Série(8) / Epizody(128)

karolinapesk

Kdyby měl můj drahý takový tvořivý intelekt, tak by do roka postavil chatrč s přeteklou žumpou a rozpadající se střechou. Ale mám smůlu, tak musím trčet v překrásné vile 32+1 s pěknou zahrádkou a obrovským bazénem:-) ()

vena199204

Můj nejoblíbenější večerníček. Klasika, kterou jsem si v mládí nikdy nenechal ujít a na kterou se rád podívám i dnes. ()

Karel.Racek

Co o tomhle seriálu napsat! Dva šikovně nešikovní inženýři kteří si poradí s každým problémem. Perfektní Večerníčková oddychovka. Každý díl sám o sobě je dokonalý a jako celek je to kniha receptů "Jak na to". ()

cing-ti

Některé díly pro mě již zcela legendární :-) Přiznám se že sleduju do dneška pokud náhodou zahlédnu v TV. U žádného dílu jsem se snad ani náznakem nenudil, nejraději snad mám díl kdy zajíždí autem do garáže :-D ()

mistrpropr

výbornej seriál, akorát nemůžu vidět víc, jak 3 díly v kuse. pak mně začne strašně štvát, že jsou tak neuvěřitelně debilní :D ()

TynTynka

Starý, dobrý seriál o dvou kutilech, kteří vše vždy vtipným způsobem zvládnou. Skvěle sehraná dvojka a člověk na to s radostí kouká i po tolika letech a pořád je to vtipné. ()

Krastom

Pěkný seriál. Vím, že je to jen můj úhel pohledu, ale strašně mě štvalo, jací to jsou nešikové. Vždycky všechno pokazí. ()

JurajKa

Neprekonaný zábavný seriál o dvoch skvelých priateľoch, susedoch nie len v CeskoSlovensku, ale na celom svete, dovolím si tvrdiť. Dokonalý nápad!!! Dôkaz, že skutočne skvelý seriál pre deti a určite aj pre dospelých sa dá robiť bez strieľania, bez blikajúcich subliminačných efektov, bez idiotských dialógov a bez politického vymývania mozgov. Kto tomuto seriálu nedokázal dať 5 hviezd*, potom ho asi vôbec nedokázal pochopiť. Možno preto, že mu chýbajú práve negatíva, ktoré som už opísal. Nič v zlom. :) :) :) :) :) ()

710.cz

Nikdy jsem to nemusel, přesto jsem pár dílů stáhnul, aby si ty dva idiotky mohli zamilovat alespoň moje děti. Nicméně čtyřletá odešla od televize ještě před koncem prvního dílu a desetiletý díl následující. ()

tofri

Další vtipný animák. Kde si dva sousedi hrají na "kutily", ale spíše vše různě zničí než aby to mohlo zdárně fungovat trvale. To mi připomíná americký seriál Kutil Tim který se zase snažil u všeho možného převážně "zvyšovat výkon". Výsledkem pak byly různé výbuchy, hoření a tak podobně. ()

megacik

Séria 1 - 100%, Séria 2 - 100%, Séria 3 - 50% a ostatné série..... odpad, odpad, odpad, odpad, odpad. Priemer  31%, dve hviezdy.   V prvých dvoch sériach máte okrem nápadu, ešte aj absolútne skvelý hudobný podmaz, ktorý sa pomaly začal vytrácať v priebehu 3. série, až sa nakoniec vytratil úplne.  Nechápem, prečo zničili to, čo tak krásne fungovalo, a čo dávalo tomuto seriálu dušu, tú neopakovateľnú atmosféru....pustili sa asi do toho nejakí kvázi umelci a z umeleckého diela vyrobili bezduchý brak.  Ešte aj tie reklamy v roku 2020-2023 sú také priblblé. Kedysi to boli dvaja babráci, čo nás tak skvele bavili, a od roku 2020 sú z nich zrazu už "šikovní majstri, a odborníci"...a to úplne vážne, bez štipky irónie, ktorá by to celé vysvetlila, a následne to potom  vyzerá, ako by si z nich deti mali brať príklad, a čo tak vidím súčasnú generáciu, tak si pravdepodobne aj berú. ()