Předčasně propuštěný trestanec John Brickner (Steve Austin) se vrací do společnosti na žádost ženy své oběti, která doufá ve finanční výpomoc potřebnou k transplantaci sdrce své dcery. John si najde práci truhláře a vyhazovače v baru. V baru potkává Rena (Walton Goggins) a jeho přítelkyni Frankie (Laura Vandervoort), kteří dají Johnovi možnost vydělat si peníze v pouličních zápasech, které nakonec přijme. Reno je agent se spoustou dluhů a vidí v Johnovi peníze. Frankie, Reno a John se postupně stanou přáteli. (Boz)

zelda82

Prijemna arenovka ze stary skoly, ktera je rozhodne lepsi nez svetoborne se tvarici Zivot je boj. Pribeh je v ramci zanru originalni a i kdyz se tu vic keca nez mlati, nejak mi to nevadilo... ()

mourinho

Tak především, Steve Austin není žádný herec. Je to wrestler, mlátička, kterou, jak by řekl jeden známý komentátor, kdybych potkal v noci někde v lese, zakousnu se do stromu a dělám větev. POULIČNÍ RVÁČ je ale naštěstí přesně ten tip filmu, kde nemá co pokazit. Role Johna Bricknera je mu snad šitá na míru, žádné složité filozofování a scénáristické veletoče, jen tupá těžkotonážní rubanica s nějakou tou jakože zápletkou a jako taková mě naprosto uspokojila. ()

P.J.2

Naprosto průměrně béčko, se scénářem tak vysoce stupidním, že i Austin, který by mohl dublovat hulka, je velkej jak Verne Troy. ()

10Domik10

Údery v podaní Stone Colda vyzerajú na filmovom plátne fakt dobre. Samozrejme je za tým profesionálna kariéra jedného z najuznávanejších wrestlerov akým určite je. A práve v tomto filme si ich môžeme naplno užiť, veď čo môže byť lepší nápad ako tohto bombardéra zatvoriť do klietky ? Samozrejme žiadny veľký filmový zážitok, ale vďaka spomínaným aspektom sa Damage oplatí pozrieť. ()

boni

Lví srdce dvě. __ Pokud vás zajímá, jak by dopadl bývalý trenér fotbalové repre, kdyby se v mládí vykašlal na čutání do balónu, papal víc vitamínků a raději někomu čutal do hlavy, tak jste na správné adrese. Velmi nenáročná mlátička, ale musí se nechat, že to funguje přesně na těch místech, kde by mělo, a to ostatní už lehce shovívavější divák tak nějak pomine a promine. Slabší tři hvězdy. ()

L3G1ON4R

I u staré klasiky Mortal Kombat po poražení soupeře následovalo "FINISH HIM!!", a po sléze ve správném pořadí kláves zase FATALITY. Už při první hlášce měl Frank Hannah zahodit pero nebo odpojit kabel, respektive Jeff King pro nás měl udělat onu fatalitu. Neohrabaná, obtloustlá a na pohled zlenivělá postava Steva Austina je opravdu k pláči. Kde jsou ty časy Stona Colda, který pouštěl respekt svou hbitostí a rovnoměrně vymakaným svalstvem? Ještě poměrně slušně hrající v Trestné lavici nebo třeba v The Condemned měl pro mě smysl k podívaní. Možná je to všeobecná nemoc wrestlerů, například Dwayne Johnson známý taky jako The Rock nám též nepřináší na plátna úplný mláticí pecky k pokoukání. Faktem je věkový rozdíl mezi oběma ex-wrestlery, a doba působení v hereckých vodách, no snad ten čas jednou přijde. "Damage" je vykořistitel Lvího srdce, a nespočet dalších akčních mlátiček, jen nedávno jsme tu měli hned dva tituly. Nedoporučuju se dívat na film i jen z důvodu rvaček, které jsou přehrané, neoriginální, nelogické a nereálné (pravděpodobně se scénárista a režisér nikdy nepoprali!) to musí vidět i taková forma jako je Steve Austin! ()

boumik

Nenadchne ale na druhou stranu ani nezklame klasicke Bečko ktere ma klasickej děj. Rvačky nejsou přiliš povedene zvedči časti dost spomalene! Ale podle mě Steve Austin na lepši filmy nema ! ()

Mamlas

Taková vzpomínka na osmdesátkové mlátičky. Tehdy nebylo řešeno, že příběh je primitivní a scénář zbytečný, hlavně že se tam někdo pořádně pomlátil a hodní nakonec vyhráli. Asi jsem z toho už vyrostl. ↘️ 22% ()

VanBradley89

Film, který neurazí a dá se s ním v klidu zabít čas. Prostě další arénovka, kterých bylo a asi ještě bude natočeno spoustu. ()

m3p

Laura Vandervoort je krásna, charizmatická a dodáva filmu ten správny šmrnc. Steve Austin ako milý násilník tiež výborný. Akčné scény na úrovni. V konečnom dôsledku celkom zábavný "akčňásek". [AŽ NA TEN SUPER-HRDINSKÝ ZÁVER] ()

Goumen

béčkový bojový film, který bohužel ničím nevybočuje z průměru. Nejvíce mi vadilo stupidní filmové schéma zápasů, kdy Brickner vždycky na začátku zápasu prohrával, nekryl se a pak skoro domlácenej otočil zápas a vyhrál. ()

chytri

To, že se nebude jednat o kdo ví jak dobrej děj mi ani tolik nevadí, ale co ty akční scény? Nahraný hůř než wrestling. ()

Ywec

K Damage jsem se dostal přes youtubko, kde jsem náhodně zhlédnul vídko zachycující poslední bitku z tohoto filmu a protože k úderné scéně hrála výborná muzika, pustil jsem si to od začátku, aniž bych se nechal odradit velmi nízkým hodnocením na tomto portále. Nelituju - akční scény naplnily moje krvelačné očekávání a poněkud kostrbatý příběh se dal zkousnout, ke konci se to sice začínalo povážlivě táhnout, bylo tam najednou nějak moc dialogů, což hodně snížilo akční tempo snímku. Ale režisér prostě cítil potřebu nenechat předchozí načnutá témata bez vysvětlení, což mu nemějme za zlé. Na jedno zkouknutí se to dá, bitkové scény snad i vícekrát, závěrečná díky parádní muzice mnohokrát;) ()

onevoice

Nie je to až také zlé ako som si myslel. Sklamaný som hlavne z bitiek, ktoré boli úbohé. Steve Austin bol celkom sympatický. ()