Šťastný los

Miliónová výhra

Komedie

USA, 2010, 95 min

• Imune

Popravdě, nevím koho tato klišovitá extáze může zaujmout. Předvidatelnost je druhé jméno tohoto snímku, a originalita je jeho antonymem. Premiéra pana Whita bude, já aspoň doufám, i jeho derniéra. Tento styl humoru mi prostě absolutně nesedí, a když se u komedie skoro nezasmějete, tak asi něco není v pořádku. 25%(21.4.2012)

• Hollohlaway

Dalo se, typicky černočerná komedie pro černočernou Ameriku, i pár vtipů ujde. Ale nepochopitelně hovadské a nelogické chování hlavního hrdiny, který poté, co vyhraje v loterii ukrutnou sumu, chodí NĚKOLIK DNÍ s výherním losem v peněžence v zadní kapse uprostřed ghetta (!) které o jeho výhře VÍ (!!) a rozumuje, jak ho ochránit, ale neudělá NIC!!!! Už dlouho sem se u filmu tak nerozčílil.(26.2.2012)

Takže předem musím upozornit,že jedná o černošský film,nenajde se tady v roli žádný běloch,asiat,indián.Ne že bych byl rasista,ale upozornění je na místě ,neboť tento styl natáčení nemusí "sednout" každému.Tak tedy k filmu: jednoduchá zápletka,úsměvné okamžiky,laciné vsuvky a konečně alespoň představa co by jste podnikli s výhrou Vy samotní.Na jedno zkouknutí je to dobré ale na místo v mojí poličce se nedostane.O samotné filmu se moc napsat nedá.Řeknu to teda jednoduše a stručně : PRŮMĚR!!! 5/10(27.1.2013)

Film bych zařadil okamžitě mezi hromadu trapných černošských komedií točených hlavně pro černochy (a nejenom proto, že bílej člověk je ve filmu asi jen jeden a to půl minuty, protože dělá číšníka) a stejně jako různý ty salóny krásy s Queen Latifah je tady prostě spousta elementů, který vnímaj a chápou jen černoši v americe. Po příběhový stránce je to spíš pitomost, většina rolí jsou nějaký manďáci, ale zahrálo tam několik dobrých samplů během scén s kundicema, byla tam trocha humoru (například když jim nějakej megaborec dal duragy, aby byli cool :D ) a ta třetí hvězda je za mentála v podobě Ice Cuba. Jinak Lorenzo je pěkně badass, taky bych se ho bál, když složil řidiče Jimmyho(?) - a když zlikvidoval Sweet T-ho, tak mi zamrazilo :X(31.3.2014)

Veľmi podarený filmík, už len príbeh a herecké obsadenie je veľmi dobré, skvelý slang....... Najmä tento príbeh si ma naozaj získal, rovnako ako skvelý Brandon, všetko do seba zapadá úplne presne, Bow Wow je veľmi inteligentný mladý muž a tak si zakaždým (takmer) vyberie dobre z rôznych príležitostí (láska, priateľstvo, nerobiť to pre seba ale pre svoju štvrť...). Film nieje pre každého ale mne skvele ulahodil a videl som ho 2 krát behom jedného týždňa. Naozaj veľmi zlatý film, no aj sa nasmejete, if you know somethin' bout the hood life. Zlatučký filmík takmer bez chybičky. //95%//(7.11.2010)

• - Topánky, po ktorých túži hlavný predstaviteľ filmu Kevin Carson - Bow Wow (Shad Moss) sa volajú Nike Air Force 1 Bespoke a nesú prezývku s anglickým názvom filmu "Lottery Ticket". Ich autorom je DJ Clark Kent a film Miliónová výhra (2010) poslúžil ako ich najväčšia propagácia. (PATWIST)