Pokoj (festivalový název)

Eric Chase

Scénografie:

Mercedes Younger
  • SaNcHeZ_cz

Dávám jednu, nicméně zasloužil by si plných pět a to bez nejmenšího problému. Tak geniálně špatný film v každém myslitelném ohledu jsem snad ještě neviděl. Tommy Wiseau servíruje divákům takový hrůzostrašný koktejl nesympatických neherců přehrávajících nesmyslné dialogy a filmařského neumětelství, že to v konečném výsledku dopadá jako neuvěřitělně silná komedie. Není divu, že se The Room zapsalo do historie. Pod vlivem alkoholu se jedná o naprosto povinnou záležitost pro každého filmového fanouška. "Anyway, how's your sex life?"(1.2.2014)

• jojinecko

Dalsia filmova polozka na pomyselnom bucket liste odskrtnuta. Je to skutocne jeden z najhorsich filmov ever, ale paradoxne, jeho krasu clovek doceni viac, ked vidi najskor making of (The Disaster Artist). Vahal som, ci plnu palbu alebo odpad...je to fakt tazka dilema :) Niektore sceny su neskutocne a Tommy Wiseau je typek na pohladanie. Genialna ubersracka!(15.5.2018)

Ja stále neviem či to pán režisér myslel vážne alebo nie :D. Erotické scény sú veľmi veľmi komické( navyše na škodu je aj to, že v nich nefigurovala Robyn Paris, jej kozičky by som teda radšej videl) Ak to má fungovať ako kómedia tak len jedine to, že hocijaký neherci z Ordinácie, Panelákov a iných seriálov z dielne Novy, Markízy či Jojky by to zvládli lepšie. A ak to mám brať ako psychologickú drámu tak tam mám pocit, že sa na jednom mieste stretla zmeska nedonosených kreténov a čúz ...(24.9.2016)

Tak tohle bylo zábavnější, než jsem čekal. A to jsem na to koukal sám, střízlivý a bez drog. Asi nejlepší nezáměrná komedie, co jsem kdy viděl. Některé ty ujeté dialogy, mimózní herectví Tommyho Wiseaua, milostné scény, které jako by vymýšlel osmiletý kluk... a ten 25letý "kluk", co si furt chce házet s míčem.... Paráda. Zvláštně se mi to hodnotí, protože ve výsledku tomu ubírám z plnýho hodnocení proto, že to místy není tak zábavně příšerný... ale povětšinu času ano. (7/10)(18.3.2017)

• choze

Úsměvně toporná, utranaivní vztahovka, jakou by napsalo průměrné osmileté dítě, okořeněná kýčovitými scény sexu se zapálenými svíčkami, vlajícími záclonami a prolínačkami a la DENÍKY ČERVENÝCH STŘEVÍČKů. A k tomu Tommy Wiseau se svou tváří, vlasy a neustálým smíchem, záporačka non plus ultra Lisa, která se o tom nechce bavit, a Denny... "KDE JSOU MOJE ZKURVENÝ PRACHY, DENNY?"(16.1.2018)

• - Dan Janjigian, představitel Chrise-R, požadoval po režiséroviTommym Wiseau proplacení škod na svých botách, které si poničil při natáčení. (L_O_U_S)

• - Režisér i scenárista Tommy Wiseau v jednom rozhovoru uvedl, že pes v květinářství se ve skutečnosti jmenuje Dogeee. Psí herec měl svou vlastní smlouvu a dostal za filmování zaplaceno. (L_O_U_S)

• - Když se filmaři ptali režiséra a scenáristy Tommyho Wiseau, proč se Janjigianova postava jmenuje Chris-R a proč má ve jménu spojovník, odpověděl jim: „Protože je to gangster.“ Wiseau tuto postavu také přirovnával k Alu Capone. (L_O_U_S)