Oškliví Američané (TV seriál)

Ugly Americans

Animovaný / Komedie / Horor

USA, 2010, 31x22 min

Jóóóó! To jsem potřebovala. Něco tak dokonale šíleného, nápaditého a nečekaného. Úžasně protirasistický seriál plný černého humor, sympatických postav a úžasné srandy. Když se člověk kouká na tuhle brutalitku, říká si, že může být i hůř :)(5.5.2012)

Po pěti dílech musím zvýšit hodnocení zE 4* na 5*. Po pouze "skoro dokonalém" pilotu se rozjel humor po dráze divočejší zplašeného býka.(22.3.2010)

Hlavní hrdina Mark Lilly žije v USA, kde jsou obyvateli mimozemšťané, členové pekla, roboti, zombíci a další úchyláci všech tvarů a typů. Pracuje na sociálním úřade. Vládne tam jiná morálka, než na jakou jsou lidé zvyklí z animovaných seriálů. Vše je povolené a to co se lidem hnusí, tam bývá oslavováno. Markova holka je satanova dcera a má 3 pohlavní otvory. Markův nejlepší kamarád je Zombie, který si rád vyměňuje svoje části těla dle poslední módy a sleduje pravidelně sexuální radovánky Marka a jeho milé. Páření mezi jinými druhy není zakázáno a tak tam šustí létající mozek se zombíky, ryby s roboty atd. V tomto seriálu není nic nemožné!(7.11.2012)

Ugly Americans si nedělaj hlavu s něčím, jako je Americká hrdost nebo Americká modla, prostě se tomu vysere rovnou do ksichtu a dělá si co chce. Je to pecka, jen je problém, že jsou některé díly slabší a po chvíli přijdete na to, že se to pořád opakuje dokola. Nejlepší jsou díly, které hejtí nějakou ze známých příšer. Černý humor nechybí a na podivnou animaci si taky po chvíli zvyknete, takže spokojenost, jen škoda, že se postupem času začne strašně opakovat.(11.1.2014)

kurva taky chcu šukat s démonkou !(23.12.2010)