Táto romantická komédia, v niektorých krajinách známa pod názvom The F Word, je adaptáciou divadelnej hry T. J. Dawea a Michaela Rinaldiho "Toothpaste and Cigars". Čo keby muž stretol zadanú ženu a pocítil by k nej lásku na prvý pohľad? Mal by jej o tom povedať? Túto dilemu sa snaží vyriešiť Wallace (Daniel Radcliffe). Žije v Toronte, nedokončil vysokú školu a ani v práci nie je šťastný. Chantry (Zoe Kazan) naopak už má zariadený život s úspešným Benom (Rafe Spall) a pracuje na svojej kariére. Wallace chce zistiť, či by mal u Chantry šancu. Otázku, ako si ju získať, konzultuje so svojím kamarátom Allanom (Adam Driver), ktorý je zároveň Chantryným bratrancom (farfalla)

melekos

Milý film o tom, jak se člověk může dostat z friendzone! :) Jen mám výtku k Obsahu filmu tu na csfd.cz. Přítel Chantry neodjel pracovně do Paříže, ale do Dublinu... ()

Bezmenny

Neočakával som nič, dostal som mnoho. Príjemné, neurazilo, miestami nesmierne vtipné... Scéna pri ohni je zrejme top. Aj keď feferónka v oku dosť konkuruje... A okolo toho nesmierne množstvo výborných dialógov. Na Love actually to ešte nemalo, ale nebolo to až tak ďaleko. ()

FIAT 500

Příběh strašně příjemný, přitom nenucený a prostý všelijakých romantických přesládlých kudrlinek, dialogů, vtipů, pohledů a kdoví čeho ještě. Zoe je strašně roztomilá, nemůžu si pomoct, Harry Trotl taky naprosto v pohodě, asi tím, že jsem nikdy tu sérii tolik nežral, tak jsem ho v něm až tak moc neviděl. Podruhé to bylo snad ještě lepší než poprvé, i tak ale 5* dát nemůžu, na to jsou tu jiné a ještě o chloupek lepší filmy. Přesto v žánru se to naprosto s přehled vyrovná mému oblíbenému Notebooku. EDIT: Viděl jsem to od doby mého prvního hodnocení znova a musím jít na pět. Jinak to nejde, protože tak hrozně feel-good film jsem objevil snad jen v malých tajemstvích jistého Charlieho... Vskutku výborný film, u něhož do puntíku platí to, co píšu nahoře s jediným rozdílem - už si nemyslím, že je Notebook lepší romantika... Tohle je totiž romantika s nápadem, vtipem, dějem a spádem... I když Zoe Kazan samozřejmě není Rachel McAdams... ()

pushover

Moc pěkně natočený i zahraný. Je z toho cejtit ta původní hra, neškodilo by trochu ubrat na dialozích, ale zase jsou moc pěkně napsaný. ()

lost_viking

Když nevím, co by, patří tento film k těm, ke kterým se rád vracím. Vtipné dialogy, příjemná ústřední dvojice i další postavy, a to vlastně stačí. Nevím, jestli je to dáno nostalgií a okolnostmi, za kterých jsem viděl film poprvé, ale zkrátka je to výborný kousek :) ()

Zadri

Až se podivuji, že film se 100x viděnou tématikou zamotaných partnerských vztahů mě stále dokáže zaujmout, pobavit i dojmout. Když ale ve filmu vše šlape, tak jak má, ústřední postavy jsou mi smypatické, tak se rád propadám do atmosféry romantické komedie. Snad jen jedna chybka, která se netýká jen tohoto filmu - nelze si nevšimnout, jak jsou svižné konverzace postav až uměle vypointované a slovně vybroušené, a tím trochu ztrácejí na autentičnosti. ()

XXXXXXXX

Klasická romantická komedie, s dnes už xkrát recyklovaným neoriginálním námětem. Ale vem to čert, hlavně že to funguje. A Radcliffe už konečně není jenom ploché prkno, ale čas od času vykazuje i známky opravdového herectví. Dobře on. Mimochodem, taky jste si všimli, že všechny tyhlety typy komedii začínají vlastně naprosto stejně? Zn. Kamarád taky rád... ()

kymla

Neobyčejně povedené, chytré, vtipné komedio-drama o tom, že každý jsme opravdu rozdílný a je tak úžasné najít někoho stejně "ujetého" :) jako bonus navíc krásná hudba a herci.Hlavní dvojici si prostě zamilujete. A scény u ledničky neměly chybu :) ()

