Televizní komedie o zkoušce věrnosti a lásky... Jiřina (I. Svobodová) a Martin (M. Vladyka) se rozhodli vykročit na společnou cestu životem. Po čase se však duch manželského porozumění a vzájemné lásky někam vytratil a pár má před rozvodem. Ti dva se spolu ani trochu nesnesou, dá se říci, že si prostě jdou na nervy a jeden druhého už nechce ani vidět. Kolega Jiřiny Eda Zemánek (P. Kostka) se na radu své manželky Kristýny (H. Maciuchová) rozhodne pomoci své kolegyni. Předstírá, že má o ni zájem, aby tak vzbudil žárlivost jejího muže... (Česká televize)

milwaukee

Oddechovka, která stála za to. Herci, kteří umí hrát se už dnes nerodí. A pořád jsem měl pocit, že Vydra prodával noviny tam, kde bydlel vrchní Dalibor Vrána, miláček publika. 80% ()

Pitryx

(Souhlas s mým šest let starým komentem) Lehká a úsměvná komedie, až na tu hádku na začátku byla to zbytečně dlouhá scéna. Nemám rád hádky. Ale vydržet se to dalo a místy jsem se i bavil. Navíc pan Kostka je tady skvělý. 3*18102011 5319/5506 s.u. 20170128 5319/5506 ***/6 s.u ()

ostravak30

Já to říkám pořád, člověk by se neměl míchat mezi ostatní. Poradit člověk může, když se druhý zeptá, jinak se starat sám o sebe. Tím spíš, když Edu do takového způsobu tlačí jeho žena. Tak dlouho vymýšlela až se jí to málem vymstilo. Petr Kostka přeci vynikal nad všemi ačkoli jak celá ta záležitost postupuje a graduje, tak čím dál víc připomíná frašku. A zase úřaduje scénárista, který naschvál dktuje postavám, aby se chovali jak je.lí a neuměli spolu hovořit normálně a tudíž si vše v klidu vysvětlit, což je proto, aby to celé bylo jaksi vtipnější a zajímavější, ale výsledkem je pravý opak. Taky docela obdivuju sousedy. Pořád jsem čekal, kdy si přijdou stěžovat, zvláště ti v socialistickém zřízení byli trochu citlivější a pozornější, jak ukazují mnohé jiné filmy. Tady se stavěla zeď, dělal se kravál, bourala se a všechno prošlo. ()

baxz

Televizní komedie z produkce ČST Praha odehrávající se v lehké nadzásce. Místy vtipné a zábavné ale hlavním pilířem tohoto filmu je P.Kostka, který výrazně vyčnívá nad zbytkem herců. Zvláštností filmu se snaží být postava kamelota v podání V.Vydry nejml. nahrávající svými výkřiky ději. ()

Aniki

Nic moc komedie s celkem zábavnou dvojicí Kostka - Maciuchová: "Ta bude ňáká lehčí, to já poznam podle jejího smíchu!". No a pak ten Vydra, jeho hlášky si pamatuju od puberty: "Umlátila manžela hráběma!!! Ten se tak divil, že se ani neubránil!!!". ()

vinducha

Fascinoval mě ten psychedelický rock , co si pouštěl M.Vladyka z kotoučáku . Jinak co s I.Svobodovou zahráli , tak takovouhle antichemii mezi 2 herci už jsem dlouho neviděl. Pro dnešní generace je to aspoň příklad , jak to může dopadnout , když se berou lidi , i když opačného pohlaví , což už dnes není úplně běžné , ale věkově a rozumově absolutně nedospělá jelita. ()

a-ja

Nejlepší je kolportér Vydra, to jsou skvělé hlášky (Tak se divil, že se ani bránit nestačil!)... :-) ()

milos.bradik

Velmi slabá komedie. Anekdota natažená do zbytečně dlouhého času, po dvaceti minutách začíná nudit a je jasné, jak dopadne. Naprosto herecky nevyužitý Jan Skopeček, který měl štěk nedůstojný jeho herectví a Václav Vydra nejmladší ve zcela zbytečné roli kamelota. Nepovedené. Dvě hvězdy je maximum, slabých 30 %. ()

xtraffic

Příjemná relaxační vztahovka. Daleko lepší, než barový vztahovky typu Ulice. Nebo nesmysly s Langmajerem a podobný kokotiny po čem kdo touží, apod. ()