Po deseti letech ve vězení má Řidič (Dwayne Johnson) jediný cíl – pomstít smrt svého bratra během nezdařené bankovní loupeže, která měla za následek i jeho uvěznění. Teď je z něj svobodný člověk se seznamem "úkolů" v ruce, konečně se vydává za svým cílem... ale na stopě mu jsou další dva muži – policejní veterán (Billy Bob Thornton), kterému zbývá jen několik dní do důchodu, a mladý egocentrický zabiják (Oliver Jackson-Cohen), který se v umění zabíjení vyžívá a našel konečně důstojného protivníka. Lovec je současně i kořistí. Jde o závod s časem na život a na smrt. Záhady kolem smrti Řidičova bratra se prohlubují a na světlo vyplouvají další podrobnosti, které naznačují, že Řidičův seznam možná není kompletní. (oficiální text distributora)

Domec

Podle me se film docela vyvedl. Co jinyho se da vytriskat z prostyho vyvrazdovaci akcnaku? Akce byla dobra, pribeh jakž takž a herci dobry. Ja jsem se nenudila a to je hlavni. Takze film rozhodne nebudu podtrhavat jen kvuli tomu, ze je to neskutecny. ()

jerenymo

Herecký anti výkon v podání jak Dwayna, tak Billyho. Čekal jsem odpočinkovou pomstychtivou akcičku, ale té se mi nedostalo....role nájemného vraha byla zcela mimo celý film. Kdyby tam nebyl tak se vůbec nic nezměnilo. Dwayne bud lepší!!! ()

Illy

Je to hovadina, ale mě se to líbilo! Nabušenej orosenej Johnoson s terminátorskou zarputilostí likviduje padouchy, slzu i uroní, ani pár WTF momentů mi nevzalo dětinskou radost při sledování tohoto snímku. ()

Vitaminy

Tak trochu jiný akční film než jsem čekal. To neznamená, že bych byl zklamanej spíše naopak. Pro mně na 80%. Skvělej Billy Bob Thornton a Carla Gugino. Dwayne, ať už se někomu líbí nebo ne je prostě tak dobrej herec, jak bývalý wrestler může být, ale do takovejch akčňáků se prostě hodí. ()

Ole92 odpad!

Myslím že kdyby spláchli peníze na tento film do záchoda udělali by daleko lépe a já bych mohl trávit hodinu a půl u docela jiného a troufnu si říct daleko lepšího filmu než je tato parodie na cosi. Když hlavní hrdina přežil i druhou střelu do hlavy chtělo se mi už opravdu brečet a už sem jen prosil aby byl konec. ()

JK-Stinger

Namakanej frajer Rock je zase jednou pěkně vytočenej a mstí se hned potom, co ho pustí z vězení. Na úvod super rozjezd, který se tváří, jako by měl dostát svému názvu. Opak je však pravdou, ze zajíce se stává želvička, která se mnou sice došla do cíle, ale měla co dělat, aby si mou pozornost udržela. Dwayne si svou hereckou kariéru zaslouženě buduje, je to sympaťák a já mu fandím, ale tenhle filmek byl přeci jenom trošičku vedle. Verdiktem je tedy jedna hvězda za tu horu svalů v hlavní roli a ta druhá za solidní rozjezd s parádním hudebním doprovodem, zbytek lehký podprůměr. ()

majo_svk

Už ma to dlhé čakanie na to, kedy uvidím „The Rocka“ v poriadnej akcii, nenormálne štvalo. Nakoniec som sa po množstve nudných a slabých „akčných“ komédií dočkal zmeny. Nabúchaný The Rock v rýdzo akčnom snímku Faster kosí záporákov ako muchy. V drsných akčných scénach je doma a fajn. Vo filme je jednoduchý scenár bez zložitých dialógov a s minimom dejových zvratov. Dominuje motív pomsty, čo k akčnému filmu vždy patrilo. Netreba tu hľadať žiadne hlboko siahajúce myšlienky alebo vymakané charaktery postáv. Treba si plnými dúžkami vychutnávať a užívať každú jednu akciu. Ja, ako milovník klasických akčných filmov minulého storočia, som bol v celku spokojný. PS: Nech The Rockovi chodia po rozume už len akčné filmy:) ()

masiko

Ale notak, zdaleka tak hrozny to nebylo... U Faster je videt, jak na nas konecny dojem z filmu - vic nez film samotny - pusobi nase vlastni ocekavani. Na filmu vlastne neni nic spatneho, akorat akce je vic nez jednoducha (presto ale v nekolika momentech napadita) a scenar ma ke genialite daleko... ale kdo by to taky od akcniho becka s The Rockem proboha cekal? ()

Kratoc

Při sledování tohohle filmu budete v pohodě, když nebudete řešit proč a jak. Prostě si sedněte a koukejte jak jeden nasranej chlápek jde a zabíjí jiné. No, je fakt, že na zápletku filmu je to poněkud "brain free", ale to nikdo řešit nemusí. Ono upřímně, co teď točí Dwayne Johnson za filmy, tak tohle je ještě v jeho sbírce jeden z těch lepších :) ()

Thomm

Co tohle mělo znamenat? Člověk chce vidět brutální řežbu a nemilosrdnou cestu za pomstou, kdy mozky létají na zeď, praskají kosti a lámou se vazy a co dostane? Rock chodí s plechem v hlavě a revolverem v ruce a bez sebemenší hlášky nebo náznaku nasranosti si jen tak odškrtává položky na kill listu. Dějový "zvrat" na závěr je k smíchu, jelikož ho každý, kdo trochu vnímá (což je teda dost náročný úkol) stejně vytuší asi v půlce filmu. Zbytečná a nudná dějová linie s úchylným zabijákem pak jen dodává na "wtfóznosti" celého filmu a dokazuje to, že režisér vůbec nevěděl, co chce vlastně natočit. ()

KOZEL84

Jedna za Rocka,druhá za Mansella,mínus jedna za debilní scénář.Rock přijít a zastřelit a dělat to tak impotentně,že mu já ani nefandit.Kdyby se to apon' řídilo svým názvem a nebyla to taková nuda :/.Jedna vtipná scéna tam ale byla.A to ta když přiteplený jogínský asasín dostával honorář a odmítl ho-Based on the true story.Takhle nějak to asi bylo s jeho honorářem za ten úžasný výkon a doufám,že se zachoval stejně.Měl by soudnost.A Billy Bob Thorton je fakt boží střelec.Kdyby po mě šli takový dva zabijáci,tak bych si strachy uvařil kafíčko.Hovadina střelená do hlavy (minimálně dvakrát)! ()

Honny2

Tak tady se opravdu nic moc zajímavého nestane... Chybí pořádná akce, sex a dokonce ani žádná extra auto honička se nekoná (přestože ve filmu pár hezkých aut, holek i zbraní je). ()

Venous666

Očekával jsem více výbuchů, kulek , mrtvol, ale prd. Prvních 10 min libice. Pustí ho z vězeňského komplexu a jediná myšlenka je pomsta. Žene se za ní, jako slepice po ,,flusu,, ale jak dojde k první smrti, dojde Vám, že to nebude nic moc akce. Najde, vytáhne 357 magnum a vystřelí. Bohužel po první smrti, film tak trochu stagnuje. Odpráskne pár lidí na seznamu, nechá žít práskače, co je teď spojka mezi lidem a Bohem a zabije hlavního, co to celé zorganizoval. Vsázel jsem na tento film více hvězdiček, ale dějová linie mizivá a jak se tváří. Těch 60% je až až. Tak snad příště Dwayne se to povede u Journey 2: The Mysterious Island. ()

Gastovski

Je fakt, že když se člověk podívá na trailer či galerii obrázků, může se jen v úžasu ptát, proč ho tvůrci doslova okradli od toho, co nejvíce očekával - od akce. The Rock v roli nesmrtelného drňáka obstojí, jako vždy zpustlej Thorton taky, příběhově ale žádná sláva. A vůbec nesnáším závěrečné procitnutí ze smrtící mašiny na mírumilovný koťátko. Jako hodně tuctovej thriller to však obstojí. ()

joudas

Drsná dvoumetrová hrouda svalů vyleze z vězení, zaběhne si pár mil pro drsňácké auto a se seznamem několika jmen a adres a s opravdu nasraným výrazem se vydá pomstít smrt svého bratra, přičemž stihne pronést za celý film asi deset drsňáckých vět (i to je možná moc). Po krku mu jde namachrovaný nájemný vrah a zfetovaný policajt… Od podobně laděného filmu bych čekal víc akce a vzhledem k názvu i rychlejší tempo. Jako akčňák na jedno podívání to však není špatné. ()

TaanStari

Co bylo nejhorší: Špatně vyprofilované charaktery (někdo se s jejich psychologií prostě vůbec nesral), skoro žádná akce (na to, co slibuje trailer můžete zapomenout). Co bylo nejlepší: Kromě konce snad jen obsazení Maggie Grace a Carly Gugino, na které se dá dívat pořád. ()

Bozvav

Takový potenciál a takhle to skonit. Dwayne toho moc nepředvedl, ostatní taky nic moc, dialogy vlastně žádné a vrah jogín sice sličn, ale také nudný. největší adrenalin mi způsobilo neusnout. Za mne 35%. ()

Hapretor

"Bohapustá" ptákovina bez pořádnejch koulí. Napadá mě pár jiných, mnohem výstižnějších názvů pro tento film: Slower, Dumper, Fucker, Sucker, Loser, ... - Dwayne "The Rock" Johnson vypadá sice správně drsně (jeho kukuč), ale jeho přednes několika vět a předvedení pár grimas je výkon hodný akorát tak retarda, ne postu "Drsňák roku". Proč, do prdele, každý více svalama oblezlý hovado, který se na obrazovce jakž takž prosadí v nějaký stupidní show či - ejhle ve wrestlingu - leze na filmové plátno a má hned tendenci se stát nej akčním hercem. Já říkám: Schwarzenegger je jen jeden a "drsňáctví" Bruce Willise jen tak někdo nepřekoná. Nechápu jak do týhle přímočarý, bezduchý a nudný hovadinky naverbovali Billy Blb Thorntona??? - oskarový herec!!! Buď už nemá prachy, nebo se šíleně nudí. Chcete dobrý akční film? Tak tohle ne! ()

The Rock zůstane akční

The Rock zůstane akční

25.03.2011

The Rock jede na tajuplný ostrov

The Rock jede na tajuplný ostrov

02.09.2010

Fotky a videa z Faster a Fast and Furious 5 ukazují Dwaynea Johnsona zase jednou v akci a je to fajn. Na rodinné filmy se ale nevykašlal – nahradí totiž Brendana Frasera v pokračování Cesty do středu… (více)

Rockovi zachutnala akce

Rockovi zachutnala akce

23.04.2010

V zákulisních záběrech z natáčení akční krimi Faster si Dwayne Johnson pochvaluje, jak mu dělá dobře zase jednou mlátit lidi a střílet z velkorážních bouchaček. Není proto divu, že nehupsne rovnou… (více)

Oscaroví nominanti na vzestupu

Oscaroví nominanti na vzestupu