Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

Jizni Tlapa

Je to jako na houpačce v týhle hře na kočku a myš. Těch opravdu bránici trhajících míst zase tolik není, ale baví od začátku do konce a hlavní hrdina, to je sympaťák každým coulem! Stopáž akorat a soundtrack, včetně Švajzyho zvedaček z Hříšňáku dejchá nostalgií jako blázen... ()

Helmutek

I když je to vlastně taková zvrácená pohádka o tom, jak týpek den před svatbou rozvrátí celkem fungující pár (nadsázka), tak je to vlastně fakt zábavnej a sympatickej film. Scénář sice nic moc novýho nebo zajímavýho nepřináší, ty herci jsou ale vybraný hezky (jak hlavní pár resp. trojice, tak celá ta rozvracečská partička atd.) a mně se na to celou dobu koukalo dobře. Trošku to srážej přepíčený divnoscény s kamarádkou-nymfomankou nebo estrádně laděný výstupy s tim bouchačem pracujícím pro jejího otce, kromě nich je to ale víc než příjemná romantická záležitost. ()

anli

Tahle velmi prijemna,romanticka a vtipna a taky francouzska komedie me velmi prijemne prekvapila.Sice je vicemene predvidatelna,misty trochu Bondovska,ale scenar je svizny,rezie vtipna,Vanessa Paradis stale okouzlujici a Romainovi Durisovi kouka rostarna z oci tak,ze mu to verite.Proste letni romanticka komedie skoro pro kazdeho.Pobavi,privodi prijemnou romantickou naladu a k tomu vsemu skvele pisnicky.Jasne romantickych 80%.A to i proto,ze dobrych romantickych komedii je malo a tech vybornych jako safranu. ()

MiCM

Párádní komedie a velmi zajímavá tématika. Francouzí umí, super střih, režie, hudba, herci.. I když hlavní herečka byla dost zvláštní. Každopádně mít takovou živnost, to by nemělo chybu.. ()

neoBlast

Frantíci fanaticky buší do černého: Američtější než 90 % všech amerických rom-komedií a "oceánovštější" než všichni Dannyho parťáci dohromady. Toť jsou přece výsadní žánrové vody USA, ne? Nebýt Romain Duris Francouzem, tak bych mu po (K)lamači srdcí prorokoval hodně slibnou kariéru hollywoodského sympaťáka. 80 % ()

Pavlínka9

Prostě a jednoduše 4 * z toho důvodu, že se mi nelíbí ten "přírodní a pohodový a ležérní" styl, který vyznává Paradis a měla by si uvědomit, že už to není ta mlaďounká "lolitka", jejíž mezírka mezi zuby rajcovala skoro celý svět. V jejím věku ( a to, že působí cca o 15 let starší než skutečně je), by jí opravdu jen prospělo si něco, aspoň "něco" na ten obličej dát :D Scény s ní mi byli krajně nepříjemný a jediná chyba v tomto filmu je pro mě právě ona. Jak už tu někdo psal - z dálky, to to ještě šlo, ale čím blíž byla..tím dál jsem se oddalovala od plátna já :D Naopak Romain Duris je fešák, který má silné charizma, jako nám už dokázal v mnoha filmech. Pro tuto roli se výborně hodil a dokážu si ho také představit v "povolání", které v tomto snímku provozoval. Hudba je výborná a krajina a prostředí Maroka a pěkného počasí - naladilo na naplánování dovolené :D ()

Zdeňka

Kouzlu francouzkého svůdníka podlehne časem každá dívka o tom žádná. Příběh byl také moc milý, sice bylo hned od začátku jasné jak to všechno vlastně dopadne, ale na kráse mu to neubývalo. Chtěla jsem dát 4 hvězdičky, ale tu mezeru mezi zubama Vanessy Paradis prostě nepřekousnu - některé scény jsem díky této skutečnosti měla zbytečně pokažené. Nevnímala jsem slova ani obraz, jen jsem viděla tu díru za rudě namalovanými rty. ()

