Santa je pořád úchyl

Santa je stále úchyl

• Nový Zéland

Bad Santa 2

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2016, 92 min (Televizní verze: 85 min)

• bourec

Což vo to,fekálmní humor my neva,mám ho rád,ale Kathy "Rosemary"Bates v tomhle filmu mě přiváděla k šílenství.Já se pořád cejtil při vyprávění tý potetovaný krávy v těle Billyho,a v tu chvíli bych jí praštil popelníkem,máma nemáma.40%.(8.5.2017)

• ForGump

Konvenční komedie plná onanie, souloží (ačkoliv kdyby u vás Christina Hendricks, takhle párkrát zastavila... mnoo nevim) a fucků, se zápletkou, která byla natočena milionkrát. Některé vtipy byly dobré, především jeden dialog. Jenže ten uvidíte v traileru. Celkově bych řekl, že i téměř podobní Šéfové na zabití 2 byly fajnovější. Na druhou stranu není to tak nechutné jako Grimsby, ale pořád je to podobný model sprostých komedií bez špetky originality, za to s pořádně širokým slovníkem vulgarit. Dost podobné věci čekám od Pařby o Vánocích. 35%(6.12.2016)

snad ještě lepší než 1čka :D(17.4.2017)

• Urgost

30%(23.4.2017)

• MateyWRLD

Nemám najmenší problém s fekálnym humorom, ale toto bolo aj za mojou hranicou a tu ju mám nastavenú veľmi nízko. Keby to bolo nejako rozumne dávkované, ale tu nedokážu viesť jediný dialóg bez toho aby to nekončilo nejakou samoúčelnou fekálnostou, ktorá je vtipná zo štyroch prípadov, jeden krát. Billy Bob Thorton je oproti Kathy Bates (nikdy som ju nemal vidieť v takejto roli) svätý a slušne vychovaný človek.(28.6.2017)

• waltosin

Očekaval jsem hodně, ale bohužel přišlo velké zklamaní, sice hlaskami jedou dobře, jenomže mi tu chybí ty bombatické situacní spostarny, Thorton a Cox byly dobry, ale scenař a režiser mel zustat s jednicky, do tohohle nemeli jit !skoda!!!! 35%(25.7.2017)

• route60

Děsivý film oproti jedničce diametrální ústup od humoru přesně to zde vystihl tron.(24.9.2017)

• Kushina

Tento suchý humor mi nevadí, ale ani mi moc neříká. Párkrát jsem se zasmál, ale jinak na první díl to ztrácí na plné čáře. Pohodová komedie na večer, ale nečekejte od toho nic extra. 45%(28.9.2017)

Určitě byla jednička o něco lepší, ale vzhledem k tomu, jak v této době dopadávají pokračovající díly, se mi to velmi líbilo. Perfektně ztvárněná role od Kathy Bates, jež hrála Santovu mámu. Bylo to prostě pokračování parodie na Vánoce, která mi opět naladila tu atmosféru, konec mě tedy trochu dojal. Dnes hodnotím 65%.(25.11.2017)

Za mňa lepšie ako prvý diel.(28.12.2017)

• Maniax

Hele, Billy řekl "fuck" a jeho máma mu říká hovňousek, pojďme se zasmát! Oproti jedničce naprostej odpad, podobně jako Blbý a blbější 2. Čert vem děj a vedlejší postavy, který tady absolutně nedávaj smysl. Ale že jsem se zasmál jen jednou na začátku, kdy si to chtěl Santanáš hodit.. to se odpustit nedá. Na debilní komedie náročnej nejsem, ale tohle prostě ne. 2/5 a to fakt jen za tu úvodní scénku.(10.3.2018)

55%(3.1.2019)

Santovi pořád hučí v klacku, pořád má žízeň, pořád ty stejné fóry, jen do trojice přibude jeho matka, která chce vybrat charitu a zmizet do Španělska. 55%(26.1.2019)

• Janie.

Kathy Bates je naprosto geniální. Film bohužel horší průměr a na mě osobně až moc ujetý.(11.12.2016)

• cubiczech

Billy Bob je hvězda, takže jednu dávám.(13.2.2017)

Billy Bob se nezměnil, což jsme čekali.(27.2.2017)

Jasne - vanocni film pro deti to neni. Asi s tim bude mit problem i pruderni manzelka. Ale nemuzu si pomoct a ctyri hvezdy za chvilky slzeni smichy proste dat musim.(17.3.2017)

Co to je?"Mrdat tucnaka do ucha?""Mrdej mne Santo.!." "Stastne a vesele" Tak dobre som sa davno nenasmial,Vyborny Thorton ako aj Brett Kelly, Uvod je zabity ako si chce Billy pustit plyn v elektrickej rure a uz zaznie len "Shit" ked sa rozohreju spiraly,.hehe ..lepsie prevedene pelisky....dej nabera na obratkach chlast a sex na vsetky sposoby popri chystanej lupezi v pozadi s moralnym odkazom Vianoc, rodiny a padajucimi dolarmi z neba.:)(3.4.2017)

Kebyže tento snímok porovnám s jednotkou, tak musím dať úplne totožné hodnotenie, nakoľko rozdielov je tu naozaj len málo. Thornton opäť "válil", prízemný humor tu len tak svišťal hore-dole a trápnych momentov bolo podobne. Takže naozaj žiadny posun k lepšiemu, ale ani k horšiemu, a zase len priemerná tuctová komédia. 50 %(19.5.2018)

• baclajean

Obrovský blud. Krásne môžeme porovnať úmyselne použité neprimerané množstvo vulgarizmov, ktoré bolo zlým riešením (tento film) s úmyselne použitým neprimeraným množstvom vulgarizmov, ktoré bolo dobrým riešením (Why Him? / Prečo práve on?).(28.12.2016)

Je to jako jednička, ale v Chicagu. Santa randí s další ségrou paní Santové a místo čiperky babičky je tam svině matka. Dokonce i obleky mají stejné, ba co víc, hudba doprovázející jednotlivé fáze filmu je také identická. Zkrátka recyklát, který ani nemusíte vidět, protože už jste vše jednou viděli. 45%.(4.1.2017)