Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

Earl_23

Herní průmysl je pro mě kapitola sama pro sebe, takže jsme Re-play na obrazovkách Primy uvítal s nadšením. Sledoval jsem ho už dřív při internetovém vysílání a moc se líbil. Musím říct, že mám tento pořad radši než konkurenční Game Page. Recenze jsou výstižné, dlouhé tak akorát, moderátoři příjemní a celková skladba pořadu se povedla. Uvidíme, co přinesou další roky, ale nyní jsem určitě spokojený. ()

prome

Škoda, čekal jsem od toho mnohem více. Dlouho jsem odebíral časopis Score a sledoval s Tukanem Score Live, který byl v mnoha ohledech lepší a vtipnější. Toto je jeho slabší odvar, ve kterém je navíc Alžběta Trojanová. Chápu její přidání, ale nesedí mi tam. ()

Lucasion

Kdysi jediné, co jsem sledoval v TV byl Top Gear. Roky plynuly a já se posunul a nyní po dlouhých letech sleduji pořad, který je mi nejbližší. S láskou vzpomínám na dobu, kdy jsem právě Top Gear a Re-play sledoval na začínající televizi Prima Cool s kamarádem v období střední školy. Jediné, co mě tehdy trápilo, jak získat peníze na další měsíc hraní u World of Warcraft. Tehdy výborná dvojice Tukana a Bětky, nyní tedy po mnoha dlouhých letech, kdy mohu sledovat v sobotu sám doma u televize, tak čtveřice jiných moderátorů v čele s výborným Bludrem. Nový Re-play mi taky sednul a mrzí mě, když pořad nestihnu přímo na čas. A to už o něčem vypovídá. Líbí se mi jejich TOP 5, kdo mě zná, tak jistě ví. (80 %) ()

BoPo

Re-Play si jede jednočlenú súťaž o priazeň hráčskej komunity. Tuček hádže svoje pečlivo vymazlené vtípky a v hlave mu znie smiech zo seriálu Ženatý se závazky. Alžběta plní jasnú funkciu. Je blond, má prsia a hraje hry. Presne tak. Stelesnený sen väčšiny 12 ročných chlapcov s mastnou pleťou. Hry tu samozrejme ukážu, zhodnotia, takže v rámci kúpnej sily československého trhu asi viac čakať ani nemožno. ()

adamo_znk

Modernější, svižnější a míň debilní než Game Page, ale zase tam nemaj vtipný scénky, takže 4 hvězdy jen to fikne. Tukan je těžce v pohodě a bloncka je pichézní. ()

JohnCZ

Na české poměry výborný pořad o počítačových hrách, který se zaměřuje jak na příležitostné, tak na opravdové hráče. Lepší moderátorskou dvojici jsem si snad nemohl přát. Tukan je prostě klasika videoherní scény, můj oblíbený redaktor Score. Na Bětku se rovněž hezky kouká a jsem potěšen, že i hezké holky hrajou hry. I když občasné její nadšené rozjímání nad brutálními rubačkami docela překvapuje. Technická stránka pořadu je supr, jen mi vadí některé zdlouhavé animace a znělky, protože většinou zkouknu 4-5 dílů najednou a po páté vidět tu samou 20 sekundovou animaci je docela opruz. Kdysi jsem na to koukal na Public TV a tam to bylo takové nevýrazné, ale jakmile se pořad přesunul na Prima Cool, zvedla se i úroveň. Prostor pro zlepšení tu ale jistě nějaký je a je ho poměrně dost. 4* ()

Ajinka126

Zajímavé herní reportáže, dobrý doprovodný komentář. Nenudí mě trapnými uváděcími scénkami a vše správně podtrhuje Linkin Park, Prodigy nebo jiná rytmická hudba. Navíc mají velké plus za Mikoláše, protože jeho přirozené moderování jednoduše zabírá. Má talent chlapec :).. PS: tohle je můj původní koment z roku 2011. Teď (2019) na re-paly (ani re-paly 2.0) nekoukám. Mám Vortex. ()

