Epizody(13)

Na střední škole, která je přestupní stanicí do posmrtného života, bojuje teenager za práva těch, kteří se v tomto očistci ocitli. (Netflix)

Recenze uživatele Tsukikage k tomuto seriálu (1)

Angel Beats! (2010)

V celku dost dobré anime. Pobral jsem asi trochu jinak, ale to si myslím, že nevadí. Při seriálu jsem se dost smál, tedy v první polovině. V druhé o poznání smutnější mě zábava poněkud opustila. Přestože si mnozí myslí, že jde jen o další anime kanonovského typu, musím nesouhlasit, tedy zase s první polovinou. Myšlenku to má a docela dobrou, svět, kde se plní přání dětí, které v normálním světě byly z nějakého důvodu nešťastní, kde se nedá umřít, se formuje skupina, jenž bojuje proti "andělu" se superschopnostma s moderními zbraněmi, a kde ještě nemůže znovu nikdo umřít. Považte, kdo by zde nechtěl žít. Musím se přiznat, že druhá polovina se mi tolik nelíbila, kvůli jejímu kontrastu s veselou první polovinou. Nemám rád smutné přiběhy, při kterých člověk nemůže dělat nic jiného, než litovat. Jinak hudba byla v celku originální, postavy dobré, jsem vskutku rád, že hlavní hrdina není největší pitomec, kterého přesto všichni milují. Toto anime vřele doporučuji, kdyby jen kvůli jeho délce. ()