Bezejmenné město nejvíce připomínající New York čelí hrozbě v podobě šíleného maskota společnosti McDonald's, který se ale nakonec ukáže jako hrozba nejméně důležitá. Nutno podotknout, že ono bezejmenné město si nejlépe představíme jako místo, kde budovy, věci, lidi i zvířata nahradili pouze reklamní billboardy, krabice od produktů známých firem, jejich loga a maskoti. Napínavých šestnáct minut vám ale ukáže, že od našeho světa, se v podstatě ani moc neliší. (Arbiter)

dr.horrible

Panáčik Haribo na návšteve zoo dráždi leva MGM slovami "little pussy.” Neďaleko odtiaľ zoberie Ronald McDonald rukojemníkov a jediní, kto ho môžu zastaviť, sú zástupcovia zákona značky Michelin. Viac nenapíšem, lebo nechcem spoilerovať, ale hlavne ten vesmír bol úplne dokonalý. Neviem si predstaviť, kto niečo takéto dokáže vymyslieť, ale má všetok môj rešpekt. Ps: Aj vám ten záver pripomenul Dr. Divnolásku? ()

Zodd

Lol proč Ronald, to mi taky vrtalo hlavou. Možná jakýsi odkaz na šílené japonské reklamy na McDonald's. Příběh generický, ale těch product placementů, wow :/ MGM lev je ovšem neskutečně roztomilý. :3 ()

korbitch22

Nejdřív sem byl docela vykulenej,proč se koukám na obrovskou animovanou reklamu na milion světových značek,ve stylu béčkového akčního filmu.Pak jsem byl vykulenej že to dělali Frantící a to plných 6 let a úplně nejvíc sem byl vykulenej,když mě bouchla do xichtu finální pointa.Dokonalý nápad,perfektně zpracovaný...další důvod proč miluju krátkometrážní filmy a vidim v nich budoucnost světové kinematografie.Zasloužený Oscar po opravdu dlouhé době.95%. ()

heyda

Nejsem si tak úplně jistý, jestli zrovna tohle si zaslouží Oskara, ale je fakt, že to odsejpá docela dobře a nápad je to taky dobrý. 7/10 ()

Stanislaus

Nápaditý, všemi barvami a logami laděný kraťas, který přeci jenom přes prvotní obavy ve mě vzbudil celkem zájem a já můžu s klidem říci, že Oscar šel do správných míst. Ikdyž Dáma a smrtka by se tomuto počinu kvalitou také vyrovnala. ()

HellFire

Mám takový pocit, že letos neměli akademici z čeho vybírat, jinak si neumím vysvětlit, proč se do nominace dostala tahle přehlídka všech známých i neznámých komerčních značek. ()

6thSun

Jasně, chápu, konzum je špatnej, ale já jsem kurevsky rád, že žiju v týhle době a ne ňakým blbým středověku! 75% ()

bouncer

Vskutku povedený animovaný kraťas. Drsný a trefný pohled neameričanů na Ameriku a americký způsob korporací, trade-markingu a komercializace. Hodně jsem se nasmál a nečekal jsem něco tak dobrého. A nominace na Oscara, proč ne!? Logorama rules! ()

Ajinka126

Komerční? Ano, ale s grácií. Na mě to působilo jako tragikomedie pod prohnilostí mega korporací a jejich marketingových štítů. Nejvíc se mi líbilo to, že jsem se tomu uměla zasmát. Neberte ten svět tak pesimisticky :) ()

PauloZ

Naprostý mazec! Velice originální zpracování s výbornou poentou. Snad měl tvůrce ošéfované práva na všechny značky :-)) ()

FFilipCZ

Naprosto brilantní nápad! Perfektní provedení a zasazení log a maskotů. Skvěle jsem se bavil. Jeden z nejlepších kraťasů co jsem viděl. ()

frashmaker

Trošku průhledné, ale nápis Pink Floyd - The Wall mě potěšil natoliko, že si to tu 4ku s klidem zaslouží. Tech značek tam použili asi fakt docela hodně.... ()

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky