Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

optimus0s

Na začátku to vypadalo trapně, bylo to nudný, né moc vtipný, ale postupně se film rozjížděl, a stal se z něj určitě jedno moje malý překvapení roku zatim:-) ()

Lyžař

Oddechovka postavená na několika málo hercích, kteří však předvedou své lepší výkony..Téměř celý děj je předvídatelný, snad poprvé mi ale tohle vůbec nevadilo..celkově 3,5* ()

Heroine odpad!

Lidi, teda to snad ani ne! Pokus o český sex ve městě, který už sám o sobě je jako výsměch seriálu, se tedy skutečně nezdařil! Na celém filmu se mi líbil jen a pouze Vojtěch Dyk, ale ani on to nezachránil. Ani na jednu hvězdičku! Je to mimořádně nepovedené, za hranicí vkusu, trapné že se slušný divák propadá, nebo rovnou vypíná televizi, a k tomu ještě hlavní herečky neumějí nijak extra dobře hrát! Špatné! A filmaři, proberte se už! Lenka Vlasáková bývala hezká kdysi, ale už není! ()

Mikyska

To proste nemelo chybu! Nesnasim novodobe ceske filmy, ale tento Vejdelkuv pocin s kouzelnou Eliskou Balzerovou mi nazor silne meni! ()

Luk Skywalker

Tak nakonec za čtyři ale s "přimhouřeným okem". Po nudném začátku se na to dobře dívalo a člověk se i zasmál, i když se dalo leccos předvídat a nakonecd to bylo mladý s mladou a střední věk. ()

atmen

Ženy v pokušení jsou stejným typem filmu jako Líbáš jako bůh, u tohoto počinu jsem ostražitost ztěžka udržel, proto jsem raději snímek nehodnotil, abych se neunáhlil. Women in Temptation mou pozornost sice udržely, ale k ideálu mají též daleko. E. Balzerová a V. Kubařová zde představují ženy, které jsou pro muže zlý sen. Mají je pouze pro svou potěchu a pro své útraty. Jediná přitažlivá z tohoto ansáblu L. Vlasáková je postupně přetransformovávána nezbednou přesilou, což je na konci naznačeneno, že se tak vskutku stalo. Jediná vyraznější mužská postava v podání V. Dyka je nejdříve hozena do náručí nejmladší "ženy", to ho litujeme, poté přitahován a následně přitažen "jedinou normální ženou" a poté po prozření skončí tam, kde své poznání začal. Lituji ho ještě den poté... Koneckonců konec je dle mého nejslabší článek tohoto příběhové řetězce... ()

Ippolito

Vzhledem k tématu jsem očekávala obvyklou prostoduchou splácaninu, ale byla jsem příjemně překvapena. Nejen, že byl film zábavný a prost jakýchkoli trapných sekvencí, které se ve filmech s podobnou tématikou často vyskytují (např. absolutně nereálné trapné dialogy, které se tváří jako že vtipné; monologicky pronášená životní moudra, taktéž navýsost trapná; snaha pobavit za každou cenu apod.), ale dokonce měl i hloubku. Tleskám! Až doteď jsem nevěřila, že v českých luzích a hájích může vzniknout komediální film o ženách, při kterém by náročnější divák alespoň při jedné ze scén nemusel zakroutit hlavou a říct si, že "tohle bylo teda celkem laciný". ()

Radek.SCH

Cílová skupina bude asi navýsost spokojená. Mně ke konci přišlo, že tomu už docházel dech. A vtipy byly občas samoúčelné. Ale sympatických 60 % ()

solid

Pro dobrý český film se musí jít s hodnocením nahoru vždy a povinně, protože takových je v ČR tak málo jako perlorodých škeblí. Jinak za mě stačí, že jsem se výborně bavil (to je u českého filmu u mě výjimka) a že Jirka dostane výbornou hlášku a je vystaráno. Opravdu vřele doporučuji a pro mě se Muži hned stávají lukrativním filmem na shlédnutí. ()

mala_kea

Nemá cenu řešit, jak jsou vtipy děsně prostinké. Dejme tomu však, že Česko má konečně někoho, komu se povedlo natočit alespon trošku povedený film a dokázal ho osadit relativně přijatelným hereckým obsazením... ()

Majkak

Jediná životaschopná postava, která má trochu grády, umírá, zbytek jsou takové poměrně vyprázdněné, ploché figurky. Podle toho, co se faktograficky odehrává na plátně, by měly prožívat dramata, ale ono je tak nějak nebere. Odpočinková zábava, která není vyloženě vulgární, ale až moc okatě dává najevo, že vlastně o nic nejde, ať se děje, co se děje. ()

Romeo5

Komedie to určitě nebyla.Máma spí s klukem své dcery a podobně..Naopak když umírala Eliška Balzerová tak jsem uronil slzu protože všichni se jednou budeme muset vyrovnat s odchodem rodičů..tedy pokud jsme je měli rádi..Veronika Kubařová je slušnej matroš a řekl by jsem že hraje víc a přesvědčivěji než třeba Lenka Vlasáková..Macháčka mám rád ale tady nic moc extra...Dalo se v poklidu dokoukat a už víckrát nepustit..Dám dva body za několik hezkých momentů které neměli se smíchem nic společného ()

Ydrosten

Já se bavil. A to je v Českém filmu velice zvláštní , protože český scénář a režie , není bůhví jak na světové úrovni. // Ženy v pokušení , se mi líbily a určitě je to ve filmařství českém , krůček správným směrem. LENKA VLASÁOVÁ je fakt pěkná ženská. Celý film je udělán podle mě tak jak to opravdu udělané má být - humor , zklamání , láska , rozchod atd. Tomu všemu věřím. Po dlouhé době komedie která nikoho neuráží , nedělá si srandu z kohokoliv a skvěle odsejpá přesně v duchu postavy ELIŠKY BALZEROVÉ " užívej si dokud to jde " Já si to užil. ()

kacirek_

Ale tak proč ne. Napodruhé se mi film celkem i líbil a občas sem se i zasmála, na novodobou českou komedii se jedná o nadprůměr. Eliška Balzerová naprosto výborná, role sexy babči ji prostě sedla... ()

Colleague

Že by kluk přesedlal z takové rajcovní slečny na její matku mi alespoň v tomhle případě připadá jako naprostá vypatlanina (mluvím z pohledu kluka, který je cca stejně starý jako zde Jakub), a že by ji ještě balil takovýma trapárnama je již absolutní fantasmagorie, to jsem si zakrýval oči a říkal: ježiš já se stydim jenom na to dívat, to je trááápný. Film má ale i světlé chvilky jako příjezd babky za dcerou a vůbec herecký výkon Elišky Balzerový, bez který by to byl propadák naprostý. Hodnotím proto velmi mírně. ()

Rafaelos

příjemná česká komedie :-) dobrá oddychovka v situaci, když se člověku uvolní 2 hodiny v jinak nabitém programu. (pozn.: film by bylo lepší si stáhnout nebo ho sledovat online na seznam.cz - film se mi zasekával a reklamu na nivea krém s kyselinou hyaluronidovou jsem viděl tak 20 x) ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků