Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

matkoulko

Bolo to zábavnejšie a originálnejšie ako by som čakal s Drew... Spolubývajuci, hudobné podmazy pre romantiku, zoznámenie s jej rodinou, fakt super! ()

Anduril

Celkovo sa mi tento film páčil. Je dynamický, svieži, vtipný, zábavný. Herci podali pekný výkon a svoje postavy zahrali veľmi dobre. Od bočných úloh (sestra, kamoši) po tie hlavné. Za toto dávam tie tri hviezdičky a dal by som aj viac... Ale potom ma aj dosť vytočil. Lebo sa mi zdalo, že diaľka bola jediná prekážka sexu. Hneď ako sa spoznali sa spolu vyspali, hneď ako sa stretli sa spolu vyspali. a keď dlhšie spolu nemohli byť, skúšajú sex cez telefón. Do paže. Naozaj vzťahy musia byť založené len na sexe? Nie sú pre vzťah aj dôležitejšie veci? Asi som staromódny, ale podľa mňa sú. Držím všetkým vzťahom, založeným len na sexe, palce. Buďte šťastný a majte pekné manželstvá a rodiny. Odporúčam tento film pre 18 ročných a starších. Prečo tlačiť tieto kraviny do hlavy mladším? ()

merigieren

kluk, holka, spolubydla za stěnou = možná vtipný, a pak ty nekonečný hloupý debaty jak jsou daleko od sebe, jak si chybí, holka se opije a chce vyhulit péro, má se vzdát práce nemá se vzdát a happy end, bože to byla nuda, hlavně poslední půlhodinu sem si myslel, že nepřežiju.... ()

Rathalos

Ulala,krasna romanticka komedia,ktora nema takmer ziadnu chybu,Drew Barrymore a Justin Long mi velmi ulahodili,hodili sa k sebe dokonale,jasnych pat hviezdiciek...:-) ()

chrispe

Mně se to fakt líbilo. Romantika jak blázen, k tomu jsem se zasmála. Drew Barrymore to tu fakt sekne a Justin Long (který výrazně přispěl k tomu, že jsem si ten film pustila) je standardně dobrý. Přiznávám, že s pěti hvězdičkami možná kapičku nadsazuji, ale ten snímek si určitě zaslouží víc, jak nynějších 64%. Btw: poslední cca dvě minuty si mohli tvůrci odpustit. ;) ()

Harts

průměrná romantická komedie, ale některé postřehy o vztazích stály za to, takže na odtržení od kruté reality doporučuji :-) ()

Rasle

Miestami veselé, miestami smutné. No nebyť Justina Longa a Drew Barrymore tak to mohlo dopadnúť ešte horšie. ()

pepa3rd

Některé filmy se člověku vryjí do paměti tím, že jsou výjimečné, jiné naopak tím, že jsou hrozné. Tenhle film ovšem s mou pamětí nejspíš neudělal vůbec nic. Vcelku zajímavý příběh s přiměřenou dávkou humoru a romance, ale chybělo tu něco, co by tenhle film vytrhlo z šedi průměrných komedií. Nějak ale neumím identifikovat, co to je. Drew mám v podobných romancích docela rád, ale Jusin Long mi sem nějak nesedl. Myslím, že to může být i tím, že u Hudbu složil, slova napsal nebo 50x a stále poprvé jsem se bavil mnohem víc a tento nový film pak nesplnil má trošku nadsazená očekávání. 65 % ()

PavelZava

Hudba: Mychael Danna / Scénář: Geoff LaTulippe *** Začínám mít trošku dojem, pokud ve filmu hraje Drew Barrymore, tak se mi to nebude líbit. Ale nebojte, budu zkoušet dále ... Je to takové odložené štěstí, akorát mám pocit pokud lidé nežijí spolu, tak se většinou odloučí, anebo alespoň odcizí, protože každý žije jinde, nakonec se rozejdou, život je složitý :-( . VŠEM DALEKO OD SEBE DRŽÍM PALCE !!! ()

Miany

Myslím, že "kleopatra" to vystihla, stejně tak jsem tento snímek vnímala já. Navíc Drew je opravdu stále báječná a charismatická a myslím si, že herecké obsazení se panu režisérovi Bursteinovi zkrátka povedlo. Konečně něco trochu jiného a jelikož tomuto snímku opravdu moc nepřejete, dávám vysoké hodnocení! ()

cerbygerby

Romantická komedie, kterou jsem chtěl vidět jen kvůli hereckému obsazení. Příběh pobavil, láska na dálku, to by pro mě nic nebylo.. jak tu svou drahou polovičku nemám u sebe tak to není ono..takže kdyby tam nehráli ti dva, tak je to průměr, ale takhle to o tu jednu hvězdu zvedli. ()

Torgal

Celkom stráviteľná romantika, hlavne vďaka sympaťákom v hlavných úlohách a pošahaným kamarátom Justina Longa dodávajúcich filmu šťavu mierne nekorektným humorom. Celkovo film ale dosť prešľapuje na mieste a nikam sa neposúva, čo začne byť ku koncu už celkom nudné. 6/10 ()

IPajule

Říká se, že vztahy na dálku nemají cenu a že nevydrží, ale v této romantické komedii je tomu naopak. To kouzlo co skrývá v celém ději filmu od prvního pohledu u snídaně, kde se Erinin a Garrett potkali. Byla to láska na první pohled a ten profesionální herecký výkon, který je až opravdově neuvěřitelný. ()

Ondr@932

Přijatelně průměrná komedie s fajn hereckým obsazením, ale vícekrát bych jí vidět v žádném případě nechtěl vidět, už bych se nudil. 55% ()

kwaicheng

Kinová oddychovka, Hitler pobavil. Jinak nic moc, v paměti mi to nezůstane dlouho. Na druhou stranu to nebyla blbina jako tyhle filmy obvykle bývají a předčilo to i senkruvní usazeniny, které se sanží být uměním s vyšším smyslem. ()

zberatel

Uz od traileru som sa tesil na tuto romanticku komediu drew a justina. A naozaj ma nesklamala, pocnuc pribehom ktory stoji nohami pevne na zemi, cez vyborne herecke vykony hlavnej dvojice a spol a konciac vydarenym soundtrackom. Je to FILM ktory ja osobne priradujem k mojim oblubenym romant. komediam, takze rozhodne neostane iba pri jednom pozreti :) ()