Série(8) / Epizody(128)

Danulinda

Některé díly jsou slabší, jiné průměrně, naštěstí je však zde i dost lehce nadprůměrných scénářů, a proto je to za čtyři. Vřele doporučuji díl Štíhlá linie, protože ten řadím ke geniálním kouskům nejen pro svou vysokou vtipnost :-) . ()

Darth Kedr

Nejoblíbenější seriál z dětství, Pat a Mat byli prostě moji hrdinové. Dodneška mám 3 VHSky, na které jsem tehdy dokázal koukat dlouhé hodiny a určitě bych to dokázal i dneska, protože tak geniálně jednoduchý seriál prostě baví naprosto nenuceným způsobem. Nejlepší večerníček! ()

xpaja

Svým způsobem nechutně realistický večerníček. Přijde mi totiž, že sehnat dnes řemeslníka, který se u těchto dvou šikovných pánů neinspiroval, je skoro nemožné. S takovou mírou invence se sice u skutečných řemeslníku nesetkávám, ale i pouhých 10% Pata a Mata bohatě postačí. Způsoby řešení některých problému v tomto večerníčku jsou totiž tak originální, že musel být opravdový oříšek je vymyslet. Některé epizody jsou sice slabší, ale svých --- == 100% == --- si v celkovém hodnocení zaslouží. ()

blondboss

Táto dvojica je jednoznačne azda najkultovejším počinom v dejinách česko-slovenskej zábavy. Veď kto by ich nepoznal - dvoch nešikovníkov s neuveriteľne pozitívnym prístupom a originálnymi nápadmi, často na hranici ľudského chápania. Seriál je výnimočný najmä tou skvelou atmosférou a hlavne tým, že vytrval už neuveriteľných vyše 40 rokov, čo je naozaj unikát. Treba určite dodať, že tie staršie časti boli tým najlepším a najzábavnejším, tie novšie už boli také priemernejšie, ale stále je to solídna zábava, ktorá musí potešiť nielen deti, ale aj dospelých. Jednu hviezdu ale z objektívnosti treba ubrať. 80 % ()

Nikolas__

Toto pouštět dětem, ne "Byl jednou jeden život" a další strašnosti. Pilotní epizoda (Tapety) patří k těm nejlepším dílům, vizuálně je perfektní a celá je naprosto úžasná. Následující díly (Dílna, Koberec, Houpací křeslo), jsou na tom kvalitativně zhruba stejně, nejlepší z nich je asi Dílna, což je jeden z naprostých vrcholů seriálu. Pak následují další skvosty (Obraz, Garáž) které patří k tomu nejlepšímu, následuje jedna z těch nejslabších epizod (Světlo), po ní díl který si nepamatuji (Gramofón), a následně klenot, který patří k nejlepším epizodám vůbec (Grill). Potom následují další epizody, ty už komentovat nebudu, jen řeknu, že to celkem ztratilo šťávu, ale některé díly jsou přesto perfektní. ()

Mamutol

Jako malýmu klukovi mi nemohl ujít ani jeden díl. V té době jsme měli bohužel pouze černobílou televizi, ale chechtali jsme se u toho celá rodina. ()

Pathetic

Musím pochválit detailově provedené makety ,vrtaček pil ,nábytku atd, prostě úžasné.Tento večerníček vždy potěší i když novější episody nemají takové kouzlo .Předchůdci Kutila Tima. ()

The_God

Naprosto dokonalý seriál! U těhle dvou kutilů, balancujících na hranici mezi genialitou a debilitou, se od srdce zasměju ještě dneska (je mi 25-jen pro info). To, co dokážou Pat a Mat vymyslet, je neuvěřitelné a vždycky ukážou, jak se dá jednoduché řešení udělat sice velmi komplikovaně, ale zato vypadá cool. Každý díl má svůj vlastní příběh, při kterém jde jen o jedno - pobavit. A s úspěchem se jim to daří. Novější díly z posledních let se naštěstí drží stylu původního seriálu, takže i na ně je radost se podívat (což nebývá pravidlem). 5* zcela bez diskuse. ()

Holusacek

K tomuto seriálu nemužu nic co dodat.Skoro každý díl je zábava pro malé i velké u které se bavím já i můj táta.Prostě skvělá oddychovka,jenom nechápu jak by někdo mohl být tak hloupý! =78% protože ty první díly mně nějak nechytly. ()

TheMe

Kdyby mi shořel dům, ukradli auto, neměl jsem co do pusy a pustili by mi Pata a Mata, tak bych plakal. Plakal bych strašně moc, ale smíchem, protože u tohohle božího seriálu se prostě nejde nesmát za žádných okolností. Dětské a přitom naprosto geniální! ()

DansteR

Spolu s krtečkem snad nejlepší večerníčkový seriál. Výraz jak ty dva nazvat snad neexistuje, kombinace vrozeného kutilského talentu, spousty neproveditelných teoretických plánů a k tomu dostatek vybavení na úplně všechno. Ti dva by se hodili do dnešního světa, aspoň trochu by tu udělali pořádek a my bychom si z nich měli vzít příklad, ať je výsledek jakýkoliv měli bychom být stejně spokojení tak jako oni. :-D 100% ()