Pět nezávislých příběhů, vykreslujících osudy na první pohled běžných jedinců, kteří jsou postaveni před situaci nabourávající jejich dosavadní život takovým způsobem, se kterým se vyrovnávají destruktivně a to ať už vůči sobě nebo svému okolí. (pernicek83)

ragtime

Landon nie je určite prvým, ktorý chcel nahliadnuť pod obal "bežného" života a ukázať aj to, na čo ostatní nemajú gule. Ale robí to výborne. Povedať o tomto filme, že sa mi páčil je naozaj čudné. Ukázal to, čo mal, veľmi pútavou formou. Mňa osobne najviac dostal posledný príbeh. ()

Johgas

Nezaujalo. Pět příběhů o lidech v mezních situacích, které nedopadnou dobře. U prostřední povídky s Mahogany jsem se zasmála, ale jinak ne. Křečovité a místy hnusné. Nějak jsem se neidentifikovala s nikým z hrdinů, o nichž to bylo, a to je vždy problém. Člověk si pak řekne - proč? Co mi to dává? Zde nic. Pevně věřím, že to není na základně skutečných událostí. ()

Montmorency

Rozporuplné zážitky - 5 bizarních příběhů, první příběh je nejlepší, pak to jde dolů (poslednímu příběhu už opravdu chybí šťáva:-(, pobavil mě příběh homosexuálů a jejich ''adopce'' a zfetovaná babysitterin.... ()