Rukojmí (S01E04) (epizoda)

Vatos

Horor / Thriller / Drama

USA, 2010, 45 min

Štvrtá epizóda z prvej série amerického televízneho seriálu "Walking Dead" (Živí mrtví) sa volá "Vatos" (Rukojemníci). Marle Dixon si urezal ruku, aby sa dostal zo strechy obchodného domu, kde ho pripútal Rick Grimes. Štvorica čo ho prišla zachrániť ho tam už nenašla. No dostali sa v Atlanta City do konfliktu s iným gangom preživších. Počas ich neprítomnosti zaútočili na tábor v horách za mestom oživlí mŕtvi. Niektorí tento nečakaný útok neprežili. *****(29.6.2018)

Merl není tam kde by měl být a Glenna si vzali jako rukojmího. Opět nadupaný díl a chudák Amy..(14.4.2016)

Když jsem v roce 2012 viděl prvně tento seriál na českých obrazovkách, byl jsem unešen. Proto jsem si řekl, že je čas se na něj podívat znovu. Nelituji, protože dozrál jako správné víno! 90%(2.1.2016)

Opět: parádní apokalyptická jízda. Líbí se mi jak atmosféra zničeného světa, tak dramatický děj. U mne, jako u fandy komiksové předlohy, panuje absolutní spokojenost zároveň s nadšením. Jako mladší jsem u prvních epizod fakticky sral strachy...(18.12.2016)

Čtvrtá epizoda mi přišla jako nejslabší. Zběsilá akce na závěr ji sice lehce vylepšila, ale hispánský gang, který vede hospic? Aha,pardon,on to vlastně nebyl gang, to se jen sešli náhodní přeživší z Atlanty a jen úplnou náhodou,ke které dochází jednou, maximálně dvakrát za deset let, je mateřským jazykem všech těchto dobrodinců španělština. Trochu chabé.(11.2.2017)

• Andrew Lincoln