Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

Jedovka

Extrémně nechutné, zvrácené, odporné a nesympatické. Už jen ten výběr postav. Nicméně na konci to zaklapne a dává smysl a pokud si divák ještě zjistí, co tím jako autor myslel, tak blahosklonně dávám až dvě hvězdičky. Kdybych ale tušila, do čeho jdu, v klidu si to odpustím. Tohle je asi opravdu jen pro fajnšmekry a fandy žánru. ()

Sukdolakus7

Bože, to byla taková kokotina. Já myslel, že to snad nikdy neskončí. Prvních 50 minut jsem měl pocit, že sleduju pokračování Cool Girl! Nerad to říkám, ale i Troška má technicky kvalitnější a inovativnější filmy. O hercích raději ze strachu, že bych se udusil vlastníma zvratkama, ani nemluvím. Jestli mě tenhle kinematografickej klenot něčím znechutil a šokoval, tak jedině tím, že se jedná o totální donebevolající nudnou sračku bez špetky umělecký hodnoty s ubohou snahou šokovat totálníma umělýma a nevěrohodnýma cringe hovnama. Tak moc špatnej film už jsem neviděl opravdu dlouho, a to jsem relativně nedávno zhlédnul celou sérii Rychle a zběsile. Já už vážně nevím, co je s lidstvem špatně. To už si asi radši pusťte nějakej dementní videoklip od Řezníka. I přes to všechno ale uznávám, že v tom téměř 2hodinovým shitfestu bylo asi 5 minut poměrně "zajímavýho" obsahu, takže z boží milosti dávám jednu hvězdu. ()

Andrmen221 odpad!

Divné. Čekal bych, že se bude jednat o experimentální film, ale nikde tuto kategorii nevidím a jelikož si nemyslím, že se jedná o horor, thriller možná, mysteriózní sotva a erotický asi jo. Znepokojilo mě to? Maximálně mě znepokojila velikost údu hlavního hrdiny, jinak celkem hovínko no. Dějově prádné a samotný nápad nechápu, kde se vzal. Jde vidět, že v srbsku mají taky svého řezníka, ale ten se drží fekálního humoru, toto už bylo "lehce za hranou". ()

Mindf_ck odpad!

Šokantní blábol o ničem. První polovina, možná 75% je nuda k posrání, aby Vás v poslední čtvrtině film bombardoval jednou úchylárnou za druhou a režisér vám mohl ukázal jak hrozně edgy je. Ať už jde o useknutí hlavy těhotné ženy během sexu, nebo znásilnění dítěte... vlastně novorozeněte a pak dalšího dítě... je to jenom placnutí do vody, protože před 5 minuta se stalo něco podobně nechutného za dalších 5 minut se stane něco dalšího. Prostě se to stane s jde se dál. Závěrečný "zvrat" je... zapamovatelný? Vážně nechápu, kdo do tohohle filmu půjčí dítě, ale co už... srágora valici se na vlně kontroverze žadonící o opoznost. Pokud chcete otestovat limity co ještě dáte, budiž. Ale není to chytré, zábavné nebo tak za hranou, že by se na to vyplatilo koukat. Je to jenom píčovina. ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?