Série(2) / Epizody(31)

Děj je zasazen do alternativní verze světa, kde kromě lidí žije i spousta dalších tvorů i netvorů všeho druhu. Sociální pracovník Mark Lilly, hlavní postava seriálu, žije v New Yorku a pracuje v Oddělení integrace, kde se stará o všechny, kdo chtějí získat americké občanství. Jeho kanceláří denně prochází zástupy upírů, mořských panen, jednorožců, robotů a dalších kreatur, které tvůrci sesbírali z žánrů hororu, fantasy i sci-fi nebo si je prostě vymysleli. Se směsí černého, sarkastického, cynického a taky trochu vulgárního humoru pak můžeme sledovat, jak se vede průměrnému obyvateli Manhattanu, jehož spolubydlícím je zombie, spolupracovníkem čaroděj a přítelkyní démonka. (MartinNDL)

LudkovaLevaRuka

První díly výborné - zoufale nadpřirození hrdinové řeší své všední problémy v povědomě zvráceném světě, který je pestrý téměř jako Futurama nebo Neopolis z Moorova Top Ten. Nápady ohledně každodenních trampot ale, žel, prořídnou a děj rychle klesne k ohraným zvratům, unaveně epickým zápletkám a zesměšňování celebrit. Svěží tvárné charaktery se bortí, nastupuje zklamání. Není to zlé, jen to nevydrželo být skvělé. ()

Khalesi odpad!

Tak pokiaľ si chcete vymyť mozog sračkami z americkej žumpy, je tento seriál pre vás tým pravým potešením. Ja, pri všetkej svojej prízemnosti, som nedokázala jeho brilantný humor a vypilované originálne hlášky oceniť. Zrejme nechápem zmysel nadsázky aj keď taký Forest Gump, alebo Malý veľký muž , či Simpsonovci nadsázkou priamo sršia a považujem ich za celkom pozerateľné ba dokonca zábavné, čo sa Ugly Americans týka, asi ma všetok zmysel pre humor opustil. Neviem či to bude sračkami, chcankami, alebo všadeprítomnými penismi, ale mám pocit, že pri každej epizóde mi kleslo IQ minimálne o 5 bodov. Pokiaľ sa ešte niekto diví, prečo sú dnešné decká také debilné, doporučujem mu skuknúť aspoň jednu epizódu. Ten premárnený čas vám už síce nikto nevráti, ale možno pochopíte prečo populácia hlúpne. ()

wampire23

Konečne po dlhej dobe je tu nový animovaný komediálny seriál. V čase kedy klasikám ako South Park, Family Guy alebo Simpsonovci už dávno dochádzajú nápady a strácajú dych, prichádzajú Hnusní Amíci. Pri sledovaní prvých dielov som chcel ísť na 5*, ale po zhliadnutí celej série musím jednu hviezdu zraziť. A to z dôvodu, že niektoré epizódy sú kvalitívne slabšie a že sa často stáva, že prichádzajú hluché miesta. Na druhú stranu však musím pochváliť skvelý cit pre paródiu. Scény s parodovaním hororových klasík sú naozaj veľmi podarené a často som neveril vlastným očiam (parodujú sa ako ,,novinky" typu Kruh, Saw a podobne, tak aj klasiky v podobe Rosemary ma detatko, Psycho, Vtaci, Godfather a podobne). Ja ako fanúšik hororu a možno ešte väčší fanúšik hororových paródií, som sa dosť pobavil a teším sa na ďalšie diely, ktoré by mohli zaplniť hluché miesta predchádzajúcich dielov. Potenciál je rozhodne veľmi veľký. P.S. Seriál mi veľmi pripomínal Zombieho film The haunted world of El Superbeasto. EDIT: Druhá séria je pre mňa sklamaním. To, čo sa mi na prvej sérii páčilo je tu úplne potlačené. Škoda. ()

Juick

Tomuhle seriálu jsem se dlouho vyhýbal, vzhledem k tomu, že je to animák a těch jsem byl poslední dobou přejeden. Ale už po prvním dílu mi bylo jasné, že to bude jízda. Dvě série jsem smlsnul jak malinu a musím říct, že sledovat Ugly Americans je parádní relax, kde můžete vypnout mozek a užívat si hromady nesmyslů, které se na vás valí z obrazovky. ()

Liznic

Z prvopočátku to byla směsice mnoha pocitů: pobavení, intelektuální zájem, zhnusení, zmatení, zvědavost. Trvalo velmi krátce, než jsem seriálu propadl. Mám tohle prostředí hrozně rád, připomíná mi komiks Transmetropolitan. Některé epizody mi však přišli buď nudné, nebo přehnaně odpudivé. Přesto jsem fanda seriálu a v drtivě většině dílů mne dosti baví. PS: Callie je šíleně sexy! ()