Úžasně atmosferické psychologické drama, které celé začíná a končí výkonem Yvana Attala. Bez patosu, bez zbytečných kudrlinek, s přiměřenou dávkou násilí se rozvíjí příběh jednoho zpovykaného chlápka, který v sobě bude muset nalézt pokoru. A bude to nejkrušnější cesta jeho dosavadního života.(28.2.2015)

Zajímavý psychologický thriller. Chybí mi tu francouzský esprit. Když ale scénárista a režisér je 48letý Valon Lucas Belvaux a hlavní hrdina, 44letý Yvan Attal (unesený průmyslník), se narodil v Izraeli, tak co mohu čekat, že?(29.3.2017)

Film o spoustě prázdnoty... Prostě jak se zpívá v jedné písni, že štěstí si za prachy nekoupíš, se tady zhmotnilo naprosto dokonale. K tomu se to propojilo s tvrzením, že nejlepším přítelem člověka je pes... a že člověk žije jen svůj život, a ne život druhých... i proto tento film stojí za zhlédnutí. Nejen že není na efekt, ale donutí jednoho se zamyslet nad určitými hodnotovými žebříčky... že ti, co ve filmu usilují o získání peněz, jimi nic nezískají a svým způsobem, i když mírně krutým, pomohou nechtěně jednomu bohatému člověku najít sama sebe a začít nový život...(5.5.2013)

Zajímavý a netradiční thriller, který vlastně thriller přestává být již asi po půlhodině. Mění se v psychologické drama, jež zkoumá, zda mocného, bezskrupulózního člověka změní traumatická situace, v níž mu jde o život. A režisérovi se tohle drama náramně povedlo. Yvan Attal podává bezchybný výkon, v roli manželky i maminky jej výborně doplňují Anne Consigny a Francoise Fabian.(9.12.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,870,714(8.7.2010)

• - Yvan Attal kvůli roli ve snímku Rapt podstoupil drastickou dietu, při níž zhubnul 20 kilo. (claudel)