Pět bývalých členů speciálních jednotek se společně pokusí okrást narkobarona, spustí tím ale řetězec nečekaných důsledků a jejich vztahy budou podrobeny zkoušce. (Netflix)

ghatos

Vyvíjelo se to trochu jinak, než jsem čekal v pozitivním i negativním slova smyslu. Atraktivní lokace, slušný děj, určitá přemíra morálních gestíček, papírek/papírky a legendární skladba Orion...65%. ()

MI-380

Kvalitní kamera a atraktivní exteriéry, to jsou hlavní plusy. Příběh je průměrný, herci o něco horší. Šablonovitost postav a hlavně dialogů jim ve vyniknutí úspěšně zabránila. 65% (zatím 4202 hodnotících s průměrem 69%). ()

Jacob23

Moc nechápu proč jsme zůstali v modrých číslech - partička super herců se samopalama na zádech běhá po džungli a tahá bagly přes celé Andy co tady chtít víc? Je to super natočené, má to spád a tempo čisté 4* ()

LizianShaw

Rozhodoval jsem se mezi 3 nebo 4 hvězdami, protože to má ale tak nabité obsazení, dám lepší variantu. Snad všichni tito herci jsou mými oblíbenci z jiných akčních snímků (Batman, Star Wars, King Arthur, Oberyn - Mandalorian, Tron), zde se mi nejvíc zamlouval Oscar Isaac. Mimo obsazení, příběh není špatný, ale postrádá to určitý náboj, kdy bych to možná popsal jako anticlimatic, jelikož hlavní akce je v půlce filmu. Jsem rád, že se nejedná o film s happyendem, i přesto mi konečné rozhodování postav připadalo přeslazené a nelogické. I tak je toto důkazem, že Netflix umí dělat nejen skvělé seriály, ale i filmy, s pestrým výběrem hollywoodských herců. ()

Vironey

Jedna za ušatého Artuše, co sice deklamuje jako ochotník, ale je to sympoš. Jedna za vtipného umaštěného Mandaloriana. A jedna za fešáka Oskara. Toť vše. Nic víc tam není, jen Batffleck, co fakt zoufale neumí hrát. Akční oddechovka na vypnutí (výškrab) mozku. ()

drackula

Strieľa sa tu menej ako by sa dalo čakať, ale o to viac ide tento film pod kožu. Aj vďaka skvelým hereckým výkonom to nie je iba príbeh o tom, že sa patria bývalých vojakov rozhodne okradnúť narkobaróna a dokonalý plán sa pokazí, ale je tam aj niečo navyše. Príbeh je síce stvorený na kritizovanie za zlé rozhodnutia, ale toto ma nejako nerušilo. Hlavná partia sú síce profíci, ale majú svojich démonov z minulosti a tak sa na veci pozerajú asi trochu inak. Je to drsné, v prvej polovici možno trochu pomalé, ale o to je zážitok intenzívnejší. A veľmi dobre sa na to pozerá. Scény v Andách sú top. 70% Netflix ()

Hollohlaway

Drží to dobře pohromadě a všechno včetně akce je áčková záležitost. Ale celkové zakončení příběhu a průběh útěku přes celou Jižní Ameriku mě přeci jen místy donutili pochybovat o profesionalitě všech zúčastněných a zajímavější konec by to rozhodně sneslo. ()

Fox85

Lehce nadprůměrný akční film se solidním obsazením. Možná pár minut vystříhat a bylo by to ještě o chlup lepší ()

Forsberg11

Zosekať to o 20 minút, pridať ešte viac akcie a menej kecov a mohla to byť ultimátna filmová jazda. Ku koncu už ma to začínalo nudiť a dej strácal svižnosť a gradáciu. Na môj vkus je to až príliš béčkové a miestami extrémne nelogické. No napriek tomu je to veľmi slušná zábava s dobrými postavami aj hercami a ako dobrodružná, akčná jednohubka to rozhodne neurazí. Z toho námetu sa dalo vystrieskať ale o niečo viac... 65 %!! ()

herr_carter

trošku to na mě místy působilo, jako by se parta znuděných fotříků zavřela na víkend bez svých manželek do jednoho pokoje a hrála nějakou 3D hru na vojáčky, překvapivě mi nevadil Affleck, naopak zbylá část ansámblu byla ve svých rolích těžko k uvěření. Těžcí profíci, které jejich pověst předchází a všechno pečlivě naplánují, se pak v nestandardních a nastálých situacích chovají jako malí parchanti, co ztratili svoje hračky. Zachraňuje to trochu už tradičně Pascal a atraktivní prostředí, jinak na tenhle film o rádoby žoldácích rychle asi zapomenu.....................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

Soweek

K Triple Frontier bychom mohli přiřadit asi tak 10 různých filmových žánrů, a to je právě jeho problém. Film není vyhraněný, naláká Vás na spoustu věcí a pak ani jednu nedodá. Mohl by to být skvělý heist movie, ale není, mohl by to být válečný akčňák, ale není. Survival thriller? Klidně, ale nestalo se. Triple Frontier se snaží být vše, ale není nic. ()

