Ficik

Soundtrack dobrý, ale jinak prostě děs. zasmál jsem se jednou a to asi v 99. minutě. Proč si stále čatěji američani myslí, že jen demence je srandovní ?? ()

dEst28

Docela povedená komedie, sem tam povedená hláška, občas blbost, v dnešní době je těžký už natočit bezchybnou komedii. Zkráceně bych řek, celkem to pobavilo i když to byl takovej jednoduchej humor. ()

markotter

Pár docela dobrých vtípků nezachrání pocit nudy z přetažené stopáže a typicky amerických klišé a moralitek, zejména na konci filmu. A Owen Wilson mi začíná nějak lízt na nervy. ()

PedroPo

Mám rád Jasona Sudeikise z SNL, kde je jedním z hlavních herců a v Propustce je myslím důstojným parťákem k Owenu Wilsonovi. Rukopis bratří Farrellyových je na celém filmu znát (scéna z hotelového pokoje na konci) a všechno je to velmi pěkně zabalené a stačilo by připsat - Nezávazná zábava, shlédněte a zapomeňte. Já se bavil a o to šlo. ()

Oonika

Velice trapná a v podstatě nudná záležitost. Ale viděla jsem to v pracovní době, takže to mělo svoje plus. ()

Argondia

Levná, předvídatelná a výchovně zidealizovaná pseudo-sranda s ukrutně přeslazeným, nepravděpodobným happy-endem. Který chlap by po 20 letech manželství odmítnul nádhernou ženu, která se mu sama nabídne? A když má navíc od vlastní manželky propustku na nevěru? Kastrát, nebo správňák Owen, který se svou milovanou chotí ztratil svoje panictví a za celý život poznal jen ji. Mám ráda srandu a nejsem žádná zahořklá jeptiška, ale veškerý vtip tu stojí na "hele,kozy","hele,pták," což mi například v "Prci, prci, prcičky" nevadilo, ale tady to silně vázlo a všechna snaha o legraci působila křečovitě a bez "šťávy". ()

ZnalecH

Proč? Proč já jim na to vždycky skočím? Vidím dobrý název a řeknu si: "To bude parádní film." A pak koukám a čekám, až přijde ta chvíle, kdy se to promění na to, co jsem čekal. Bohužel mám zřejmě moc velkou fantazii a nestalo se to. Jsem velice tolerantní člověk vůči komediím a miluju romantické komedie, ale tohle ne. TOHLE OPRAVDU NE! Jak jste mi to mohli udělat? Owene? Jasone? ()

Lukaso1

Životní stereotyp který prozívá každá druhá rodina. Dalo se z toho vytáhnout rozhodně víc. Gegů kterým se člověk opravdu zasměje je tu pramálo a to je největší kámen úrazu u komedie. Je to opravdu nuda a film pro opravdu hodně nenáročného diváka. ()

crjules

Nebylo by to snad uplne spatne, ale zbytecne moc se tady tlacilo na pilu. Wilson vypada dost silene, az premyslim, zda to byl zamer...ale bojim se, ze ne. Abych ale jen nekritizoval, bylo tam par vtipnych dialogu, dost me pobavil ten ve vile, kde si Wilson s kamosem delaji srandu z rodinky na obrazu . A co si budeme povidat, film se bude libit vetsinou nam , tedy muzske casti hodnoticich :) ()

dj_kure

Je tam pár světlých momentů který pobaví, ale bylo jich fakt hodně málo. Mám opravdu rád Owena Wilsona, ale tohle už bylo moc. Blbost nad blbosti a o hvězdu na víc si to zasloužilo jen díky Wilsonovi. Pro ty co to ještě neviděli mám radu: Vyhýbejte se obloukem filmům bratří Farrellyů !!! Akorát budete litovat.... ()

Shredder

Warning : nasledujuci film obsahuje sceny nevhodne pre feministky, puritanov a ludi bez zmyslu pre humor. Oproti nedavno videnemu totalne trapnemu a nudnemu Your Higness je Hall Pass uplna komicka bomba. Prekvapil hlavne mne doteraz neznamy Jason Sudeikis, ktory mi asi najviac rozochvel branicu. Skoda, ze popri uplne uzasnych scenkach ako navsteva noveho luxusneho domu bohateho znameho ci golfove ihrisko vela priestoru zabera aj tradicne klise a moralizovanie. Farrellyovci nesklamali, namiesto suchych nemastno-neslanych vtipkov namiesali opat raz svoj kokteil nekorektnych scenok, ktore rucaju nezmyselne tabu(Why so serious?), pricom predstava ako si pri pozerani tejto komedie pruderny ludia zakryvaju oci a feministky trhaju vlasy ma rozomiala este viac. Nebyt tych otrepanych patetickych minut v zaverecnej casti, boli by to 4* takto len silne 3. - Does this mean that you will finally come with me to An Evening Wíth Kathy Griffin? - Last night i fake chowed a DJs mom. ()

coinneach

Hall pass přináší nečekaně vulgární a místy značně oplzlou bláznivinu, jejíž úspěch, resp. neúspěch balancuje na jemných niancích oddělující sprostost od komediálního nadhledu, a přestože se tu a tam podaří vykouzlit scénu, která vyčaruje úsměv na tváři, většina snímku se topí v nevkusných sexistických narážkách hospodské kategorie, které místy zavánějí trapností s rizikem mohutné vlny červeně na tvářích diváků. Příběh o dvou kamarádech, kteří od svých manželek dostanou "Týden bez závazků" tak slouží víceméně pouze jako matné pozadí pro sled všemožných narážek a hlášek z podpalubí toho nejhoršího oceánského parníku, na kterém byste se octnout určitě nechtěli. Nechť je tento film tedy raději chápán jako pomůcka podnapilému páru, který se snaží odstranit napětí během trapných chvilek ticha před prvním sexem. 50 % ()

krapek

Prijemná, zábavná komédia (4*), kým nepríde čierny princ s chvostom (-2*) a neprejde vás chuť do života. Vyvražďovačka na konci sa podarila (+1*). ()

JohnZ87

Povedená komedie, která si přiliš nebere servítky a lehce šokuje svou bezprostředností. Film obsahuje řadu opravdu úderných a zábavných scén, které zaručeně pobaví i zatrpklé morouse. 65% ()

TommyDiamond

Režiséři se snažili ukázat,jak to doopravdy mezi páry chodí. Nevím působilo to na mě místy hodně trapně a divně. Osobně si myslím,že některé věci vyřčené ve filmu jsou na míle vzdálené pravdě. Vědět o co půjde, asi bych tenhle film vynechal. A proboha, co to má Owen Wilson s tím nosem,vypadá s ním naprosto příšerně. Celkově 40% ()

Bezmenny

V popise filmu je napísané - komédia. Neviem z akého dôvodu som si pod týmto slovíčkom predstavil zábavu, uvoľnenie, smiech,... Uvoľnený som síce bol, ale to bolo jediné. Smiech prišiel asi tak trikrát za celý film. A zábava? O tom sa nedá ani rozprávať. A keďže ma nezaujal ani len nápad, okolo ktorého bol postavený príbeh, tak to zabodovať proste nemohlo... ()

Grissom

Protichodne reakcie su pochopitelne, co je pre niekoho nechutne a trapne tak pre mna to bolo super vtipne:D, pri komedii sa mam smiat a pri tejto sa mi to darilo, takze spokojnost. Apropo Jason Sudeikis sa mi zacina v komediach pozdavat:) ()