• nipandelm

Farrellyovi dokázali celkem slibný námět transformovat v enormní nudu. Do tohoho filmu se bratři pohybovali spíše v průměrných vodách, ale i přesto jejich filmy dokázaly většinou pobavit, což Hall Pass nezvládá. Navíc ta délka je téměř nesnesitelná. Ke konci filmu jsem hodiny snad hypnotizovala. Jediný světlý bod pro mě představuje pořád sexy Christina Applegate, která je bohužel v tomto filmu hrubě nevyužitá. Přístě už se asi Bobbymu a Peterovi vyhnu obloukem, protože mě už dost nudí.(5.7.2011)

Rozpočet $36miliónovTržby USA $45,060,734Tržby Celosvetovo $83,693,266Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $7,081,560 //počet predaných kusov 492,531║ Po riadne dlhej dobe sa konečne bratia Farrellyovi rozhýbali a natočili niečo čo malo čosi do seba, samozrejme že sa neobišli bez ich klasicky obľúbeného nechutnostami obaleného humoru ale dalo sa to zniesť a miestami slušne pobavili, priemer. /60%/(21.8.2011)

Průměrná typická komedie od Farrellyů, která neurazí a navíc docela pobaví. Pár slušných hlášek mě dost rozesmálo. Při scéně na golfovém hřišti jsem brečela smíchy. Kupodivu mě ale více bavilo ženské obsazení. Owen Wilson začíná být trochu slizký. Scénář sice jedno velké klišé, ale i tak je to vtipná oddechovka. 3,5*(10.7.2011)

Jeden z filmů, kterej skutečně překročil moje očekávání. Opravdu fajnová a extrémně zábavná (!!!!!!) komedie s vtipnym Owenem Wilsonem a ještě trojnásobně epičtějším Jasonem Sudelkisem. Když jsem koukal na seznam filmů režisérů Farrellyových, tak mi hned bylo jasný, proč jsem se u toho tolik bavil. Člověk, kterej natočí Mary, Blbý a blbější nebo Irenu v tom jednoduše nejspíš umí chodit. A tenhle film je zábavnej od začátku s balením nezletilý holky až do téměř konce (píšu "téměř", protože konec ani v nejmenším nepřekvapí). A má to prostě epický momenty, u kterejch jsem se smál nahlas (hlavně ty z golfovýho odpaliště). Perfektní jednohubka, která pobaví.(21.1.2013)

Co si budem nalhávat. Jsou mnohem stupidnější komedie a duo Farrellů má aspoň tu úctu dohnat infantilnost a bezúčelnost džouků do absurdna. Sice si nemohli odpustit pár fekálností a nejednu trapnou zbytečnost, ale, jak už jsem si zvykl, americká "moderní" komedie jsou už prostě takové. I přes lineární a jednoduchý scénář je však Hall pass zdařilejší komedii, u které se dá nevkusně pobavit. Reklama na trojitou zlomeninu nosu, Ouwn, je ve své roli sukničkáře v letech už nějaký ten pátek zběhlí a tak je jeho výkon na obrazovce stabilní jednotkou. Haprují tu však bezúčelné postavy, které nijak nezapadají a na kvalitě nepřidají. Když to shrnu, tak jde o snímek, na který se znovu v nejbližší době nepodívám, ale nemůžu říct, že bych přímo litoval času, který jsem strávil sledováním. Prostě Farrellovský průměr.(25.5.2012)

• - Keď Rick (Owen Wilson) a Fred (Jason Sudeikis) ležia na hotelovej izbe a rozprávajú sa, beží v televízore film Bournov mýtus (2004). (Insomnia)

• - Téma z bežného partnerského života je inšpirovaná príbehom Peta Jonesa. (ash99)

• - Do role Paige byla obsazena Amanda Bynes. Kvůli vytíženosti ale musela účast zrušit a byla nahrazena Alexandrou Daddariovou. (oje)