Po delší době kvalitní česká komedie! Kvalitní nejen inteligentním humorem, hereckými výkony, ale i příběhem, ve kterém nechybí zvraty, vážnější momenty a přesto si udržuje velkou dávku humoru. Smekám! Jelikož takových je u nás jako šafránu, nastřelím plný počet. # [viděno: TV, 2.0->5.1] # příběh 8 | hudba 7 | humor 7 | akce 0 | napětí 2 | pustil bych si znovu 9(8.7.2012)

Bavila jsem se, ackoli to bylo umele a predvidatelne, protoze to bylo vtipne. Nastaly jen dva momenty, ktere jsem necekala - jeden prijemny, jeden velmi velmi neprijemny. Nejvic me samozrejme bavila Stasova, ta nezklame nikdy, Machacek s kulatou pleskou na hlave taky potesil. Vnadna deva v podani Evy Kerekes se sve role zhostila rovnez dobre, jen silhajici Petra Hrebickova coby manzelka hlavniho hrdiny Ondreje mi pila krev. Motto filmu komentovat radsi nebudu, jen doufam, ze si z nej nikdo nevezme priklad :).(30.1.2012)

Pan Vejdělek se rozhodl kout železo dokud je žhavé a přišel s "mužským" pohledem na věc (?). Je to sice znovu pohodová komedie, ale tentokrát jsem se tolik nebavil. Vše relativně dobře probíhalo až do cca 45. minuty (stejně jako u Žen v pokušení), kdy se tvůrci rozhodli pro naprosto nesmyslný dějový zvrat, který se podle mě do filmu vůbec nehodil a díky němu se většina té příjemné a nezávazné atmosféry vytratila. Nástup postavy z minulosti, dění v restauraci, natvrdlost Ondřejovy ženy + fraška v podniku Max (nebo jak se jmenoval) už šly tak nějak mimo mě a tentokrát to na 4* nebude. Svým způsobem nejspíš pravdivé moudro: "Nakonec...není důležitý za kterou ženskou chlap běhá, ale ke který se vrací." sice pobaví, ale stejně jako celý film tak nějak více či méně obhajuje nevěru, nebo ji alespoň nepovažuje za nic vážného a spíše ji zlehčuje, což mi z morálního hlediska, i když je to jen nenáročná komedie, příliš nesedí.(28.1.2012)

Jsem moc mile překvapena a troufnu si říct, že český film mě už pár let takhle hezky nepobavil. Vše je postavené na zdařilém scénáři, který jse sice občas nepravděpodobný, ale nemá žádné nudné místa. Herecká dvojice Macháček a Polívka je perfektní kombinace. A nové herecké hvězdičky Kerekes a Hřebíčková byly občas víc než jen pěkné kulisy. Odchod Simony Stašové byl docela šok a celý sál zařval. Pěkná hudba, kvalitní humor..jsem spokojená, takže přehodnocuji (5*)./////Jen je mi líto, že v Cine Star zaměstnávají takové jelita, protože to mi film značně znepříjemnilo. Moje poslední návštěva v kině, kde jsem se dvakrát po sobě dostala do TOP10 nejčastějších návštěvníků.(8.10.2011)

Velice svěží česká! komedie, ze které si kromě dobré nálady můžete vzít i nějaké to ponaučení. Jestli dobré nebo špatné, toď otázka a je na každém, jak se s myšlenkou nevěry popere. Každopádně, perfektní herecké obsazení! Polívka nám stárne a zdá se, že zmoudřel a působí uhlazeným dojmem. Na děvčata s vyzívavými dekolty byla radost pohledět a opravdu to vypadalo tak, že stačí lusknout prsty. Za mě tedy pěkně zahrané, vtipné a hlavně, dobře zpracované zajímavé téma. 75%(24.9.2011)

• - Když Rudolf (Bolek Polívka) rozhazuje kvítky, vyndává je z bílého košíčku, v dalším záběru však již z hnědého. (M.B)

• - Film se točil v Praze, a to ve dvou fázích od 6. ledna do 5. února a od 16. dubna do začátku května. Střídají se v něm jarně-letní a zimní scenérie. Milostná scéna s automobilovou nehodou se pak natáčela na koupališti ve Lhotě nedaleko Staré Boleslavy-Brandýsa Nad Labem. Marta (Simona Stašová) je sražena na nábřeží pod Mánesovým mostem. (Jeremy.jk)

• - Nejnáročnější scény se točily úplně nakonec, na horské dráze ve Stromovce, kde proběhlo velké finále celého filmu. [Zdroj: Svět filmu] (Jeremy.jk)