Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Záchranná výprava dál pátrá v Atlantě po Darylovu bratrovi, Glennovi se podaří sebrat z ulice tašku se zbraněmi, již tam zanechal při svém útěku z tanku Rick. Glenn a Daryl jsou však vzápětí napadeni skupinou mužů, kteří se chtějí zbraní zmocnit. Přestože zbraně nezískají, podaří se jim unést Glenna. Rick a Daryl se setkávají s Guillermem, který řídí hispánský gang, aby vyměnili jednoho z jeho mužů za uneseného Glenna. Guillermo však za něj požaduje tašku se zbraněmi. Ve chvíli, kdy se zdá, že se napjatá situace zvrhne v násilí, objeví se nové skutečnosti. V době, kdy se vrací atlantská výprava, dojde k útoku nemrtvých na tábor. (Necrotongue)

(více)

Recenze (19)

Bossi123 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Do pátrání po Merleovi se vkládá skupina mexikánů, kteří si nenechají nic líbit a zajmou Glenna. Naše skupinka záchranářů však zase zajme jednoho z nich a dojde k výměně. Mezitím divák nabije dojmu, že ti mexikánci jsou strašně zlí, načež se dozvídá, že se starají o seniory v jenom místním domově důchodců nebo co to je. Nakonec vše dopadá dobře, nikdo není zraněn. Skupina však ztratila svou dodávku a Rick vyslovuje tezi, že ji ukradl Merle. Musí proto do tábora po svých. Ten byl mezitím napaden nemrtvými, které skupinka zastaví jen taktak. Umírá však Amy. Při tétoo scéně mě napadla otázka, nad kterou musím neustále přemýšlet a sice, zda ty nemrtvé nevypustil nějakým záhadným způsobem uprchnuvší Merle. Velmi oceňuji akčnost scén při záchraně Glenna a napětí, které celý tento problém doprovázelo. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Štvrtá epizóda z prvej série amerického televízneho seriálu "Walking Dead" (Živí mrtví) sa volá "Vatos" (Rukojemníci). Marle Dixon si urezal ruku, aby sa dostal zo strechy obchodného domu, kde ho pripútal Rick Grimes. Štvorica čo ho prišla zachrániť ho tam už nenašla. No dostali sa v Atlanta City do konfliktu s iným gangom preživších. Počas ich neprítomnosti zaútočili na tábor v horách za mestom oživlí mŕtvi. Niektorí tento nečakaný útok neprežili. ***** ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čtvrtá epizoda mi přišla jako nejslabší. Zběsilá akce na závěr ji sice lehce vylepšila, ale hispánský gang, který vede hospic? Aha,pardon,on to vlastně nebyl gang, to se jen sešli náhodní přeživší z Atlanty a jen úplnou náhodou,ke které dochází jednou, maximálně dvakrát za deset let, je mateřským jazykem všech těchto dobrodinců španělština. Trochu chabé. ()

swenyx 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Záchrana Merla, kterej si uřízl ručičku a konfrontace s vagos, který si vedou svůj vlastní domov pro důchodce :D Scéna s kopáním hrobů byla celkem cringe a to že ho za to přivázali ještě víc, ale útok na camp byl cool a že Amy umře takhle brzo jsem nečekal. Ani jsem se s tou postavou pořádně nesblížil a už jí oddělaj. ()

Hansolo35 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jojo...klasika. Zlý bílý muž (jeden fašoun a rasista, druhý despota), byli potrestáni. Hispánský gang se projeví jako SPD (Sdružení Přátel Důchodců). U vysokého táborového ohně dochází"překvapivě" k útoku zombie a stany se ukážou jako nedostatečná ochrana. Jsem zvědav, kam se vydají teď? Zřejmě si postaví domy z papírových krabic od lednic. "Kvalita" seriálu stále klesá. Nechápu jeho úspěšnost. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (5)

  • Na začátku je během záběru na karavan možné v odraze jeho okna zahlédnout rameno držící kameru. (imagoo)
  • V epizodě se objevují odkazy na filmovou sérii Indiana Jones (od r. 1981). Poprvé, když Glenn (Steven Yeun) bere tašku se zbraněmi a vrací se ještě pro klobouk, a podruhé po únosu Glenna, když se pro klobouk vrací Rick (Andrew Lincoln). (A7X92)

Reklama

Reklama