Reklama

Reklama

Nedej se!

(pořad)
Publicistický
Česko / Československo, 1992, 1186x25 min
(další profese)

Obsahy(1)

Ekologie je věcí nás všech. (oficiální text distributora)

Recenze (22)

mcleod 

všechny recenze uživatele

Nutno uznat, že je v tomto pořadu silně cítit jaké mají autoři názory na probíraná témata související s životním prostředím v nejširším slova smyslu, přestože se snaží o co největší objektivnost. Tyto názory mi jsou však velmi blízké, proto dokážu na tomto pořadu ocenit především snahu o investigativní přístup a schopnost předkládat bez obalu pravdivé informace. A to i přesto, že mohou být (někomu) nepříjemné. ()

luczi 

všechny recenze uživatele

Považovala jsem autory za profesionály, po shlédnutí dílu Utajená data, ale musím změnit názor. Dezinformací ohledně vakcín a autismu už bylo sakra dost, na ČT nepatří. MUDr. Jana Gandalovičová není objektivní zdroj a nyní během covidu se to definitivně potvrdilo. Totéž prof. Strunecká, naprosto se zdiskreditovala. Milí redaktoři - sledujte relevantní data https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/14761240/ a ne lháře s poruchou osobnosti, kteří na sebe potřebují upozorňovat. Uklidňuje mne pouze jediné, že šlo o díl z roku 2015, dnes už snad ČT v kompetentnější. Díky bohu za Daniela Stacha, škoda, že nejde naklonovat. ()

Reklama

CANNIBAL 

všechny recenze uživatele

Tento pořad české televize je v jakém si, dalo by se říci, duchu pojetí obdobného pořadu - ''Na vlastní oči''. S tím rozdílem, že se jedná o pořad zabývající se ekosystémem v našem státě a poukazuje bez obalu na špatné skutečnosti činů, přestupků aj., různých jednotlivců, či organizací, kterým je lhostejná naše příroda. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Investigativní žurnalistika týkající se životního prostředí v praxi. Témata jsou uchopena ze všemožných úhlů, slovo mají všechny strany sporů. Zajímavé je, že ti, kdo jsou vydáváni za odpovědné a mnozí politikové, jež o věcech rozhodují, se zhusta nevyjadřují či se schovávají za právníky. Je tedy dobře, že existují "šťouralové", kteří jim nedají pokoj, neboť obyčejný člověk se odbyt hradbou arogance, přehlížení, mlčení či dokonce protiútoků mocných. Mám také radost, že se objevují kromě profesionálních, mnohdy zdiskreditovaných politiků, na naší veřejné scéně i osobnosti respektované, s nepoškozeným morálním kreditem, kteří proti "nepravostem" (kde ale jde často až o miliardy z veřejných peněz, či poškození životního prostředí a následně zdraví nás všech) bojují. ()

kiros179 

všechny recenze uživatele

Jeden z mála pořadů na ČT, u kterého máte pocit, že sledujete opravdu investigativní novinařinu aniž by tam bylo znát, že témata se vybírají tak, aby někoho neurazila. Spektrum témat od čistě regionálních až po ty celostátní. Ano, není to vždy trefa do černého, ale to je vcelku logické. 90% ()

Galerie (9)

Související novinky

56. ročník Academia Film Olomouc je tu!

56. ročník Academia Film Olomouc je tu!

27.04.2021

Festival Academia Film Olomouc se po loňském posunu na podzim vrací do svého klasického termínu na přelomu dubna a května. Na platformě watchandknow.cz tak budou mít nadšenci do filmu a vědy… (více)

Reklama

Reklama