Lukoboss

Slušná žánrovka s výborným hereckým obsazením, to se musí nechat. Trochu nechápu zaškatulkování do sekce "mysteriózní", ale budiž, nebudeme se v tom zbytečně pitvat. Ale musím říct, že jsem čekal víc. Už jenom fakt, že se dá dohromady elitní jednotka žoldáků (všichni se super výcvikem, zkušenostma atd.), kteří se vrhnou do jedné promyšlené akce, aby následně v průběhu filmu posrali všechno, co se jenom dá, to jsem fakt nechápal. Tolik se tam toho pokazilo a často i jejich vinou, že jsem si pak říkal, kde je ten jejich výcvik, ta preciznost? Viděl jsem to a znovu bych snad ani nepotřeboval. P.S.: Na začátku a na konci Metallica v soundtracku, to je pár plusových bodů nahoru. ()

sedm.1

Jak si má divák užít akční film bez akce? Jak si má oblíbit drsné hrdiny, kteří mají do drsnosti zatraceně daleko? Jak má mít radost z jeho záživnosti, když se táhne jako sopl ze stropu. Ano, souhlasím s názorem, že jde o čistě chlapáckou podívanou, ale chlapi, pozor, tohle má do chlapské zábavnosti sakra daleko. A divačky, že by na to hodili očičko kvůli pánskému castingu? Ale kdeže. Affleck tu má tak o dvacet kilo víc než normálně, a zbytek bandy mají do charismatických sexy symbolů daleko asi jako Danny DeVito. Co se tedy každopádně týká konkrétně samotné zápletky, je tuctová, předvídatelná, nevýrazná, nemá spád, nemá gradaci a závěr vyšumí tak do prázdna, že diváka akorát nasere, že to celé bylo vlastně pro nic za nic. Ústřední banda pěti vojáků pak působí vážně překvapivě nudně a mdle, vůbec mezi nimi nefunguje chemie, nikdo z nich nemá fakt pořádný koule a ani jejich charaktery a vlastnosti nejsou vůbec zajímavé, či jakkoliv výrazné, prostě plochý figurky. Akce je tu jinak neskutečně málo, a i to málo fakt nudilo, atmosféra je naprosto nepůsobivá a napětí neexistuje. Triple Frontier je tak zkrátka až příliš obyčejným bijákem, který možná původně chtěl být chlapáckou bombou, plnou adrenalinu a testosteronu, jenže nastal problém, tvůrci tam tyto přísady jaksi opomněli dodat, takže jde spíš o podívanou plnou keců, nudy a nevýraznosti. ()

Maynard.

Začátek vynikající... To když jeden borec dává do kupy partu bejvalejch elitních vojáků. To sem si říkal, že je to fakt moc dobře postavenej film. No, ale postupně, když se jim začně hroutit jejich jinak dokonalej plán, tak se z toho spíš stává fraška. JE teda mazec, že vůbec jeden z nich odešel na věčnost, což se v americkejch filmech moc nevidí. Konec už připomínal spíš Fidlovačku, aneb žádnej hněv a pěknou sračku :o). No a do toho brečící děŤátko z vedlejší místnosti :o) ()

kenkaku

Co je fajn jsou tvraty. Teda alespoň chvilku. Ve filmu se prakticky nic neděje “podle očekávání”. A v tom je asi největší problém. To jsou vážně takový idioti? Na debilní rozhodnutí má právo každý, ale tady jsou debilní rozhodnutí hybatelem děje. A to je špatný. Film totiž začne díky tomu diváka srát a u mě hodnocení klesalo s každým zvratem. Vše tedy zabil scénář. Akce je natočená velice solidně a vyváženě. V tomto směru nelze nic vytknout. K čemu to ale je, když (po cca po 1,5h) mi bylo uplně jedno jak to dopadne a celá skvadra byla pro mě jen banda debilnich idiotů. ()

iXtr3m3

Perfektné obsadenie, o ničom príbeh SPOILER ALERT a nasilu ukončenie linky s Benom Affleckom. XY nelogických správaní sa inak neprekonateľných profesionálov a ten záver s lístkom papiera ich správanie úplne nenapravil, len trošku SPOILER END. Len lepší priemer. Dúfam, že Triple Threat dopadne lepšie. Od takého mega castingu som jednoducho asi sám čakal príliš veľa, na to ešte Netflix nemá, lebo kvalitné scenáre stoja viac, ako do toho zatiaľ môžu dať, keď chcú aj hercov aj slušné technické spracovanie. ()

SpaceOdyseus

Mam slabost pro drsnacke a chlapacke filmy. A Triple Frontier je jak vino. Chandor sehnal naprosto presne herecke obsazeni a prohnal je slusnym osobnim peklem. Jednim pohledem toho dokaze odvypravet tolik, ze klubovi reziseri zavidi. Tempo filmu je tak prijemne houpave a pritom velmi napinave. Tenhle film musim pustit tatovi, ten bude mit take obrovskou radost. ()

Hanys_

Banda kámošů a zároveň žoldáků, kteří si chtějí přilepšit na důchod, ale díky jejich chamtivosti se to trochu zvrtne. To obsazení je fakt lahůdka, ale měl jsem furt pocit jakoby všichni hráli na půl plynu. Ten scénář taky není zrovna z nejrealističtějších. ()

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

02.01.2020

Přestože dostal Netflix v roce 2019 dva silné konkurenty v podobě Apple TV+ a Disney+, stále se jedná o jednoznačně největší a nejúspěšnější streamovací službu na světě. Důvodů je spousta, když se… (více)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kdo navštíví Triple Frontier?

Kdo navštíví Triple Frontier?

20.03.2018

Jen málokterý projekt se v posledních letech rozpadl víckrát než Triple Frontier. V akčním thrilleru od Kathryn Bigelow (Smrt čeká všude) si původně měli zahrát Tom Hanks, Will Smith a Johnny Depp. Z… (více)

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

06.01.2017

Akční thriller Triple Frontier se dere na velké plátno už řadu let. Původně ho chystala Kathryn Bigelow, teď se ale drogových gangů, které operují na hranici mezi Paraguayí, Argentinou a Brazílií,… (více)