Erufael

Trochu nechápu špatné hodnocení tohoto filmu...Dle mého názoru to byl jasný čtyř-hvězdičkový film. Herecky skvěle zahrané, vtipné a za ten konec si tu čtvrtou hvězdičku opravdu zaslouží. Polévka hrál skvěle! ()

behunka

Nasmála jsem se a o to v komedii jde. Hlavní představitelé mě celkem sedli a to je důležité. Prostě uvařit si čaj, zalést do postele a pobavit se ()

Martin29

Ženy V Pokušení mě bavily, ale tohle už ne. V podstatě je to o tom jak 2 chlápci co jsou už ženatí a mají děti si občas vrznou s Vicou. Pochválit se tak dá jen Vica a to můžou výrazně ocenit jen muži. Naopak scéna jak ´´hraje,, jakože Macháček tenis je tak trapná, že mě z toho bylo až blbě. ()

splaty

Po filmařské stránce skvělý film, ale příběh hnusný. Chápu, že je dnešní doba taková, ale tohle není nic pro mě. ()

BStone

Dobrá kamera, solidní řemeslo, dobří herci a otřesný scénář. Komedie o v podstatě tragických mezilidských vztazích, které jsou ale zobrazeny pohodově. Stačí dvacet čtyři hodin denně lhát a hned je člověk pro svoji drahou polovičku více atraktivní... Vica Kerekes a Petra Hřebíčková jsou úžasné baby a Polívka s Macháčkem a Stašovou fajn herci. Škoda že jsou tady všichni ve službě kravině. 40% ()

Milonak

Jednu hvězdu za 2 pěkné a slušně hrající ženské v hlavních postavách + Simonu Stašovou. Zbytek odmítám komentovat..... ()

vecnaAmbra odpad!

To je čosi strašné, a ani Polívka so svojím prirodzeným prejavom a trefnými komentármi to nemôže zachrániť. Režisér je evidentne ťažký závislák na krátkych pornopríbehoch a tak sa rozhodol jeden troška viac rozvinúť, predĺžiť, obohatiť znudenými ksichtami, rozhovormi od desiatich k piatim a hlavnú akciu vlastne pre istotu aj vynechať, a tak je napokon všetko obmedzené na afektovanú prsatú kravu, ktorej zručnosti sa obmedzili na to, že sama lezie chlapom do postele a má na frnde vždy ľaliovo čisté nohavičky, ktorými si vie prípadne vypnúť pestovaný porast na hlave. Navyše tá jej slovenčina mi strašne pílila uši, asi to malo byť ako sexi, ale prosím nie s tým hrozným afektom. A ten silnejší moment a uvedomenie, no akože nechcite ma rozosmiať! Na mieste Polívkovej filmovej manželky, ktorá berie nejakých 150 mileniek celkom laxne, by som v prvom rade ďakovala všetkým bohom, ak som od nejakej kundy nič nechytila. Je to strašne smutné do akého bahna sa prepadajú české filmy, keď kvantum starých českých (alebo teda československých, ale tvorcami boli skrátka Česi) filmov považujem za to najlepšie čo vôbec existuje! Kde sa podeli všetky tie nádherné filmy plné života, vtipu, vášne a kľudne aj sebakritiky. Dnes sú to len také atrapy s cieľom akože zobraziť niečo, čo má byť akože vzrušujúce. Mám pocit, že niekto takto frustrujúcimi a lascívnymi filmami ukazuje iba vlastnú prázdnotu a to prostredníctvom stále omieľaného a už velice trápneho modelu predstavy dobrého sexu, ale akosi pritom stále sám nevie, ako to vlastne urobiť a už vôbec nie vierohodne podať. Veľmi zlé. ()

horskejvlk

Vzhledem k tomu co se dnes točí za depresivní psychoanalýzy z Ústeckého, nebo vlastně dle předsedy Pirátů, Rumunského kraje je tento film lahoda. Co ho ničí je casting. Ožralec Polívka se zamaskovaným fialovým nosem dokáže zahrát kohokoliv ale donchuána, co si fotí dámské pipiny jako své trofeje, nikdy. Nevím proč roli nesvěřili někomu kdo se na ni hodí typově totiž “sviňáka”Pavla Trávníčka to by byl alespoň comeback, buran Macháček no dejme tomu, Vica jako pihatá, kozatá milenka, no to záleží na vkusu každěho soudruha, kdo tam skvěle sedl a komu jsem roli věřil byla cool Petra Hřebíčková jako podnikatelka. Děkuji za alespoň pěkné záběry Prahy a okolí. Jo a nažhavená Čvančarka co úlitává na Bolim tak to snad nikdo nemůže brát jako dramaturgický záměr ale ústřel režiséra ()

domco61

neviem čo všetci majú za probléms týmto filmom... pamätám si ho ešte ked som bol na nom v kine - vtipné, dobre zostrihané scény a na vicu sa dobre pozerá ()

konwor

Pokud se zrovna nedívám na Pelíšky už asi po desáté, tak se někdy podívám na toto dílo od Jiřího Vejdělka. Inu, o samotném filmu mám jen jednu věc. Všichni se na ten film šli reálně podívat jenom kvůli sexu Jiřího Macháčka a Vica Kerekes. Polívka si tam výjimečně nezahrál nic extra, ale zároveň jeho postava byla skvělá. Co se týče ostatních postav, tak jsem v podstatě za celý film jenom ignoroval. Tři z pěti. ()