john.h

Místy vtipné a zábavné, ale jinak moc dlouhé. Sakra, proč se v Česku dělají komedie na stopáže kolem dvou hodin? A taky mi vadí častý nevkusný výskyt tragického dramatického obratu, který se v české komedii sem tam objeví a způsobuje to pouze jedno velké WTF z mých úst. Nebýt pohledu na dvě hlavní představitelky, tak bych se nudil víc než zdrávo a šel snad i na dvě hvězdičky. ()

Kozy9

Príjemná úsmevná česká komédia. Kvalitné herecké obsadenie, zábavná zápletka, všetko reálne, logické a podané nenásilne. Áno, Muži v Naději neponúkajú nič inovantívne, ale na druhej strane si neohrozene držia latku pomerne vysoko. Aj keď takéto filmy už boli natočené veľa krát (nestyda, román pro ženy...) stále som sa dobre bavil a vychutnal si celý film od začiatku do konca. Tento snímok je dôkazom, že stačí ponúknuť to, čo je dobre známe, osvedčené a zaužívané a výsledok bude jedným slovom "bohovský". 80% ()

Godhaj

,,Tak prohodíme partnery?“ Komedie o nevěře a problémech v partnerských vztazích, proč ne? Jenže hned po několika minutách jsem věděl, že tohle nebude pro mě to pravé ořechové. Celý příběh je pojat hrozně cynicky a amorálně, což působí hrozně divně. Všechny postavy mi byly odporné vzhledem k tomu, že se tam všichni vzájemně podvádějí a k tomu se navzájem ujišťují, že nejenže to není špatné, ale dokonce to pomáhá v partnerském vztahu. Přes to jsem se nedokázal přenést. Navíc sledovat Macháčka s Polívkou nebyl bůhvíjak příjemný zážitek, ještě že to aspoň zachraňovala Petra Hřebíčková, které to ve filmu seklo! ()

Nikol10

Opět další český divácky hit,od kterého jsem nic nečekala, ale bohužel v tomto případě jsem ani nic nedostala. Herci sice obsazení dobře (až na to,že Macháček je něco jako český playboy,netuším jako ženská proč) a Vica opět ztvárnila roli,která jí jde nejlepé lehkou d..Mimochodem Hřebíčková je sympatičtější a hezčí,ale nemá prsa Vicy. Celý děj se motá kolem nevěry, na které samozřejmě nic vtipného není,ale mohlo se to alespoň trochu vtipně a s lehkostí natočit. Děj sice odsýpá rychle,žádné natahování,ale prostě tomu něco chybělo. A závěr,ten byl totální katastrofa,chtěla jsem dát snad i dvě hvězdičky,ale kvůli tomu konci bych dala i odpad. Naštěstí Polívka ten film,alespoň trochu zachraňuje a jedna hvězdička patří mu. ()

Maniik88

Svokrovci si zapli telku a keďže som sa v tom čase pohodlne nachádzal na gauči a telka zapĺňala môj výhľad, začal som to pozerať. No moje hodne veľké prekvapenie som sa začal aj baviť a musím povedať, že išlo o príjemnú komédiu s fajn hercami a svižným priebehom. Bolo to morálne zvrhlé a útočiace na nízke pudy, no ako celok prekvapivo fajn. ()

Tamdydam

Jedna hvězda za tu myšlenku, ktrá sice není nijak objevná, ale alespoň ne úplně blbá a druhá hvězda za prsa Vici Kerekes. ()

Dampfer

Obhajoba nevěry a přespříliš sladký konec? A nevyčítáte jiným filmům zase přes přílišné tlačení na správné hodnoty? Vůbec, nehodnotit komentáře (i když se tomu částečně nevyhnu)...mi se film líbil. Zápletka nevěrníka je komediím vděčná, tahle je navíc vtipná, soundtrack zbožňuji a k oné "myšlence", když se na to dá dívat tak, že nakonec to přece jen chlapy zamrzí a raději by se vrátili zpátky, už aspoň aby se jim nevracelo stejnou mincí, nepůsobí pak vše jinak? Je sice pravda, že u páru Macháček - Hřebíčková by dříve měla začít "blbnout" ona, což se i naznačilo, avšak nebylo by lepší si to o oné zhasínající svíci říci navzájem rovnou? Jenže to bychom nedostali komedii a situace, co mě pobavily. Navíc, nevěrníci jsou vždy ti největší pokrytci a štěstí filmu, že si to hlavní postarší protagonista uvědomil a odpustil i sám sobě. Nakonec to ze sebe vysoukám, pěkná komedie, kdy lidé, kteří v tom vidí bezbřehou propagandu nevěry a nějaké honění ega režiséra, vaše smůla. Já si z toho odnesl vtipnou (skoro) dvouhodinku a to, že manželky se musí milovat pořád stejně, ne li ke stáří víc a víc... abyste se nemuseli schovávat pod stolem, nebo žárlit na maséra. :) ()

