Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku. (oficiální text distributora)

902 10

rob schneider je sice docela dobry herec (narozdil od mizerneho adama sandlera), mlatit s sebou o zem a predvadet epilepticke zachvaty dovede docela obstojne, jeho problem je bohuzel v tom, ze jsou jeho filmy neuveritelne nudne (narozdil od neuveritelne zabavnych sandlerovek). tak co s tim? asi nic... ()

matestlust

Nemužu si pomoct,ale i čím víc debilní film muže být,jakmile tam vidim tlamu Roba Scneidera,tlemím se od začátku do konce. ()

Bauer

Při sledování jedné epizody seriálu Simpsonovi letěla tato rodinka v letadle a v televizi jim pouštěli film. Samozřejmně před filmem byli trailery. Moc dobře si pamatuju, že to bylo asi 5 trailerů a každý se týkal Roba Schneidera. Například: " Rob Schneider coby žiletka " a nebo " Rob Schneider v roli krabičky od sirek ". Proč o tom píšu? Není to tak dávno, co jsem viděl Žábu k zulíbání, kde Schneider hrál teenagerku a v tomto filmu hraje Zvíře. Tento herec dokáže zahrát snad všechno. Je jedno, že jeho výkon není nic moc a že filmy jsou zhovadilosti toho největšího kalibru. Jde vždycky o komedie. Komedie, které mně velice baví a je pravdou, že se u nich směju i nahlas, což o něčem určitě svědčí. Schneider dělá vtípky a některé scény (poštovní schránka) mně fakt bavili. Ovšem nejde zde pouze o vtipy tohoto herce, jelikož černoch, jenž si myslí, že je utlačován z důvodu barvi pleti je taky dobrý a jeho kecy mně vážně dostávaly. Zvíře je sice blbost, ale na 80 minu jsem byl výborně zabaven a až se budu nudit, tak si to dám s chutí znova! ()

Dale

Keďže filmy Roba Schneidera považujem za absolútne dno filmovej tvorby, zámerne som sa tomuto jeho výtvoru dlhodobo vyhýbal, no s prekvapením som zistil, že to nebolo až také zlé, ako som sa domnieval. Čakal som väčšie množstvo fekálneho humoru a film prepchatý trápnymi scénkami, no bolo ich tu ešte tak v norme, dokonca som sa párkrát aj zasmial, čo sa mi stalo u Schneidera asi druhý krát v živote. Navyše to jeho predvádzanie zvieracieho správania by sa dalo považovať aj za herectvo, takže som vážne uvažoval o dvoch hviezdach. Možno zmením svoj rebríček najtrápnejších hercov a na čelo sa už dostane Sandler, ktorý to potvrdzuje aj svojou 3-sekundovou úlohou v tomto filme. ()

Falcor odpad!

To snad není možné!!! Rob Schneider toho imbecilního patvora snad ani nehraje. Ale nějaký význam to mít musí.....třeba se díky tomuto počinu naplní veterinární ordinace, protože jestli na to kouká nějaký ten domácí mazel u nohou svého páníčka, tak se okamžitě začne domáhat svého terapeuta a s láskou vzpomínat na dvouhvězdičkovou kvalitu Dr. Dolittla... ()

liquido26

Prvních cca 20 minut, než ze Schneidera udělali poldu, bylo poměrně dobře rozjetých a vtipných, ale pak už to byla jen jedna velká nuda plná trapných vtipů. ()

themic

Schneider předvedl to co předvádí běžně. Tady možná trochu líp. Je to komedie, která pobaví, ale druhý den člověk neví na co to vlastně koukal. 45% ()

Z0oMb3E

Zvrhlé priam až zoofilné, ale celkom sa na to dalo pozerať. Vo filme bolo ja pár vydarených vtipných momentov. Najvtipnejšiu rolu tu však má jednoznačne Guy Torry, na jeho hláškach ohľadne rasizmu som sa nehorázne bavil: "...na letisku sa fajčiť nemôže, ale mňa nechajú pretože som čierny..." :o). Celkom slušná zábava, ktorá napodiv nebude až takým mrhaním času. ()

slunicko2

Crazy komedie spojuje pár vtipných nápadů s trapným zpracováním. 1)  Snímek obsahuje spoustu pěkných vtípků, které mají jedinou vadu: neusmál jsem se ani jednou. Škoda._____ 2)  Zaujala mě svěží 25letá Colleen Haskellová (milovnice zvířat Rianna), která dostala nabídku poté, co ji její konkurenti v Surviveru 2000 v Malajsii v 11. kole poslali domů. Jako herečka se ale později neprosadila._____ 3)  Černoch, který ve všem vidí rasismus naruby, mě pobavil, i když v dnešní době představuje spíš dost smutnou skutečnost._____ 4)  Množství nadšených pětihvězdičkových a čtyřhvězdičkových komentátorů mě vede k zamyšlení. Buď jsem vadný já nebo jsou vadní oni anebo jsme vadní všichni. Ani tento závěr není k smíchu. ()

YURAyura

1/10 - OMG presne jako z toho SouthParkovskeho dilu o Robovi - tragedie s jednim maximalne trema momentama, co jsem uz radsi zapomnel... Skoda je, ze Rob nedostane poradnou roli ale same takoveto ;[[ ()