Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

Tomulka

Drew Barrymore je konečně dospělá v tomto filmu působí jako paní herečka a že jí to opravdu sluší!!! Justin Long mne také moc příjemně překvapil, ale co mně překvapilo ze všeho nejvíce je absence. A to absence klišé, najivního humoru, nesmyslných otřepaných frází a já nevím čeho ještě (teda kromě scény s umělým opalováním to je otřepané jak prase, ale je fakt, že scéna nebyla až tak důležitá pro další vývoj děje, klidně jí mohli vynechat). Ta absence těch všech blbostí, kterých jsou romantické komedie dnešní doby přeplněny je velmi příjemná. Humor není nijak vysoce inteligentní, ale je celkem vkusný, není až tak vulgární a k lehkému tempu ústředního vztahu se hodí. Také láska hlavních protagonistů není založena jen na pobláznění či nějákém kouzlu (nevím jak jinak to říci), ale řeší reálné problémy. Díky tomu získává film na věrohodnosti. Film rozhodně stojí za opakované zkouknutí. ()

camomilla

V zaplave komedii s plytkym, nasilnym, vulgarnim nebo i zadnym humorem je tohle opravdu prijemna perlicka. Ma vsechno co ma mit romanticka komedie, potesi a rozhodne si ji budete chtit po case pustit zas. ()

Matt2626

Dobrý film. ...čo dobrý...kecám... Veľmi dobrý. Drew opäť raz zažiarila. Píjemné, uvoľnené hranie s množstvom vtipu a scén ktoré človeka príjemne "neamericky" pobavia (viď nápad so scenou a soundtrackom k muchlování :) Ale kto ma naozaj dostal bola jej "filmová" sestra Christina Applegate. Jej prínos snímku bol neoceniteľný a schuti som sa smial na každom jej výroku. Vráťme sa ale k hodnoteniu celku. Námet slušný, spracovanie s ohľadom na tento námet nadpriemerné, réžia slušná bez nejak zvášť viditeľnými hluchých miest. Takže celkové hodnotenie veľmi dobré so zaujímavým a vtipným záverom. 80% ()

Denczii

Chtěla jsem nějakou komedie, u které se zasměju, odpočinu si a zaženu nudu. Bohužel u mě tento film nesplnil ani jedno, typická romance velkoměsta, kde se hrdinové rozhodují mezi zaměstnáním a láskou končící happyendem, kdyby tam nehrála Drew tak film nedokoukám ani do konce. ()

teseth

Vcelku příjemná komedie, která mě opravdu zaujala. Jednu hvězdičku dám za naprostou absenci fekálního humoru což je u tohodle žánru vyjímka. Druhou dám za nepřítomnost sladkobolných blábolů, které mi lezou šíleně na nervy. Třetí dám za herecké obsazení, protože mezi ústřední dvojicí to parádně jiskří a nebyla chvilka abych jim to nevěřil. Čtvrou dám za nejlepší scénku na stole!!!! A pátou za celkový dojem. Rozhodně se těším až si to jednou pustím znovu. ()

Magiee

Možná jsem divná....ale ať se snažím jak chci,tenhle film jsem nepochopila. Stejně jako jak v téhle slátanině bez vtipu a pointy mohla hrát Drew,potažmo Melounek. Snažím se a hledám co mi utkví v paměti,snad jen že je to další zklamání a marně lovím v paměti v čem koukatelném od dob Andílků Drew hrála. Už si ani nepamatuju zač jsem dala druhou hvězdičku. Brrrrrr ()

Pythonator

,,Matky jsou moc důležité. Nebýt její vagíny, tak bys tady nebyl." Standardně vtipná romantická komedie, ve které zazní pár nestandardních odzbrojujících vtipů. Nejlepší část filmu, šukání na kuchyňském stole. ,,Já tady jím. To oni šukaj na kuchyňském stole." Od tohoto žánru vyžaduju vždy sexy herečku, která mi zpříjemní podívanou a dodá ten pocit, že bych se do ní mohl taky zamilovat. Bohužel mi to tu stárnoucí opuchlá Drew Barrymore se svým pokrčeným krkem docela narušovala. Zato "Melounek" Christina Applegate snad nezestárne nikdy. Přestože je mnohem starší než Drew, nemohl jsem se zbavit dojmu, že je přitažlivější a radši bych sledoval film, kde je ona v hlavní roli. ()

Tomik9

Po dlouhé době, jsem viděl opravdu hezkou romantickou komedii u které jsem se bavil na téma vztah na dálku. Jen škoda, že nedostali víc prostoru Garrettovi kámoši Box s Danem, protože právě oni výborně pobavili. ()

Mark1983

Průměrná komedie,která je u některých scénách docela úsměvná. Třeba,když byla předváděčka brečícího chlapa,kterej vypadá,jako když si ho hulí. :-D ()

kolikkulda

Normální romantická komedie, nijak nevybočuje a drží se stejné linie jak je známá u těchto filmů. Bavil jsem se u scény jak spolubydla dělal sex DJ, jsem málem spadl ze židle... :) ()

Gyrosek

Na komedii to podle mého bylo dobré hlavně ze začátku, v pozdějších fázích už to bylo slabší. Romantické prvky a tolik ožehavé téma vytvořili z toho originálně pojatého snímku více než slušnou oddechovku. Nejraději bych dal 3 a 3/4 hvězdičky, to bohužel nejde, tak dávám 4. ()

khdb

Po delší době komedie u které jsem se zasmál.Romantika sice nepatří mezi mé žánry,ale tomuto filmu se nedá upřít vtip a spád. ()

cachanell

Milé, příjemné , z romantického soudku. Jiskřivé a zábavné. Zábavné a příjemné. Spoustu kladů. Romantické filmy v poslední době poněkud zdrsněly, ale nevadí, taková je doba. ()

VS4ever

Po dlhom čase nádherná romantika , ktorá ma bavila od začiatku až dokonca . Ako pár boli podarení a držal som im palce :-) Fakt si ma získali . :-) 5/5 ()

karras

Kdyby se mě někdo zeptal, který zahraniční film se řadí mezi pro mě nejzábavnější, nejlepší a nejkrásnější, znala bych odpověď - už ano. Nejlepší hlášky, úžasní herci a bůhví co ještě. Za mě plný počet, který si zaslouží. Jen nechápu, kde sou ty zatracený Oskary!! ()

golf78

Pustil jsem si tento film s obavami, co mě bude čekat. Nebyl to žádnej velkej trhák, ale bylo to celkem vtipný a slyšel jsem tam pár dobrejch a hlavně vtipnejch hlášek. Rozhodně mě to neurazilo... ()