Víc než dál (S02E10) (epizoda)

18 Miles Out

Horor / Thriller / Drama

USA, 2012, 43 min

Tohle byla jedna z těch solidních epizod. Opět se diskutovalo, ale diskutovalo se k věci, díl byl i dostatečně akční, jen mi přijde řešení hlavního problému zbytečně krkolomné. Situace, která se dá vyřešit kladivem, se bez jakéhokoliv výsledku řeší za cenu spousty vystřílené munice a nedostatkového benzínu, asi nejsem příliš velký humanista.(16.2.2017)

Velmi působivé vyostření mezi Rickem a Shanem, to ale ještě není úplné vyvrcholení. I tak to byla velmi napínavá epizoda.(11.10.2017)

Pomalu jsem poslední díly začínal mít trochu rád Andreu, poté, co jsem jí v první epizodě chtěl ukopnout hlavu. Zde se opět ukázala jako největší kráva. To jen tak mimo, jinak díl povedený, žádná nuda, pěkný poměr akce/klídek v podaní Ricka a Sheana a situace vyvíjející se na farmě. Jo, tohle prostě baví!(19.5.2018)

Ach ten Shane... Uvidíme jak se to bude vyvíjet. Samé hádky.(4.5.2016)

Jedem si takhle na projíždku, vypustit jednoho zlobivého kluka a když už se zdá, že je to to pravé místo....vyřítí se horda mrtváků. Mezitím se vzpurná Andrea hádá s kde kým. Shane se nám pěkně vybarvil a skupina se začíná pomalu rozpadat díky mezilidským vztahům. Je vůbec nějaká naděje na život tam venku? 90%(3.1.2016)