Předčasně propuštěný trestanec John Brickner (Steve Austin) se vrací do společnosti na žádost ženy své oběti, která doufá ve finanční výpomoc potřebnou k transplantaci sdrce své dcery. John si najde práci truhláře a vyhazovače v baru. V baru potkává Rena (Walton Goggins) a jeho přítelkyni Frankie (Laura Vandervoort), kteří dají Johnovi možnost vydělat si peníze v pouličních zápasech, které nakonec přijme. Reno je agent se spoustou dluhů a vidí v Johnovi peníze. Frankie, Reno a John se postupně stanou přáteli. (Boz)

Martin741

Reziser seagalovho Ruslana Jeff King natocil dobry, sympaticky, ale stale len priemerny film s Steve Austinom /The Condemned, Expendables 1 / v hlavnej ulohe. Pribeh Nenudi, dobre odsypa a Laura Vandervoort je krasna a dobre to zahrala. 50 % ()

Rocky88

Óda na emerický nápravný systém, protože vrah, který nemilosrdně uškrtil otce od rodiny, se po 4 letech dostane z lochu, začne mudrcně bručet a jde se bít holýma rukama s mistry hospodských rvaček o peníze na novou pumpu pro dcerku týpka, kterýho uškrtil. Ještě při tom stihne zachránit život její matce a udržet vztah prcinky s looserem. Kdyby aspoň ty rvačky za něco stály, ale tady se všichni pohybují jak lenochodi, choreo žádné, jen výměna pěsťovek. Nuda a dlouhá stopáž. ()

Johnny.ARN

Slabá choreografia zápasov. Ale tak čo by sme chceli od 110+ kilových dvojmetrových chlapov. Nebudme smiešni. Dej nič moc, ale akcia bola pekne dávkovaná, až na poslednú pol hodinku, kde sme sa viac zaoberali osudmi postáv a na boj neostalo miesto. Austin schopný, ksichty v ringu hádzal kvalitne. A hviezdička za rozkošnú Vandervoortovú, ktorá je vážne veľmi silno sexi a ma vážne skvelý zadok. 2 z 5 ()

kinghome

Filmy se Stevem Austinem mám fakt rád. A tohle je úžasné béčko, ve kterém jsou sympatický herci a dobrá akce. Příběh neurazí, a tak nějak se mi to celý líbilo. 54% si to nezaslouží, je to dost dobrej film, a když vidím, jak tu lidi hodnotěj filmy, tak se vážně divím, že tenhle film nemá víc procent. Mě se to líbilo a 60% si to určitě zaslouží. A za mě **** a 80%. ()

Jizni Tlapa

Béčko jak z praku. Dokonce ani fighty, od kterých bych čekal dobrou choreografii a propracovanost nestoji za moc. Co je naopak minimálně průměrně dobré je herecký um Austina, který hraje dobře a svoji klasickou polohu dobráka zvládá na jedničku.. 50% nůďo.. ()

Autogram

Film o silných a múdrych, ktorý musel natočiť asi niekto šikovný a rovnako múdry. A tie hrozné ksichty, čo pri súbojoch hádžu vrátane tej celkom peknej fandiacej ženy... ()

sedm.1

Ale nakonec přeci jen docela ucházející béčko, které nejvíc doplatilo na neschopného režiséra, který nedokázal po celou dobu film oživit byť je špetkou čehokoliv výraznějšího. Zápletka je ovšem docela fajn. Nikterak originální, ale má spád, dost soubojů, sem tam i fungující emoce, trochu to prostříhat a bylo by to ještě lepší. Samotné zpracování zápasů, o které tu jde především, je pak průměrné, sice naštěstí nejde zas o nějaké moderní, troubovité kamerové veletoče, několikrát jsou naopak i dokonce slušně krvavé a celkově nenudí, ovšem ani za nějak strhující, nápaditý nebo jinak zajímavý je považovat také nemohu, určitě by si tedy zaslužili minimálně lepší a nápaditější choreografi a i nasnímání, pak byto byl jistě dost slušný nářez. Damage se ovšem do širšího povědomí dostává především díky účasti ex-wrestlera Steva Austina, kterému jinak byla role Johna Bricknera jistě psána přímo na tělo,nicméně je nutné podotknout, že ze všech bejvalých wreslingových legend, které nyní zkouší štěstí u filmu, je alespoň pro mě tou jasně nejslabší. Je to sice obrovitý hovado, který láme kosti už jen pohledem, ale ať už charismem, tak i hereckým projevem je fakt děsivým dřevákem a jako akční drsňák mě zkrátka moc nebaví. Ale potěšili mě vedlejší role Austinovo parťáků, krásná Laura Vandervoort a sympatický Walton Goggins byl hodně oživujícími prvky filmu. Damage je zkrátka ukázkový, bojový béčko jak vyšitý, které mě ale bavilo, což bylo nejdůležitější, takže nakonec proč ne. ()

Spike23 odpad!

