Série(8) / Epizody(128)

Votvirak

Ještě teď se za břicho popadám u některých dílů ... no vlastné skoro u všech. Parádní večerníček a dva nezapomenutelní inženýři hrdinové , kteří se nebojí absolutně ničeho ! ()

Armin82

Nejlepší večerníčková záležitost,která tenkrát rozesmála nejen mě,ale i kterýhokoliv dospělýho, co se motal kolem mě. Opravdu originální záležitost ke který netřeba nic psát :) Za mě 100% ()

Rudyamon

Perfektní československý animovaný seriál o dvou odbornících, které nepřekvapí žádná práce, žádný problém. Akorát vždycky překvapí jejich nepřekonatelně brilantní řešení. V každém případě se na ně kdykoli rád podívám znovu a znovu. Hlavně když se chystám na nějakou rekonstrukci a potřebuji inspiraci. 5 hvězdiček - 100%. ()

giaruj

Zaujímavosti: Hudobný motív na ústnej harmonike použila kapela Bez ladu a skladu vo svojej piesni Netvrďte (album X-metov). Na Orave existuje firma s rovnomerným názvom. V Trnave zas funguje kočovný stánok s občerstvením s názvom Pat a Mat. ()

AweDuckling

Občas i trochu zábavná... ale většinou strašně otravná dvojice Pat a Mat; a všemi příběhy prolínající se ještě otravnější (stále se opakující) znělka. Ne, nikdy jsem je neměla ráda - a asi už nikdy nebudu. Párkrát se ještě škodolibě zasměji, když ty dvě postavičky něco zkazí a zničí, ale podesáté, podvacáté, posté už mi to leze na nervy. ()

Lord.Speedr

Tak krásně komický a dinamický večerníček snad ani neznám, dva kutilové, kteří chcou věci lepší a lepší A LEPŠÍ..... a nakonec to dopadne hrůůůůzostrašně, a na tom je krásně vidět, jak je to přeháněno, ale také špetka pravdy, když má někdo hrůzostrašné nápady, tak to tak i dopadá. :-) ()

Franta

Tento seriál rozhodně patří k české filmové kultuře. Je prakticky povinnost znát tato dvě nemehla se jmény Pat a Mat. Seriál je rozhodně zábavný, bohužel trpí malou nápaditostí. Každý díl je sice jiný, a také se vždy jedná o to vyřešit nový problém. Všechny díly však spojuje jedno, a to, že dva animovaní panáci něco pokazí, a to už po dvacáté moc vtipné není. ()

Soni_borec

2 týpci, kteří vás jednoduše baví svou nešikovností. Jako dítě to pro mě byla prvotřídní zábava, u které jsem strávil spoustu času a i po těch letech to pořád stojí za to. (100%) ()

topi80

První díly pod názvem "A je to!" jsou na pět hvězdiček, v dalších šla úroveň dramaticky dolů, k čemuž přispěla značným dílem i výměna původní geniální hudby za jakousi zbytečnou nenápaditou vatu, která nemá žádnou dynamiku a která by se hodila tak maximálně ke špatnému pornu. ()

SONY_

Pata a Mata zbožňuji pořád. Prostě ty jejich kutilské nápady nemají chybu. Jako malý jsem s nimi strávil hodně krásného času, dnes samozřejmě už tolik ne, ale kdykoliv si je rád pustím. Jednoho času jsem sledoval i parodie na ně, ale originální bez mluvení jsou nejlepší. Navíc to má v podstatě už dnes i legendární hudbu, která k tomu prostě patří. A je to! /95%/ ()

Pulper

Hodnotím první sérii. Další už se vezou a jsou slabší. Tohle je prostě klasika klasik, která nás pravidelně doma bavila. dva blbci, kteří se do všeho pouštějí po hlavě, nic jim pořádně nejde a nakonec si nějak poradí, to prostě chcete vidět. Prvotřídní animace a super hudba k tomu :-) ()