Oškliví Američané (TV seriál)

Ugly Americans

Animovaný / Komedie / Horor

USA, 2010 - 2012, 11 h 22 min (Minutáž: 31x22 min)

Ugly Americans si nedělaj hlavu s něčím, jako je Americká hrdost nebo Americká modla, prostě se tomu vysere rovnou do ksichtu a dělá si co chce. Je to pecka, jen je problém, že jsou některé díly slabší a po chvíli přijdete na to, že se to pořád opakuje dokola. Nejlepší jsou díly, které hejtí nějakou ze známých příšer. Černý humor nechybí a na podivnou animaci si taky po chvíli zvyknete, takže spokojenost, jen škoda, že se postupem času začne strašně opakovat.(11.1.2014)

Seriál s největším počtem wtf momentů na epizodu, který jsem kdy viděl. Většina vtípku je už hodně přes okraj a tak dost záleží, jestli takovému typu humoru holdujete. Mně nevadí a v mnoha případěch jsem se upřímně zasmál. Problém ale je, že mnohé jsem oproti tomu zase prozíval a některé scény jsou vyloženě hloupé. Ve výsledku je to tedy ještě více vypolarizované než stylově podobný Archer. Při nejmenším ale oceňuji originalitu a odvahu vůbec něco takového ze sebe vypustit. // Nejoblíbenější postava: Leonard // 70%(8.3.2011)

Žádnej seriál už mě takhle dlouho nepobavil... Originalitu oceňuji ze všeho nejvíc, a proto mi UA přirostl k srdci. Představte si alternativní New York obývaný různými monstry, zombíky, upíry, vlkodlaky jakožto legálními občany... přidejte notnou dávku parodického, absurdního humor, vulgarity, zvrhlosti, vynásobte to deseti a dostanete čtvrtinu tohoto seriálu... Sociální pracovník Mark Lilly žijící v alternativním New Yorku se spustou monster a podobných kreatur, řeší každodenní problémy jak v osobním tak v pracovním životě...(8.6.2013)

Po zhliadnutí prvej série: Čierny, parodický a absurdný humor, to je moje, preto nemôžem hodnotiť inak, ako plným počtom hviezd. Vynikajúca paródia snáď každého možného aj nemožného hororového výmyslu - a KREATÍVNA! Obchod s náhradnými časťami pre zombíkov, King Kong s obsesívno-kompulzívnou poruchou atakďáááálej. Hlavné postavy sú tiež perfektne vymyslené, najmä Randall a "šíleně sexy" Callie. Nemám moc, čo by som vytkol, možno len prvé dve či tri časti, ktoré ešte nedosahujú stopercentného trhania bránice. Ale postupne je seriál lepší a lepší (a úchylnejší) a určite sa teším, čo mi ponúkne ďalej. Päť hviezdičiek. Suck my balls!(14.2.2011)

Zhrunutě.. Z odpadu po 4 hvězdy. Jediné, co je třeba je vydržet první 4 díly a až potom se rozhodovat jestli v seriálu pokračovat budete nebo ne. Díl od dílu lepší a promakanější, ale myslím si, že by jedna série stačila.. Oblíbené postavy: Randall, Mark, Twain. 1. série - 70%, 2. série - 80% Celkově - 69%(4.11.2010)