Hnedoocko

Vzhledem ke kladnému hodnocení filmu od uživatelů těchto stránek jsem se na tento film těšila. Bohužel ho ale musím dost zkritizovat, neboť byl nezajímavý, nezáživný, nudný, nesmyslný, naprostá ztráta času ...v mojí řeči toto nazývám "zhovadilost". ()

rockwoman

Francouzsky příjemné, vtipné, neobyčejné, nejlepší francouzský Hříšňák který mě pobavil. ... "Nesnáším rokfór a nikdy jsem neviděl Hříšný tanec. A George Michael zpívá příšerně. A nemám letadlo. A nemám byt, bydlím v mé kanceláři. Ale nevím co budu dělat, když tě každý den neuvidím." ()

sallyann

Rozhodovat se mezi elegantním Angličanem Lincolnem a sexy žhavým Francouzem Durisem, to snad ani nejde! K tomu Hříšňák....je to příjemná komedie. ()

JoseBenes

Zatím čtyři. Později si to možná rozmyslím. Parádní film pro tak deštivé odpoledne, jako bylo to dnešní, cestou z kina jsem se ještě dlouho usmíval. Tou vidličkou to muselo fest bolet. :-) Update: Smál jsem se skoro celou polovinu filmu (instalatér z Polska byl top), takže pět. Definitivně nejlepší romantika za poslední...dva roky. Avatar se nepočítá! :-) ()

Brandon

Když se řekne L'Arnacoeur, vybaví se mně lehká francouzská komedie, sympaťák Duris, mezizubní mezírka Vanessy Paradis, nesmrtelná melodie Hříšného tance........kino, Tokajské a sdílení bacilů :-) ()

sskrblik

Již druhý film v poslední době, kde má hlavní hrdina tuze zajímavou práci. Pokud tušíte, tak ano, mám na mysli Lítám v tom. Romain Duris zde sice nevyhazuje lidi z práce, ale za to ničí vztahy druhých na požádání.Jeho postava je tahounem celého filmu. V některých scénkách mohl svým výstupem konkurovat pouze manžel od jeho sestry. Klamač je příjemným překvapením a svižnou romantickou komedií ve které si můžete i vy sami najít jednoduchý návod, jak někoho oblbnout :-). Co by to bylo za komedie bez dobré hudby, které je tu dost. Hned na začátku mě potěšila moje velmi oblíbená písnička Son of a preacher man a později pak některé další hudební lahůdky ze staré školy. Celkově mě film velmi zaujal a jediný důvod proč nedávám pět hvězdiček, je pro mě trochu přehnaný konec a ono vynucené (v rámci rom. comedy žánru) zamilování se hlavního hrdiny. Sečteno, podtrženo: - výborná atmosféra, dobrá hudba, herecký výkon hlavního hrdiny, odkaz na bondovky, ale především tenhle film skvěle baví. Jo a doporučuju jít na film se slečnou - nudit se nebude ani jeden z vás ;)... dávám velmi pěkné a poctivé čtyři hvězdičky! ()

machrus

Musím se přiznat, že chodit do kina na romantické komedie mě nebaví. Je to stále to samé. Konec romantika. Hlavní postavy vždy skončí šťastně spolu. Nechci tvrdit, že tohle dopadne jinak,ale musím se přiznat, že Klamače srdcí jsem nelitovala, že jsem šla do kina, protože jsem se opravdu s chutí pobavila. Pro mě velmi vydařená romantická komedie. ()

sochy.zirafka

Rozhodně nešpatný film, snad i katalyzátor oživení žánru. Jen berličku pro pochroumanou romantickou složku by asi zasluhoval. Jako divák totiž opravdu nedovedu pochopit, proč se Alex zamiloval. ()

Maagggdddda

Váhala jsem mezi 4 a 5*, ale nakonec jsem se musela přiklonit k vyššímu hodnocení. Je to zkrátka neuvěřitelně vtipná a kouzelná komedie, postrádající trapnost a vážně myšlenou kýčovitost těch amerických, se sexy Romainem Durisem a krásnou Vanessou Paradis, s velkým plusem díky odkazování na můj oblíbený Hříšný tanec, na kterou jentak nezapomenu. ()

Brain-D

Nečekal jsem od francouzského filmu přiliš, ale mile mě to překvapilo. Děj byl předvídatelný, ale pestrý a poměrně zábavný. Jinak velmi dobrý nápad na film o tom jak ničit vztahy... ()