Seriál s největším počtem wtf momentů na epizodu, který jsem kdy viděl. Většina vtípku je už hodně přes okraj a tak dost záleží, jestli takovému typu humoru holdujete. Mně nevadí a v mnoha případěch jsem se upřímně zasmál. Problém ale je, že mnohé jsem oproti tomu zase prozíval a některé scény jsou vyloženě hloupé. Ve výsledku je to tedy ještě více vypolarizované než stylově podobný Archer. Při nejmenším ale oceňuji originalitu a odvahu vůbec něco takového ze sebe vypustit. // Nejoblíbenější postava: Leonard // 70%(8.3.2011)

1. série - Hned po odvysílání prvních 7 dílů mi Ugly Americans nesmírně přirostl k srdci. A pak čekalo nesmírně dlouhé čekání na pokračování série. Mezitím, jsem nakoukal prvních 7 episod alespoň 10x a seriál jsem si oblíbil ještě víc. Dokonce si u mě našel místo v TOP10. Všechno díky skvělému prostředí a do něj zasazených stvůr a humoru, který se s ničím nepáře. Na seriálu je ze všeho nejlepší postava Leonarda. Stále žasnu, jak tvůrci dokázali vytvořit tak něco geniálního. Rozhodně ostatní hlavní postavy nezaostávají a všechny jsem si naprosto oblíbil. Bohužel mě kolikrát mrzí, že hlavní kostra episody je vykonstruovaná na parodii na nějaký ten horror. Dost to nabývá dojmu, že bez těchto koster, by neměli scénáristi dost svých nápadů na utáhnutí celé episody. Tohle je prostě věc, co v mých očích sráží kvalitu lehce dolu. Jinak moudra, co vždy říká Mark na konci episody jsou naprosto úžasné a trefné a podkresleny skvělou melodií. 85%(28.3.2011)

Boží. Animace, prostředí, postavy i všechny ty živočišné/robotické/rostlinné a bůhvíkteré ještě druhy jako by vypadli z osmdesátkových undergroudových amerických komiksů včetně pseudosociálních témat posunutých do dnešní situace. Imigrační politika, otázky identity a multikulti společnost posunutá do krajní absurdnosti. Pořád to ale zůstává inteligenčně několik tříd nad takovým South parkem nebo Family guyem a narozdíl od nich ty různé narážky nepůsobí ofenzivně nebo prvoplánově, jen tak mile šíleně.(2.6.2013)

• Khalesi

Tak pokiaľ si chcete vymyť mozog sračkami z americkej žumpy, je tento seriál pre vás tým pravým potešením. Ja, pri všetkej svojej prízemnosti, som nedokázala jeho brilantný humor a vypilované originálne hlášky oceniť. Zrejme nechápem zmysel nadsázky aj keď taký Forest Gump, alebo Malý veľký muž , či Simpsonovci nadsázkou priamo sršia a považujem ich za celkom pozerateľné ba dokonca zábavné, čo sa Ugly Americans týka, asi ma všetok zmysel pre humor opustil. Neviem či to bude sračkami, chcankami, alebo všadeprítomnými penismi, ale mám pocit, že pri každej epizóde mi kleslo IQ minimálne o 5 bodov. Pokiaľ sa ešte niekto diví, prečo sú dnešné decká také debilné, doporučujem mu skuknúť aspoň jednu epizódu. Ten premárnený čas vám už síce nikto nevráti, ale možno pochopíte prečo populácia hlúpne.(19.7.2015)

1. řada je příliš nevyrovnaná na to, abych dal plný počet. Poměr těch vyloženě spatných k těm dobrým a dokonalých je 50:50. 2. řada je složena jen z božích a dokonalých dílů (slabý byl jen první). Nejblíže k tomuhle seriálu má Futurama. Druh humoru je stejný, jen je v Ugly americans víc nechutný (je vidět o hodně víc vnitřností) a občas moc vulgární (ptakolidi). Nejvíc mi přirostl k srdci Cellie a Mark. Škoda, že jsem občas kvůli rychlosti mluvení nestíhal se dívat pozorněji po okolí postav a někdy jsem si i kvůli tomu vracel čas. Pokud bude 3. řada, tak se těším.(12.2.2013)