• ABLABLABLA

Strašná pi..vina. Přestárný Owen Wilson s ještě slizštějším Jasonem Sudeikisem. K tomu dvě ani né moc pěkné herečky jako jejich manželky. Příběh? - Tam nějaký byl? Takže nic. Humorné tam taky nic nebylo. Leda tak ve snu. A proboha, co v takové blbosti dělal Tyler Hoechlin to nechápu, tomu víc sluší být pohledným vlkodlakem, kterému slovo úsměv nic neříká.(29.9.2012)

Docela pohodová odreágovačka, která však kromě pár dost parádních scén nenabídne v podstatě nic jiného. Jasně, Owen Wilson i Jason Sudeikis hrajou své roly skutečně na jedničku, potom zde máme opravdu pěkné ženské herecké obsazení, ale bohužel, když nemáte fajnový scénář, tak ani námět (který měl potenciál být opravdu vtipným filmem), či herecké obsazení z filmu neudělají top filmy. Suma sumárům, mělo to na to, být to mnohem lepší. Takhle jen velice průměrné tři hvězdy.(14.7.2011)

Co si budem nalhávat. Jsou mnohem stupidnější komedie a duo Farrellů má aspoň tu úctu dohnat infantilnost a bezúčelnost džouků do absurdna. Sice si nemohli odpustit pár fekálností a nejednu trapnou zbytečnost, ale, jak už jsem si zvykl, americká "moderní" komedie jsou už prostě takové. I přes lineární a jednoduchý scénář je však Hall pass zdařilejší komedii, u které se dá nevkusně pobavit. Reklama na trojitou zlomeninu nosu, Ouwn, je ve své roli sukničkáře v letech už nějaký ten pátek zběhlí a tak je jeho výkon na obrazovce stabilní jednotkou. Haprují tu však bezúčelné postavy, které nijak nezapadají a na kvalitě nepřidají. Když to shrnu, tak jde o snímek, na který se znovu v nejbližší době nepodívám, ale nemůžu říct, že bych přímo litoval času, který jsem strávil sledováním. Prostě Farrellovský průměr.(25.5.2012)

Průměrná typická komedie od Farrellyů, která neurazí a navíc docela pobaví. Pár slušných hlášek mě dost rozesmálo. Při scéně na golfovém hřišti jsem brečela smíchy. Kupodivu mě ale více bavilo ženské obsazení. Owen Wilson začíná být trochu slizký. Scénář sice jedno velké klišé, ale i tak je to vtipná oddechovka. 3,5*(10.7.2011)

Jeden z filmů, kterej skutečně překročil moje očekávání. Opravdu fajnová a extrémně zábavná (!!!!!!) komedie s vtipnym Owenem Wilsonem a ještě trojnásobně epičtějším Jasonem Sudelkisem. Když jsem koukal na seznam filmů režisérů Farrellyových, tak mi hned bylo jasný, proč jsem se u toho tolik bavil. Člověk, kterej natočí Mary, Blbý a blbější nebo Irenu v tom jednoduše nejspíš umí chodit. A tenhle film je zábavnej od začátku s balením nezletilý holky až do téměř konce (píšu "téměř", protože konec ani v nejmenším nepřekvapí). A má to prostě epický momenty, u kterejch jsem se smál nahlas (hlavně ty z golfovýho odpaliště). Perfektní jednohubka, která pobaví.(21.1.2013)

• - Richard Jenkins, představitel Coakleyho, žije ve městě Cumberland, kde vyrostla i režisérská dvojice Bobby a Peter Farrelly. (žvanimírek)

• - Téma z bežného partnerského života je inšpirovaná príbehom Peta Jonesa. (ash99)

• - Ve 41. minutě filmu, kdy sedí Rick (Owen Wilson) a Fred (Jason Sudeikis) v baru, je možné si povšimnout při odchodu přátel svítivého banneru „Pilsner Urquell“. (JarynCZ)