Takže po Condemned další Austinova hlavní role, těšil jsem se jaké to bude, samotné Condemned mě velice pozitivně překvapilo. Zde je opak pravdou. Tohle je zhovadilost největšího stupně. Legenda wrestlingu, Stone Cold Steve Austin, se zde krásně vžil do role robota bez emocí, který chodí se sevřenými pěstmi celý film, mlátí jimi retardované dršnáky a máchá jimi před sebou jako holka, která chce zmlátit druhou, protože jí ukradla panenku. Jen si to pusťte a kochejte se nejtrapnějšími souboji v áčkových, béčkových, céčkových i déčkových filmech a možná i v celé historii lidstva. ()

Wally

Nic moc...nevěřil jsem jednu jedinou ránu...souboje byly udělány hodně amatérsky jako ve starých akčních filmech s JCVD a k tomu protivný W. Goggins, opravdu klišé zápletka, žádný extra záporák a golem S. Austin, který je všechno jen ne herec.... Pozitiva? Laura a to, že jsem neusnul... ()

iXtr3m3

Tretí z trojice najlepších Stone Coldových filmov (Prvý Expendables, Druhý Condemned). Skvelé fighty, dobrý príbeh s dramatickým podtónom, ktorý sme už videli síce xkrát, ale takto to bolo zasa trochu inak. ()

AdamesWWE

[6.5/10] Tento film je príjemnou oddychovkou a v rámci svojho žánru sa jedná o podarený film od nie najlepšieho režiséra Jeffa Kinga. Čakal by som, že to bude o niečo horšie, predsa len ma režisérske obsadenie príliš neoslnilo, ale na moje prekvapenie to bolo viac ako dobré. Celý dej sa prakticky točí iba okolo Austina a kamera sa od neho na dlhší čas takmer neodtrhne, čo je len dobre. Dej filmu je dosť dobrý, takéto námety síce nemám veľmi rád ale ked dostal hlavnú úlohu Austin, tak som bol len rád. Čo sa súbojov týka, tie pôsobia celkom dobre a drsne. Síce sa tu nepredvedie žiadne lepšie bojové umenie, no aj tak som v celku spokojný. Celkové spracovanie filmu je celkom dobré, film si udržuje počas celej stopáže rovnaké tempo a tým pádom nenudí. Herecké obsadenie je na tom dobre, Steve Austin v jednej zo svojich najlepších hereckých rolí, páčila sa mi aj Lynda Boyd, len škoda že jej postava dostane málo priestoru. Na podmienky v ktorých bol film točený, som v celku spokojný a po stránke spracovania je to druhá najlepšie odvedená práca po novom filme Package. ()

agass

No ty kráso, hudbu na konci finálního fightu by nevymyslel ani Hans Zimmer. Vrchol retardovanosti. Steve Austin má charisma, proto se divím, že hraje jen v takovejch sračkách. Pozn. Laura Vandenvoort je kočka. ()

SICK_BREED

Hledat nějakou hlubší myšlenku ve fight filmech tohoto typu je nesmysl. Damage ničím nevybočuje z řady, ale jako nenáročná zábava pro fanoušky tohoto sub-žánru je to dobrá volba. Souboje nejsou nijak zvlášť dotažené a filmu tedy nepomáhají, na druhou stranu jsem byl mile překvapen hereckými výkony v hlavních i vedlejších rolích a to včetně wrestlerské hvědy "Stone Cold" Steve Austina. ()

Imrwere

Celkem slušné béčko, herecký talent sice ještě není to, co by pro lepší výsledky hromotluk Austin potřeboval, ovšem rozdávání drtivých ran mu jde více než dobře 80%, ale možná ještě zkouknu znovu a přehodnotím. Laura svým šarmem tské ve značné míře dopomohla k lepšímu hodnocení, ovšem sympatických rolí se mohlo najít a nacpat do filmu více. ()

Luukec odpad!

Tohle neee.. trapnost trapnost a ještě jednou trapnost.. Tenhle film je hlavně o soubojích, ale proč sou ti týpci tak pomalí ? Steve Austin už by měl jít do důchodu protože po wrestlingu už ani na tohle nemá a nejhorší na tomhle filmu je, že když se ti 150ti kiloví týpci zrovna někde nemydlí, tak je ten film ještě horší a klišé střídá ještě větší klišé.. ()

DAVID.LOPAN

Škoda, mohla tu být perfektní řežba, protože Steve Austin umí krásné submission techniky a hody, kterí ve filmu bohužel nejsou. Jen pěstní souboje s občasným použitím nohou. Přitom Steve je drsňák, ale zápasy jsou nevygradované a skoro úplně stejné. Po předposledním zápasu to vypadá jako konec. Sám bych natočil lepší řežby .o) Film navíc zabíjí přehnaná stopáž a hluché místa, ale na druhou stranu Stevovy se nedá než fandit a přejeme si, aby rozbil co nejvíc hlav. ()

Johny303

Efektní krvavý bitky, sympatický hlavní hrdina, prostý, ale zábavný a svižně plynoucí děj, pěkná Laura Vandervoort... Od filmu jsem čekal daleko méně, než jsem nakonec dostal. Dobré to bylo. ()

Grizzly

Tak ja nevim. Austinovo charisma funguje paradne, Laura Vandervoot je kocka a v nelegalnich zapasech se rezou strasne nabuseny hovada. Zni to takrka dokonale :). Skoda, ze ten scenar je zbytecne prekombinovanej a snazi se za kazdou cenu zapadnout do dramatu. 55% ()