joelly01

Asi jsem se na to nemela divat chvili po "Na samote u lesa". Takhle mi to prislo jako trapna tupost. Asi dvakrat jsem se trochu pousmala. Tot vse. Jinak prevelike blacko. Pripomina mi to ty filmy co byvaji v utery vecer na nemecke verejnopravni televizi a jsou "proslavene" tim, ze jsou uplne nudne a o nicem. Treba tam jede jeptiska na kole a upadne a lide se smeji, nebo se v takovem filmu nachazi jiny hrdina, ktery je nemotorny coz ma byt humorne ale diky tomu jak je film blby tak to humorne neni. Radeji nikomu nerikejte, ze se na takove filmy divate. Takove blacka poznate hned pri uvodnich titulcich, ale ceske filmy me porad jeste matou. A ze tohle bylo v kine? No to snad ne! ()

hekla

Na začátku si říkáte, na co se to dívám, to bude zase nějaká česká trapná komedie, postupně se ale začnete chápat, že to možná má i nějakou myšlenku, a na konci máte pocit, že jste viděli něco vlastně docela dobrýho a duchaplnýho. Trochu tragikomedie, trochu film na zamyšlení. ()

Knor

Nehrát tam nádherná Vica nedalo by se na to koukat. Opět film úplně o hovně. Vztahy a nevěry. Koho to může pořád dokola bavit !? ()

Pria

A já tomu Vejdělkovi ne a ne přijít na chuť. Ženy v pokušení jsem za trhák loňského léta teda nepovažovala, ale tak člověk se i občas zasmál. Muži v naději byli ještě horší než jsem čekala z traileru. Ani vtipní ani originální ani uvěřitelní. Za co 1*? Tak půlku si zaslouží Jiří Macháček a druhou asi ty krásně pražské exteriéry. Ovšem příběh je přitažený za vlasy a naprosto nesmyslný, místy i docela urážející. Koukat na Bolka Polívku jak se snaží svádět dvacítky, ne díky, to si odpustím. Vrcholem veškeré absurdity byla scéna sexu Ondřeje s milenkou a telefonátem s manželkou. Navíc konec po vzoru amerického happy-endu. No, prostě to není můj šálek čaje. ()

Eilem

8/10 Dobra snimka poukazujuca ako na muzsky styl tak na zensky(nenapadnejsi) styl nevery. Zabavnou formou rozpravane ale taktiez nechybali hlbsie myslienkove pochody ako sila lasky a rodiny, vztah na cely zivot atd.Podla mna velmi vkusne film sa na nic nehral iba sam na seba. ()

unrocker

Vidím opět nízkopřízemnost některých uživatelů, ale nemohu souhlasit s tím že někdo dá jednu či dvě hvězdičky. Vějdělek se snaží dělat snímky pro zasmání, každou scénu dělá s tím že má končit nějakým vtipem aby se divák pobavil či se zamyslel... a jde mu to! není to nic převratného, ale člověk se nasměje, Polívka i Macháček jsou dobří a příběh je sice po morální stránce odsouzení hodný, ale jako komedie super... :) ()

Muzaffer

Kdyby byla v obchodech s DVD příhrádka "kvalitní česká komedie za posledních dvacet let", byla by hoooodně poloprázdná. Takže zaplať pánbůh za každý film, který donutí člověka alespoň párkrát se zasmát, který uběhne jako voda a člověk má pocit přijemně stráveného večera. Ze začátku to vypadá jako óda na nevěru, ale postupně se to rozjede, postavy dostanou určitou hloubku i vývoj a je z toho docela fajn zábava... ()

gicous

Když jsem na tenhle film šel do kina, tak jsem nečekal absolutně nic. Spojení Vejdělek+televize Nova ani moc nadějí nedávalo. Ale musím říct, že jsem se příjemně bavil. Je to čistě divácký film, který nebude nikdy sbírat festivalové vavříny. Ani nemá takové ambice, chce jen pobavit a to se mu daří. Bezpochyby to bude jeden z nejúspěšnějších filmů roku. Vějdělkovi se podařilo natočit film který je pohodový, veselý a sexy. Hlavně chci zdůraznit slovo sexy, protože obsahuje několik scén (jako např. kulečník), které takové opravdu jsou - hlavně díky krásné slovence Kerekesové! Slovenština pronášená jejími ústy film ještě více zatraktivnila. Nadherný jazyk! Jediné co mi na filmu vadí je zhruba patnáctiminutová sentimentální sekvence, kdy film zbytečně zpomaluje a sklouzává na šikmou plochu laciného melodramatu. Během této doby jsem se nudil a netrpělivě čekal kdy se film zase rozjede. Ale jinak je všechno tak, jak má ve správné komedii být. ()