FFilipCZ

Úvodní znělka + hudba v prostřizích - 5*. Obsazení moderátorů - "odpad". Obsah a kvalita "zpracování daných her" - 5*. Takže celkově takové lepší 3*. Abych to rozvedl: Absolutně nechápu kde vyhrabali tu dvojci moderátorů. Tukan ještě jakž takž jde a vypadá, že nějakou tu hru hrál a trochu tomu rozumí. Ale Bětka je totálně marná! Podle mě o těch hrách ví totální tužku a dělá ze sebe bůhví jakýho profíka. Způsob jejich moderování je fakt "odpad". Vždycky seděj někde na nesmyslným místě, který není ani studio, ani nemá nic společnýho s danou hrou, řeknou tři věty který maj naučený a zdar - to tam místo nich rovnou můžou dát vždy spot, že teď má na řadu přijít ta a ta hra a ušetřej na platech moderátorů, který stojej za vyližprdel. Dejte mi scénář, deset minut na přečtení který hry budu uvádět, o čem jsou a co o nich mám říct a zvládnu to 100x líp. By mě zajímalo kde sháněli, resp jaký hrůzy se musely hlásit na casting, když z nich vybrali tyhle dva jako nejlepší - od Coolu, který se zaměřuje právě na teenagery, kteří maj hry v malíčku, bych čekal fakt víc. Dal bych tam nějakýho psychouše, entertainera, kterej umí zaujmout, má hustý hlášky, dělá blbosti a ne takovýhle dva SUCHARY. Zachraňuje to jen peckovej úvodní soundtrack a songy mezi jednotlivejma kategoriema + grafická úprava. ()

baribal

nudné nudné nudné.. gamepage bylo možná trochu strnulé, ale mělo svoji tvář a nesnažilo se být tak trapné. Proč nikde nechápou co herní pařan vlastně chce?! ()

Korbitch odpad!

Pokud se člověk opravdu o herní scénu zajímá, každý den pročítá nespočet zahraničních i tuzemských herních webů. Tudíž tento pořad už nic moc nového nedává. Kdysi dávno, ještě za Alžběty a Tukana, jsem to měl celkem rád. Bohužel, ty časy jsou dávno pryč. EDIT: Replay 2.0? Štěrba jako streamer je arogatní kokot, který je člověka schopen začít urážet za jiný, než masový názor. Nejspíš z bohatý rodiny a koupili mu delší vedení. Vidím to asi tak - R.I.P.lay a hodnocení z *** na *. EDIT 24.10.20 Jediná změna v téhle hrůze je, že Wróbel je teď Maršounová. Že se na ten seznam Tukan s Bětkou nevysrali. EDIT 15.4.23: No ty píííčo...v Praze Comic Con a ti kokoti se ani jediným slovem nezmíní o probíhající akci. Nic, nothing, nada. Ale infantilní projev samozřejmě nemohl chybět, stejně tak idiot Suchánek. A vrcholem všeho je ukradená hláška Bětky hrajte s námi. Ne, to nevymyslel nikdo z produkce tehdy. To je prostě hláška Bětky. Nejste nic jinýho než naprostí zoufalci. Totální dno. PS: Karlos80 - seš dement. ()

Laxik

Vrcholem tohohle pořadu je jednoznačně úvodní znělka. Ta se fakt povedla. Co se ale nepovedlo, je trapnej humor. V Game Page byl sice taky, možná ještě trpanější, ale byl podaný s takovou nonšalancí, že se člověk i zasmál nebo se aspoň culil. A samozřejmě tu máme i gró celého problému pořadu, hlavní důvod zášti, nenávisti a odporu. Ta divná bloncka prostě není Máša. A ne a ne. ()

K.I.N.G.

Obdoba Game Page. Modernější, akčnější, a i přesto, že prakticky na stejném "levelu", musí se ocenit, že více pracuje s cílovou skupinou (znalí hráči) a jde více do hloubky i co se týče herních termínů. ()

OG_Swifty

U nás "na trhu" pravděpodobně nejlepší herní pořad, jinak ale úroveň humoru dost mizerná (a to jsem sám již dlouhou dobu členem herní komunity) ()

Wiikii

Je pravda, že tento pořad o hrách mě moc neohromil, ale sem tam se na něj kouknu když tam má být recenze nebo alespoň zmínka o nějaké hře co se mě zalíbila.... HODNOCENÍ: 35% (2*) ()

William_

Bývalý nejlepší herní pořad o videoherní scéně. V současnosti je to s tímto pořadem něco podobného jako se seriálem Simpsonovi. Nechce to chcípnout a furt se dělají nové epizody. ()