Psí útulek

Kim Chapiron

Andre Chemetoff

K'Naan

Georges Bermann

Náznaky tam byli velmi dobré, leč nepodařilo se je úplně dotáhnout. Vcelku variabilní dějová linie na konci sklouzla do trošku nelogického vyvrcholení. To nic nemění na dobrém dojmu z filmu. Adama Butchera si umím představit v nějaké krásné záporácké roli - ksicht na to rozhodně má, jen to chce ještě malinko zapracovat na hereckém řemesle. 68%(3.2.2011)

Chlapci, ktorých by ste v skutočnom svete nechceli stretnúť. Ale v tom nápravnovýchovnom ich hádam aj začnete ľutovať. Každý sa tam dostal za niečo, a nie každému ten pobyt v zariadení pomôže. Film vlastne iba ukázal, že prežije len ten najsilnejší, že zlo plodí zlo a pomsta tam má vždy svoje miesto. No a tí "lepší" si to vždy odnesú. Adam Butcher skvelý výkon, veľmi uveriteľný.(24.7.2015)

poměrně slušně zvládnutá sondička do fungování napravného zařízení pro mladistvé.Nicméně s originalitou to tady není až tak slavné a na podobné téma by se jistě pár dalších a výraznějších snímků našlo.Tady si sice také najdou silnější momenty,ale ve finále se nemůžu zbavit dojmu určité rozkolísanosti a nevyrovnanosti...60%(23.2.2011)

Téda. Čo tí mladí herci v tomto filme ukázali, bolo úžasné. Po vzhliadnutí tohto filmu divák (ja teda áno) prestáva veriť v zmysel akýchkoľvek výchovných zariadení pre mladistvých, nehovoriac o väzniciach pre dospelých. Mal by byť premietaný povinne rodičom mladých delikventov , aby videli do čoho padajú ich deti a ako skončia keď zlyhajú rodičia, škola spoločnosť. Nič len surovosť, agresia bezcitnosť a ukrutná zvieracia pomsta. Vlastne neviem prečo zvieracia, len človek sa vie tak vyzúriť a a v amoku hrnčekom od kávy šalieť do druhého. Film udrží diváka v napätí do samého konca kedy vzbura mladých chovancov dáva už iba tušiť ako smutne to pre nich všetkých dopadne. Dávam viac ako 4 b.(6.5.2013)

To je přesně ten typ filmů, kdy trochu váhám nad hodnocením, protože tam přece jen bylo pár nelogičností. Napětí tomu ale rozhodně nechybělo a udrželo to mojí pozornost až do úplného konce a toho si cením. Je to hodně působivé a perfektní herecké výkony všech kluků převážily misku vah na tu vyšší příčku a rozhodně to stojí za podívání.(1.4.2013)

• - Ve filmu si zahrálo mnoho skutečně odsouzených mladíků, z nichž mnozí jsou zpátky ve vězení. (Dr Lizal)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 2. (Stanley619)

• - Snímka je prerábkou anglického filmu Scum (1977). (Durexon)