Sharleen

Je mi ľúto, ale nezdieľam nadšenie tu prítomnej väčšiny. Ústredná dvojica ma nijako extra nebavila, herectvo dospelého Harryho Pottera ešte menej. Pri jedle počúvať o nestrávených zvyškoch v črevách Elvisa a všeobecne témy o ho..e (tu je to myslené doslovne) nie sú pre mňa zaujímavé, tobôž vtipné. Nebavila ma tu jediná postava, potešila ma snáď iba sem tam sa na obraze objavujúca Mackenzie Davis. ()

sniperjozef

Perfektní! Tenhle humor mě baví. Chápu že to některým lidem nesedí, někteří dali horší hodnocení kvůli Radcliffovi, což taky chápu... mám to u filmů s Tatumem, kterého nemůžu vystát a film si neužiju, ať je sebelepší. Každopadně, jestli nespadáte do skupiny lidí co bytostně nesnáší Radcliffa, tak tenhle, atypický film doporučuji. Je to jiné, je to vtipné, je to pohodové... A taky trocha nostalgie pro iPhone (3? Možný 4?) :)))) ()

George.Camel

Velmi příjemný nehollywoodovský film, na který se můžete podívat znovu a znovu a znovu, aniž by se zprotivil. Bezvadná atmosféra, příjemná hudba, dobře vybraní herci. Daniel už zkrátka není jenom Harry Potter a na plátně mu to sekne, Zoe v roli mladé animátorky také působí dobře. Moc jim to ve filmu sluší a odvedli dobrou práci. ()

Madeleine.o

Přestože to vypadá předvídatelně, je to protkaný kouzlem a originalitou. A kdo by to byl řekl, že mě Daniel při jeho finálním vyznání tak dojme - a zahraje to tak krásně opravdově... ()

Eywa11

Ako to vyriešiť, byť nemorálny, záludný, úbohý, na 99% uprimný, preniesť sa cez to? Nezávideniahodná situácia, sama neviem, čo by som robila. Asi by som sa preniesla. lenže potom by som rozmýšľala, čo by bolo, keby bolo, a to je ešte mučivejšie. Napriek tomu, že nie som človek, ktorý by podporoval, aby niekto tretí zasahoval do vzťahu medzi dvoma ľuďmi, som Wallaceovi strašne držala palce a čakala, kedy sa konečne osmelí a zasiahne plnou silou, aby sa vzťah Bena a Chantry rozbil na milión kúskov. ( Diabolský smiech! :D) Ale nie no.....každopádne zjavne sa niekedy oplatí zasahovať, pokiaľ ste normálny super pohodový chlapík ako Wallace (neplatí pre vypatlaných stalkerov s egom veľkosti Manhattenu, vy tento film ani nepozerajte!). Občas sa k nám proste niekto hodí viac ako ten s kým práve sme a my to nevidíme, alebo to len nechceme vidieť. Chce to čas, snahu a hlavne TRPEZLIVOSŤ( tej mal Wallace neúrekom ), aby sme dosiahli svoj vytúžený cieľ. Možno ho nikdy nedosiahneme. Ale možno áno! A to vždy za tú námahu stojí! :) PS: super hudba a atmosféra filmu, no hviezda dole za tie animácie, ktoré na mňa pôsobili rušivo a za ten až moc happy end svadba a bla bla koniec. ()

lobo87

Prototyp modernej romantiky. Obe postavy boli skvelo zahrané. U Radcliffa oceňujem, že som si vôbec nespomenul na Harryho Pottera, prekvapila Zoe Kazan, ktorú zatiaľ nemám napozeranú. Jej postava bola skvelo zahraná a rozkošná. Mám rád takéto typy herečiek, ktoré nie sú prvoplánovo krásne, ale niečo sexy a príťažlivé z nich srší. Film mal niekoľko krásnych scén (napr. v prezliekacej kabínke) a nedalo mi hrdinom nefandiť, i keď som vôbec netušil, ako film dopadne (ďalšie plus). Bol som nadšený a k filmu sa určite vrátim... 80% ()

mkee

Podobne ako tento film, aj iné veci (či osoby) niekedy len tak padnú do oka a človek ich iba ťažko popustí. Skrátka akoby boli šité jemu na mieru. Pýtate sa, čím si Vás akože získa? Úprimnosťou, alternatívnosťou, nenútenou múdrosťou, nevinnosťou. „All this love shit’s complicated. And that’s good. Because if it’s too simple, you’ve got no reason to try. And if you’ve got no reason to try, you don’t.“ ()

Vasyl

Asi první film kde jsou všechny holky krásný. Všechny, aji ty co se jen mihnou na minutu. Rozhodně romantičtější než jsem čekal, ale ustál jsem to bez návalů. Hvězda navíc za Zoe, zase je boží. ()

eMeMko

Zajímavý snímek, který má i bez velkého humbuku okolo rozhodně co nabídnout. Zajímavý scénář, perfektní dialogy a skvělé herecké výkony zkrátka dokazují, že i bez hollywoodských akcí se dá ukuchtit dílo, za které se nemusí tvůrci stydět. Více k tomu netřeba dodávat. Pokud chcete vidět snímek, u kterého se dá relaxovat a zárověň se nenudit, What if je ideální volba. ()