Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham a Emma Roberts září v povznášející komedii o hledání duševního zdraví na tom nejméně pravděpodobném místě. Někdy to, co má člověk v hlavě, není tak šílené, jak myslí…což rozhodně platí pro Craiga (Gilchrist), vystresovaného teenagera, který raději sám odchází do psychiatrické léčebny, aby si od všeho trochu odpočinul. Místo toho potkává poněkud neobvyklého mentora (Galifianakis), možnou novou lásku (Roberts) a hlavně dostává příležitost k novému začátku. Okouzlující, zábavný a moudrý – takový je příběh o dospívání Něco jako komedie. (Magic Box)

golf78

Mám jeden dotaz. To, jak Bobby na konci filmu pohlédne, jak se všichni baví a odejte... a pak druhý den ráno mladýmu podají informaci, že "Bobby už je pryč...." Vrtá nám doma hlavou, jestli to znamená, že se zabil, jak to po něm chtěla manželka nebo ne..... Co myslíte? ()

wyoming

Film plyne tak poklidně, nenápadně, ale ani chvíli nenudí. Jak vás nenásilně dokáže přimět k hlubší úvaze o životě, stejně tak umí do příjemných až radostných scén zakomponovat hrozně tísnivý pocit. Postavy velmi sympatické, Under pressure scéna skvělá (a to takový hudební scénky navíc ve filmech moc nemusím), závěr výborný. ()

Matthecius

Klidně můžu říct, že jde spíše o drama, než o komedii. V podstatě je to ale jedno, jde o film, který se nesnaží být teen komedií. Popisuje vnitřní boj dospívajícího kluka. No však se podívejte sami ... možná každý potřebuje svého Zacha Galifianakise, aby mu pomohl. ()

ES13

Tak tenhle film mě dostal. Ze začátku se to zdálo jako jeden z těch nudných filmů. Ale pak takovej rozjezd. Fakt síla :) ()

JoKeR1

Úplná oddychovka,film pri ktorom sa ani nenudíte ani nemusíte rozmýšľať čo sa tam deje.Úplne ma dostal, nečakal som niečo také, skôr som si myslel, že to bude nejaká bláznivá komédia ktorá nebude mať hlavu ani pätu.Herecké obsadenie bolo skvelé Zach Galifianakis,Keir Gilchrist a Emma Roberts.Keir Gilchrist ma dosť prekvapil nečakal by som že to zahrá tak dobre. ()

FirstFan

Film, kde má každá scéna vlastní nádech - ať už komický, nebo smutný, ale každá vyjadřuje cosi co od filmu čekám...Zobrazuje věci, které jsou důležité snad pro každého. Lásku, přátelství, rodinu a samozřejmě duševní zdraví. Film je i důkazem že Zach Galifianakis rozhodně není jen komediální herec co paří ve Vegas..=D ()

MrOgilwy

Cesta kolem (mé) hlavy. Pár zákazů vjezdu, nějaká ta objížďka a pak máte třeba i chorobný strach z toho, že vjedete do minového pole. Chodci na vás podezřele koukají a sem tam něco křičí, čemu nerozumíte. Až se rozkoukáte a zjistíte, že chcete z bludiště ven, máte vyhráno. I cesta může být cíl... Pro americké teenagery to není vůbec zlé a jistá rozvláčnost není na škodu. ()

Jannine

Tohle je první film se Zachem Galifianakisem, kterým jsem viděla, ve kterým nehraje úplnýho dementa, a musim říct, že mi to více než příjemně překvapilo. Pohodovej film, kterej tak nenápadně plyne, že než se nadějete, tak je konec. ()

rebelllka

Pěkný film ze života z psychiatriské léčebny a také život kolem nás . Kluk Craig mi vlastně připomíná trochu mě, každý podle mě si touhle dobou projde akorát každý trochu jinak . ()

xSimax

Na 5 hvězd to bohužel není, ale i tak jde o příjemné pokoukání. Ikdyž nejde o typicky komediální roli Zach Galifianakis opět skvělý. Takový odpočinkový jednoduchý zážitek o problémech, které můžou potkat kohokoli z nás. Řekl bych, že zastavení obrazu, flashbacky aspol. jsou v tomto filmu (poměrně vzácně) přínosem. Pěkné. "Máš rádá hudbu? Máš rád dýchání?" ()

Mr.Dude

mám rád Zacha, především jeho mini show mezi dvěma kapradinami, ve zkratce, je to dobrý komediant, takže pro mě bylo milé ho vidět i v trošku jiném světle, a dokázal, že umí i trochu vážnější role. Prostě příjemně natočený a zahraný film o pár psychicky nevyrovnaných jedincích, kteří se v životě trochu ztratili, líbilo se mi to, pohodovou atmosférou bych to přirovnal asi k filmu ten, kdo stojí v koutě. ()

stuj

Komedie pro dospívající. Ovšem pro ty, kteří "řeší" - depky, co s životem a tak. Né trapné, obyčejné. ()

goesses

Velmi zajímavá citlivá komedie, která má co do sebe. Má zajímavé záběry a celková gradace je velmi příjemná. A rozhodně je zajímavá podívaná vidět Galifianakise v takovéhle roli . Rozhodně hodnotím kladně. ()

Jerkie

Asi nejsem moc náročná, ale mě se to prostě líbilo. Záclona lehkovážnosti a nadhledu z pod kterého kouká trochu té tragédie. A konec je třešní na dortu, seber se! ()

MiselB

Děj filmu mě naprosto vtáhl. Jako by to psal sám můj život. Takových filmů by mělo být víc. Bylo to lidské a to mám ráda. Určitě se na film ještě párkrát podívám. Doporučuji lidem, kteří nemají předsudky vůči psychicky labilním lidem. Film byl občas i vtipný, takže u mě dobrý. ()

burg

Skákat panáka. Dýchat. Žít. Velký kus pravdy. A až si to jednou uvědomí všichni lidi, to bude na světě krásně! ()