poster

The F Word

 • anglický

  What If

Komedie / Drama / Romantický

Irsko / Kanada, 2013, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • L_A_D_A_S
  ****

  Myslím že nám tu vznikl nový žánr romantických hipster komedií typu "Perks of Being a Wallflower" nebo "Ruby Sparks" protože tohle je rozhodně jedna z nich. Radcliffe je skvělý, hlavní ženská hrdinka vypadá taky patřičně hipstersky, hudba je indie tak akorát a že bych se nudil to říct nemůžu. Trochu mě zklamal konec ale to už bych musel spoilerovat.. Doporučuji!(23.11.2014)

 • Thomick
  ***

  Ninety nine per cent honesty is the foundation of every relationship... so bloody true! --- Kecka Wallace by se uživil daleko spíš jako stand-up komik než coby tahoun jinak sotva vyčnívající romanťárny. Jako pěst naoko tam občas působil, fakt že jo; a přitom se ani žádný "protiklady se přitahují" nekonalo.(25.9.2014)

 • GrungeChild
  *****

  Možná, že to ty svíčky všude okolo... Ale přísahám, že jsem chtěl pouze zahnat kouř z cigaret. A třeba za to může prostě jen Daniel, i když tentokrát nechal rohy doma na věšáku. Nebo mý vystydlý kafe, ze kterýho stoupal podivnej dým. A vůbec, je to celé takové hloupé. Naivní. Asi se mi to ve skutečnosti ani nelíbilo... Nebo jo. 5*(4.2.2015)

 • baribal
  ****

  Přestávám v Radcliffeovi spatřovat Harryho, ale herce, který dokáže dobře zahrát lehce jebnuté charaktery. What If není nic originálního nebo invenčního, naopak si bere to nejlepší z žánrových filmů a dobře to vše mixuje dohromady. Bylo to vtipné, dramatické i romantické rovnoměrně bez nějakých klišoidních nebo kýčovitých scén. Příjemný a umírněný film.(6.4.2015)

 • Sarkastic
  *****

  „Měla jsem ho ráda tak moc, že se ani nechci vyspat s jeho kamarádama, abych mu to vrátila. Teda udělám to, ale neužiju si to.“ Naprosto parádní romantická komedie (jen s pár vážnějšími místy), v níž je poměr humoru a romantiky/vztahovosti namixován v takřka dokonalém poměru. Těch hlášek (pronášených navíc nejen hlavní dvojicí; btw, Daniel mě mile překvapil už ve druhém filmu mimo HP a pro Zoe asi začínám mít trochu slabost) a vtipných situaci (setkání s bejvalkou, zkoušení v kabince, opilý telefonát a mnoho dalších) je opravdu hodně a ani směrem k závěru jich (jak to bývá u jiných žánrovek) zase tak moc neubývá. Podobně je to s množstvím postav a situací, ve kterých se jistě mnoho diváků najde. Nesedlo mi snad jen to vypadnutí z okna (+ sanitka) a závěr, který byl na můj vkus až zbytečně moc rozmáchlý („střechu“ bych osobně dal hned po „předávání dárků“), proto dávám plný počet s přívlastkem „slabší“ „Takže tvoje rada je být buď nemorální, záludnej nebo ubohej.“ – „Když to takhle řekneš, tak to nezní jako dobrá rada.“(7.1.2015)

 • - Pôvodne boli do hlavných úloh obsadení Casey Affleck a Mary Elizabeth Winstead, ale filmári neskôr rozhodli, že by mali obsadiť mladších hercov. Preto je trochu ironické, že Zoe Kazan, herečka, ktorá nahradila Mary Elizabeth Winstead, je v skutočnosti staršia ako Winstead. (Mathew234)

 • - Napriek tomu, že prevažná časť filmu sa odohráva v Toronte, je možné si všimnúť hneď v niekoľkých scénach (00:07:40 – Wallace so synovcom sledujú horor, 01:19:20 – scéna v bare), že postavy nefandia "domácemu" hokejovému tímu (Toronto Maple Leafs), ale paradoxne ich najväčšiemu rivalovi – Montrealu Canadiens. (mclenin)

 • - Scénář vznikl na motivy populární divadelní hry "Toothpaste" and Cigars od dvojice autorů T.J. Dawe a Michael Rinaldi. (Neffy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace