí i celý život, pro kterou každý z nás mužů udělá cokoliv. Podle mne se jedná o jeden z nejlepších českých filmů. [14310. hodnocení, 919. komentář, 70%, 555. nejoblíbenější film] ()

luf

Hodně zábavný film, který mě dostal už po prvních minutách. Eliška Balzerová byla jedním slovem DOKONALÁ !!! ()

IvcaG

Tenhle film má jednu jedinou výhodu a tou je paní Balzerová, která je jeho tahounem a bez ní by stálo nebo spíše nestálo za nic. Její výkon je naprosto uchvacují a její postavá úžasná. Vtipy, kterými její postava jen srší se nedá nezasmát. Samozřejmě nemohu opomenenout výon p. Vlasákové, která se mi v tomtu filmu konečně ukázala jako herečka a to zrovna tak Vojtěch Dyk, ale to už je asi opravdu všechno, trapnost pana Macháčka je zde patrná hned kdy v první scéně otevře pusu. A tady se naskytne otázka proč? Bylo to opravdu nutné? A proto nebýt p. Balzerové tak nevím nevím. Ale toť otázka? Pro mě průměr nemohu jinak. 50% ()

hazaba

Úžasný film o ženách pro ženy. Lenka Vlasáková exceluje, Eliška Balzerová baví a Vojtěch Dyk s Veronikou Kubařovou zdatně sekundují. Řekla bych, že jedna z nejlepších českých komedií posledních let. ()

*Colorado

Má to své silnější momenty (především některé dialogy jsou zábavné), ale jinak jde spíš o pohodovou oddychovku. ()

Pet 510

Rozhodně překvapení. Upoutávka mě nijak neoslovila a mylsela jsem že se zase jedná o nějakou jakoževtipnou českou komedii. A ono 74%? To bych se na to podívala. Tákže jsem se na to s kámoškama na filmový noci vypravily (mimochodem to byl jedinej film co jsem za těch 6 hodin dokoukali, nemá smysl tam chodit jenom na polovinu příště tam budu hezky do šesti do rána HA ! :) Tak, první 3/4 hodina byla výborná, měla jeden prvek na který nejsem u českých komedií poslední dobou zvyklá a to je legrace. Bylo to vážne poměrně dost vtipný. Pak následovala půhoďka, která měla znatelně slabší baterky a chvíli jsem měla dojem, že to začíná být o ničem. Naštěstí v poslední 3/4 hodince se začal příběh ubírat směrem docela zajímavých životních problémů. Je sice pravda, že zkloubení žánru komedie drama tu občas trochu chybí chrupavka, ale tak co. Ale co pro mě Ženy v pokušení vytahuje z průměru je hlavní myšlenka, která je hodně vidět v životu Vilmy i v tom jak se zachová její dcera. Že si má člověk život užít, což je tak nějak moje životní moto i když jsem ještě tak úplně nepřišla na to jak to zrealizovat. Ve chvíli kdy Vilma odkazuje všechny svoje boty své dceři se kino smálo a já jsem brečela. Asi jsem přecitlivělá :) Nemůžu než doporučit. ()

Faila

Člověk se občas zasmál (špatným vtipům a trapným scénám), někdy i brečel (nad stupiditou scénáře a některých hereckých výkonů), ale překvapení moc nezažil. V tomhle filmu je spousta věcí, která by se dala kritizovat, ale spousta z nich je holt typická pro tyhle novodobé české komedie, jejichž obrovská výhoda spočívá v tom, že člověk předem ví (docela přesně), na co vlastně jde. Ženy v pokušení mě zklamaly více méně jen nepřesvědčivě zahranými postavami (jedině Eliška Balzerová předvedla poměrně slušný výkon). Vše ostatní se vážně dalo čekat ... ()

BathoryMan

Prevláda umna po vzhliadnutí absolutná spokojnosť že aj napriek absencii v Slovenskej filmovej tvorbe nám to naši niekdajší bratia Česi bohato vynahradzujú.Ženy v pokušení sú vtipnou,nevtieravou a súčasnou komediou ktorá milo pobaví a neurazí a ktorá pritom dokáže nekonfliktne do deja vtisknúť aj dramatickejšiu rovinu.Herecké výkony sú úžasné (hlavne podla mna životná úloha pre Elišku Balzerovú),vždy skvelá Lenka Vlasáková alebo celkom civilný Vojtech Dyk a všetko perfektne zrežírované Jiřím Vejdělkem,ktorý svojou čoraz zaujímavejšou tvorbou začína celkom isto šliapať na paty môjmu oblúbencovi Hřebejkovi. ()

vojo

Nuž,nejedná sa o veľdielo, určite však ženy viac než poteší(ich partnerov miestami tiež), no Vejdělek by si mal konečne ujasniť čo chce točiť. Použité dramatické prvky totiž pôsobia v komédii dosť násilne. A posúvajú ju niekam do ... nikam. ()

Joll

Tragikomedie,dramata a pohádky, jinej žánr se už u nás snad netočí... Už mi děsně leze krkem, že nikdo nemá koule na to natočit i něco jinýho. ()

Olík

Moc jsem nepobral nadšené reakce lidí z mého okolí, zhlédnuvších toto nové dílko Jiřího Vejdělka. Neříkám, že se na to nedalo dívat, ale Účastníci zájezdu to nebyli ani z 20%. Hlavním kladem celého filmu byl herecký výkon Lenky Vlasákové v roli čtyřicátnice, snažící se po rozchodu s manželem pod dohledem své světácké matky a dospívající dcery, znovu naskočit do života. Pravým opakem byl Vojta Dyk – jistě talentovaný muzikanti i herec, ale pro mě ve všech rolích stejně sterilní. ()

Rockerman

Než to dopíšu, tak se teprve rozhodnu, jak to hodnotit. Kdybych to mě srovnávat s "díly" , Líbáš jako bůh nebo 2 bobule nebo i Muži v říji, vyšly by Ženy v pokušení jako vítěz . Nicméně, je tohle komedie? Opravdu komických situací a hlášek je tam poskrovnu. Eliška Balzerová sice hraje dobře, ale (hlavně zpočátku), přehrává. Co se týče herckých výkonů,tak pro mě je číslo 1 Lenka Vlasáková. Kdyby se tedy mohlo dát 3 a půl hvězdičky, tak by je "Ženy" dostaly. Není to špatný film, ale je trochu chaotický, s několika hluchými místy. Po druhém shlédnutí dodávám půl hvězdičky. Našel jsem tam fórky, které mi napoprvé unikly. ()

merigieren

Hned na začátku provádějí sex ustrojení, holka má podrsenku, ale když po akci jde v tričku do lednice, tak o ni nějak přišla. Taky je tam jeden střih, kdy se klučinoj přiteleportuje deka do ruky. To sou jen takový postřehy mimo. Občas se nějaký vtip povede, ale většinou to není nic moc, nebo jde jen o sbližování různých generací v posteli. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků