The Canyon

Mark Williams

Scénografie:

Tom Lisowski
  • Caminzind

Tohle bylo hodně laciné.(13.7.2010)

Jeden z ďalších filmov o boji o prežitie.Dobrý film,ale neskutočne sa vlečie.Film ma ale veľmi zaujímavý koniec,ako Hmla od Stephena Kinga.Ak by to nebolo v peknom prostredí,tak by to bola poriadna nuda.Amputácia nohy bola zaujímavá vsuvka,ale je tam viac dobrých okamihov.Ale s tým smädom to pohnojili,v Grand Canyone by bez vody takú dobu nevydržal asi nik.Film bol v skutočnosti natočený nie v Grand Canyone,ale v Moabe v Utahu.Film sa dá pozrieť,aj keď žiadna kultovka z neho nebude.(12.2.2010)

• 6thSun

Yvonne si zde střihla svoji agentku z Chucka, akorát s Bailym v kaňonu, nikdo jinej by totiž nebyl takhle hbitej, cool a v pohodě po čtyřech dnech bez vody (ani po dvou).(1.2.2015)

Hm.....,průměrný film! Sice hezká příroda, ale děsně se to vleče, úplně mne to unavilo...... příště už raději ne :-)(24.12.2009)

Vynikajúce ! A teraz sa idem obhájiť... Napriek tomu , že to je pomerne dlhé, udržiavalo to moju pozornosť neustále a konštantne som bol v napätí, hoc priznávam, je to na jedno pozretie. Chcel som dať hviezdičky 4 , avšak ten koniec bol skutočne suprový a to ma zlomilo! A v neposlednej rade, ako milovník prírody, som si vychutnával bombové zábery z Grand Canyonu podfarbené mystickou muzikou, ale tú doporučujem počúvať ( ako i celý film, samozrejme ) cez nejaké namakané slúchadlá...(6.3.2010)

• - Rozpočet filmu byl 10 milionů dolarů. (Chatterer)

• - Natáčelo se v Arizoně a Utahu. (Chatterer)