• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• habertek

Jedna velká nuda a trapnost. Z velikonoc udělali američani rádoby Vánoce (místo sobů kuřata, místo saní vajíčko, místo Santy zajíček a místo dárků sladkosti). Jak trapné! Něco na způsob Chipmunků, ale ještě nudnější. Ke dvoum * dopomohla trochu i hudba, která se mi celkem líbila........P.S.: Hasselhoff je trapnej!!!(29.9.2011)

Je pravdou, že u filmu i když ne zrovna hodně, jsem usínal a to jsem zastáncem animáků a v čele Shrekoidních fanatiků s dobře umístěnými hláškami ale tady se nic nedělo :( Akce málo, mix s pohádkou sice fajn ale na víc než 3 z 5 to nejde. Podle mě ani děti by to nějak extra nebralo. Nevím, nemohu posoudit..(6.1.2014)

• jarmik

Takový Ted, kde místo bezva Médi je stupidní králík, místo Marka Wahlberga stupidní herec a celkově vůbec nevím, o co tam jde...(6.4.2015)

• elanista1

Podobne ako chipmunkovia totalna moderna nepozeratelna mizeria. Z kazdeho rohu citit ameriku, a z kazdej sceny srsi trapnost. James Marsden ako hlavna postava nevyrazny, to ma uz viac zaujal Hasselhoff, aj ked bol na platne sotva dve minuty. "Vam sa nezda cudne, ze vidite hovoriaceho zajaca?"-"Ani nie, moj najlepsi kamos je hovoriace auto", hlaska filmu.(25.8.2011)

Vcelku jednoduchá, pohodová pohádka. Atraktivní hudba, herci a spousta odkazů na slavnější filmy. Rozhodně pěkná oddychovka pro nenáročné. (50%)(30.8.2011)

• Miueczka

Větší hloupost jsem snad v životě neviděla. Tohle bych v životě svému dítěti nepustila. 1 hvězdička...pouze z milosti. Nikdy se nenechte donutit malou sestřenicí na film, který už svým názvem zavání přílišnou bezduchostí.(4.9.2011)

• HMTD

Amerika s toho doslova sálá. Pro nás kteří jsme na zahradě nehledali vajíčka, docela nepochopitelné. Postava Zajdy je docela vtipná, asi nejlepší je růžové komando i když málo použité, po pravdě hodně připomínali tučňáky z madagaskaru v ženském provedení. Tak 30 procent.(5.9.2011)

Na půl animák, který je rozhodně snesitelnější než Alvin a jeho otravný, ukňučený veverky. Takový ten film na večer, kdy vypnete mozek a koukáte na hezký barvičky na obrazovce. *No tak mluvíš a kadíš bonbony.*(30.10.2011)

• CrashONE

Ztráta 95 minut mého života. Blbost, blbost a blbost. Tenhle film mohl pobavit děti maximálně do 15 let a mě moc mrzí, že jsem si tenhle film pustil. Celý příběh stál za nic. „zajíc který chce prorazit v bubnování v normálním světě. Kuře, které chce ovládnout velikonoce a hlavní postava se které se stane velikonoční „zajíc“ a odletí ve velikonoční lodi“ – Už nikdy víc.(27.11.2011)

Film určený jen na velikonoce. Z Flákače se stane lidský velikonočí zajíc : to byl úlet. ::( 50%(14.12.2011)

• Prothean

Ani nevím jak tento film chápat, nejlepší charakteristika je asi ''Americká'' slátanina s dobrým nápadem, ale naprosto katastrofickým zpracováním. Nevím jestli to jsem jen já ale ve všem tam vidím vánoční prvky místo elfů jsou zajíčci místo sobů jsou kuřata a že velikonoční zajíček létá na velikonočních sáních ? tohle se dá opravdu jen vidět v Americe. Navíc 3/4 filmu se vám akorát bude motat dohromady a aby si po hodině hrdina konečně uvědomil to o čem měl být tento film tedy o tom jak se stát velikonočním zajíčkem, naprosto to nechápu takže na filmu je jen hezký a roztomilý velikonoční zajíček který je výtvorem grafiků a závěrem se tento film jeví jako špatný, rodinný vánoční snímek akorát ve velikonočním přesně tyto filmy se používají na zaplnění televizních programů.(26.12.2011)

• Retimo

Jak tomu zajícovi může vůbec někdo přát splnění jeho snů.Tak otravnou postavu jsem ještě nikdy neviděl.....(8.2.2013)

• Scraffy

Otravný poloanimák, ktorý má minimum vtipov pre malých a aj veľkých. A to by animak nemal mať. Vizuál tiež nie je nič moc. Jedna hviezdička len za ako tak dobré herectvo od Jamesa Marsdena. Inak nič.(9.12.2017)

Vcelku milá a příjemná komedie ve stylu Alvina a chipmunků s velikonočním dekorem a příběhem. Obsahuje klasická šablonovitá klišé, ale průměrně pobaví a neurazí. Ani dabing film nijak neshazuje. Roztomilý hlavní hrdina tvoří skvělý páreček s přiblblým člověkem a záporáckým španělským kuřetem.(2.4.2011)

• teseth

Ubohé, slaboduché a tristní. Tu jednu hvězdičku jen za Davida a kuře. Jinak animace nic moc, hraný pasáže naprostý průšvih a celková pointa filmu je tak na jednostránkovou slohovku žáka 4 třídy. (a to tomu ještě fandím)(6.4.2011)

Velmi vtipná komedie ... veskrze sympatické postavičky, herci výborně vybraní. Dostává se mi pocitu, že diváci nějak nezvládají propojení animace a hrajících herců (příkladem může být kocour Garfild a méďa Béďa). U naprosto komerčního Avatara ale divák infantilně slintá blahem u něčeho, co by tady ohodnotil nejhůře. A ruku na srdce, Avatar je jen skvělá záplava barev, které nějakou tragičnost nevěřím ani omylem. To už jsem se víc zapotil tady nad představou, že velikonoční vejce bude roznášet zmutované kuře ...(29.7.2011)

Film určený převážně dětem, ale pobaví se u něj i dospělí. 3 hvězdičky - 1. za Davida Hasselhoffa, 2. za britský akcent hlavního hrdiny a 3. za rockový soundtrack(2.8.2011)

• Peenugirl

Toto nie je sranda ani pre malých ani pre veľkých. Môžeme sa vyvarovať slován ako zábava, smiech, logika, nezabudnuteľné,... Škoda peňazí a Fred bol vyslovene nesympatický. 25%(20.3.2012)

Je to pro prcky a to asi především pro ty západní, k nám snad ještě velikonoční skokan nedošel, ale tohle se líbilo i mě. Oba hlavní hrdinové jsou celkem sympatičtí, negramotný děj válcuje celá řada vtípků a postav (Hof a Boss kuře vedou) a nikdy bych nevěřil, že rád uslyším We no speak Americano. Jako sváteční jednohubka v poho.(5.6.2012)

• soarka

Toho zajíce bych při první příležitosti vykopla. Jak já tyhle filmy nemám ráda.(11.10.2012)

• Kinderr

Jediné co je ve filmu vtipné je to zlé kuře:-D jinak je to teda slabší film, který má docela průměrný děj, který bohužel zas tak neohromí a herecké výkony taky žádná sláva. Jednou kouknout a dost no.(5.8.2013)