Epizody(13)

Na střední škole, která je přestupní stanicí do posmrtného života, bojuje teenager za práva těch, kteří se v tomto očistci ocitli. (Netflix)

Recenze uživatele Tsukikage k tomuto seriálu (1)

Angel Beats! (2010)

V celku dost dobré anime. Pobral jsem asi trochu jinak, ale to si myslím, že nevadí. Při seriálu jsem se dost smál, tedy v první polovině. V druhé o poznání smutnější mě zábava poněkud opustila. Přestože si mnozí myslí, že jde jen o další anime kanonovského typu, musím nesouhlasit, tedy zase s první polovinou. Myšlenku to má a docela dobrou, svět, kde se plní přání dětí, které v normálním světě byly z nějakého důvodu nešťastní, kde se nedá umřít, se formuje skupina, jenž bojuje proti "andělu" se superschopnostma s moderními zbraněmi, a kde ještě nemůže znovu nikdo umřít. Považte, kdo by zde nechtěl žít. Musím se přiznat, že druhá polovina se mi tolik nelíbila, kvůli jejímu kontrastu s veselou první polovinou. Nemám rád smutné přiběhy, při kterých člověk nemůže dělat nic jiného, než litovat. Jinak hudba byla v celku originální, postavy dobré, jsem vskutku rád, že hlavní hrdina není největší pitomec, kterého přesto všichni milují. Toto anime vřele doporučuji, kdyby jen kvůli jeho délce. ()

Časové pásmo bylo změněno